פוליש באשקלון

קודם כל, מי שאינו יודע מה זה פוליש רצפה, נסביר כי מדובר על פעולה בה מורידים את השכבה העליונה של הרצפה, סוג של כיסוי אשר נשחק עם הזמן על מנת לשפר את הבטיחות והמראה. על מנת לקבל הסברים מלאים מא' ועד ת' פנינו לעובדי חברת פוליש באשקלון שענו לנו על כל השאלות, אותם אספנו בעמוד זה. 

תהליך ביצוע פוליש באופן מקצועי

הסרת השכבה העליונה לפני ביצוע פוליש הינה הכרחית ופותרת מספר בעיות כגון:
הסרה של שריטות קטנות, השטח הופך להיות ישר וחלק.
מסיר לכלוך ושאריות גימור של הרצפה הישנה.
מגביר עמידות בפני מים.
פוליש וניקיון הולכים יחדיו ומומלץ להזמין חברה המתמחה בשניהם.

חברות פוליש באשקלון - מה האפשרויות?

שאלנו את עובדי החברה על סוגי פוליש קיימים  (ראה רשימה מלאה כאן) בשוק והם הסבירו כי חברות פוליש באשקלון מציעים ללקוחותיהם שתי אפשרויות עיקריות אשר נפרט עליהן בקרוב, בגדול ניתן לספר כי ישנם תהליכים שונים לחידוש מראה הרצפה ולאחר התהליך הראשוני של הניקיון יש לבצע הברקה או מסוג ווקס או מסוג קריסטל, ישנם עוד כמה אפשרויות אחרות שפחות פופלאריות כמו שימוש בסילר או בחומר אקרילי שפחות נפוץ לדירות ובתים ויותר נועד למשרדים ומפעלים.
פוליש לבית פרטי באשקלון

ביצוע קרצוף לרצפה עם מים

כאשר במהלך העבודה מרככים את הרצפה באמצעות הוספת מים. לרוב, שיטה זו משמשמת בעבודה עם רצפות פסיפס, גרניט או שיש. היתרון העיקרי בשיטה זו כי לאחר הליטוש, הרצפה נראת ממש חלקה ומבריקה. חסרון של שיטה זו הוא ההתעסקות וקושי ביצוע, בנוסף לזה, מים מעורבבים עם חומרים אחרים לעתים גורמים לסתימות במכונת הפוליש, אך כאשר חברה מקצועית מבצעת את העבודה היא יודעת כיצד לתפעל באופן נכון את המכונה ולתת תוצאה מדהימה, בסיום הקרצוף הרטוב מגיע השלב  "המהנה" שהוא מריחת ווקס לרצפה אשר משלים את התהליך ושומר על הרצפה מבריקה.

פוליש "יבש" - הברקה קריסטלית

סוג זה הפופלארי ביותר ואנו משתמשים בו לרוב משום שהינו מאפשר שליטה ויזואלית על התהליך ואין צורך לייבש את הרצפה לאחר העבודה. החסרון העיקרי בשיטה זו, היא כמות האבק שנוצרת במהלך העבודה שבדרך כלל, צריך לנקות אותו עם שואב אבק תעשייתי. בחברת טופ פולישינג מבצעים את כל סוגי הפוליש על פי בחירת הלקוח, תוך כדי הדגשת כל היתרונות והחסרונות והתאמה באופן מלא לצרכים של הלקוח במחירים זולים המתאימים לכל כיס.

שירותי פוליש באשקלון עם ציוד מקצועי

אין ספק כי ציוד מקצועי מוביל מבחינת האיכות. ציוד מסוג זה, בדרך כלל, בעת ביצוע פוליש מסובב את הראשים לכיוונים שונים וכך הופך את הרצפה לחלקה ומבריקה כחדשה. כמו כן, בציוד זה ניתן לשלוט על זרם המים, להתאים את מהירות סיבוב הדיסקים והראשים וכו', מחיר ציוד זה הוא גבוה יחסית, אך ישנן אופציות של מכונות זולות יותר הכוללות רק דיסק וראש אחד.
 
העיר אשקלון

ביצוע פוליש באשקלון לבתים ודירות

במידה והחלטתם לבצע פוליש איכותי לביתכם, משרד או בחנות, אל תנסו לעשות זאת באופן עצמאי כי קיים סיכון מאוד גדול שהרצפה תיהרס ולא יהיה ניתן לשחזרה. אנו ממליצים להשתמש בחברה המעניקה פוליש באשקלון לבתים ודירות שיוכלו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ולתת הצעת מחיר שלא תכאב לכיס, פנו עוד היום אל טופ פולישינג וקבלו הצעת מחיר סופר משתלמת.