הזמן שירותי פוליש לרצפה באשקלון

קודם כל, מי שאינו יודע מה זה פוליש רצפה, נסביר כי מדובר על פעולה בה מורידים את השכבה העליונה של הרצפה, סוג של כיסוי אשר נשחק עם הזמן על מנת לשפר את הבטיחות והמראה. על מנת לקבל הסברים מלאים מא' ועד ת' פנינו לעובדי חברת פוליש באשקלון שענו לנו על כל השאלות, אותם אספנו בעמוד זה. 

הסבר מלא מעובד בחברת פוליש באשקלון

הסרת השכבה העליונה לפני ביצוע פוליש הינה הכרחית ופותרת מספר בעיות כגון:
הסרה של שריטות קטנות, השטח הופך להיות ישר וחלק.
מסיר לכלוך ושאריות גימור של הרצפה הישנה.
מגביר עמידות בפני מים.
פוליש וניקיון הולכים יחדיו ומומלץ להזמין חברה המתמחה בשניהם.

השירותים של חברות פוליש באשקלון

שאלנו את עובדי החברה על סוגי פוליש קיימים  (ראה רשימה מלאה כאן) בשוק והם הסבירו כי חברות פוליש באשקלון מציעים ללקוחותיהם שתי אפשרויות עיקריות:
- פוליש רטוב: כאשר במהלך העבודה מרככים את הרצפה באמצעות הוספת מים. לרוב, שיטה זו משמשמת בעבודה עם רצפות פסיפס, גרניט או שיש. היתרון העיקרי בשיטה זו כי לאחר הליטוש, הרצפה נראת ממש חלקה ומבריקה. חסרון של שיטה זו הוא ההתעסקות וקושי ביצוע, בנוסף לזה, מים מעורבבים עם חומרים אחרים לעתים גורמים לסתימות במכונת הפוליש.סוג נוסף הוא פוליש יבש: סוג זה הפופלארי ביותר ואנו משתמשים בו לרוב משום שהינו מאפשר שליטה ויזואלית על התהליך ואין צורך לייבש את הרצפה לאחר העבודה. החסרון העיקרי בשיטה זו, היא כמות האבק שנוצרת במהלך העבודה שבדרך כלל, צריך לנקות אותו עם שואב אבק תעשייתי. בחברת טופ פולישינג מבצעים את כל סוגי הפוליש על פי בחירת הלקוח, תוך כדי הדגשת כל היתרונות והחסרונות והתאמה באופן מלא לצרכים של הלקוח במחירים זולים המתאימים לכל כיס.

שירותי פוליש באשקלון עם ציוד מקצועי

לרכוש כיום מכשיר שיוף והברקת רצפה היא לא בעיה גדולה. ניתן לחלק את הציוד לשני סוגים:
- מכונות מקצועיות.
- כלי עבודה אלקטרוניים.
אין ספק כי ציוד מקצועי מוביל מבחינת האיכות. ציוד מסוג זה, בדרך כלל, בעת ביצוע פוליש מסובב את הראשים לכיוונים שונים וכך הופך את הרצפה לחלקה ומבריקה כחדשה. כמו כן, בציוד זה ניתן לשלוט על זרם המים, להתאים את מהירות סיבוב הדיסקים והראשים וכו'. מחיר ציוד זה הוא גבוה יחסית, אך ישנן אופציות של מכונות זולות יותר הכוללות רק דיסק וראש אחד.
 
העיר אשקלון

הזמינו את חברת טופ פולישינג

במידה והחלטתם לבצע פוליש בבית, משרד או בחנות, אל תנסו לעשות זאת באופן עצמאי כי קיים סיכון מאוד גדול שהרצפה תיהרס ולא יהיה ניתן לשחזרה. אנו ממליצים להשתמש בשירותי פוליש באשקלון שיוכלו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ולתת הצעת מחיר שלא תכאב לכיס, פנו עוד היום אל טופ פולישינג וקבלו הצעת מחיר סופר משתלמת.