הזמן כעת פוליש לרצפות

​צריך שירותי פוליש לרצפות ישנות? רוצה להפוך את הרצפות של ביתך לחדשות? באמצעות מכונת פוליש לרצפות חברתנו יכולה לעשות פלאים! הזמן כעת שירות פוליש למרצפות וקבל מחירים משתלמים ושירות אדיב ומקצועי.

מזמינים רק את טופ פולישינג

כמעט כל בית בישראל שתכנסו אליו, תראו רצפה עשויה משיש או גרניט טבעיים שנחשבים לחומרים מאוד איכותיים ויוקרתיים, אך, עם הזמן, הברק נעלם ומופיעות שריטות לא יפות על הרצפה. למזלנו, אין צורך לפרק את הרצפה הישנה ולבנות אחת חדשה במקום, אלא ניתן להשתמש בפתרון אחר, הרבה יותר פשוט והוא פוליש לרצפות שיגרום לרצפה להראות כחדשה לגמרי. חשוב לציין כי שיש וגרניט הם אבנים בעלי מאפיינים שונים. שיש הינו רך יותר והעבודה איתו היא יותר קלה מאשר עם גרניט שהינו הרבה יותר קשיח ודורש זמן פוליש רב יותר. לכן, המחירים וצורת העבודה משתנה בהתאם לסוג האבן שהרצפה שלכם בנויה ממנה. בחברת טופ פולישינג מבצעים את כל סוגי עבודות הפוליש במחירים זולים ובאיכות גבוהה שתגרום לרצפה שלכם להיות נוצצת יותר ממה שהייתה כשרק נבנתה. 
 

 להזמנת שירות פוליש לרצפות חייג כעת:

   טלפון: 0722-601069    נייד: 053-7211673    

שירות ניקוי מרצפות של טופ פולישינג

לפני תחילת העבודה מכינים את הרצפה לקראת הפוליש ועוברים בקפידה על כל חלק קטן בציפוי. ייתכן, כי עם הזמן נוצרו סדקים ושריטות עמוקות שאותם צריך למלא בחומר מיוחד שעשוי בדרך כלל על בסיס דבק או תערובת של חול ומלט. לאחר מכן שוטפים את הרצפה עם חומר ניקוי מיוחד (שלב זה נחוץ בכל מקרה, גם אם לא בוצע מילוי סדקים לפני), מחכים שהרצפה תתייבש ורק לאחר מכן מתחילים פוליש לרצפות ישנות. חשוב להבין כי ישנה אפשרות לבצע פוליש מרצפות באופן עצמאי, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת ובמקום זאת לפנות למומחה בתחום שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. נתקלנו לא פעם ולא פעמיים במקרים בהם הרצפה נהרסה לחלוטין עקב שימוש לא נכון בחומרים ובחלק מהמקרים לא היה ניתן לשחזרה למצב המקורי. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת טופ פולישינג ולקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא תשלום. 

פוליש לרצפות ישנות

על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר, אנו ממליצים קודם כל להכנס לאתר החברה ולראות האם האתר נעשה בצורה מקצועית, האם קיים עמוד צור קשר והמלצות של לקוחות. כל חברה שמכבדת את עצמה תשקיע באתר מקצועי. בנוסף לאתר, מומלץ ליצור קשר עם עובדי החברה ולבדוק את הרמה של שירות הלקוחות בחברה - האם הנציגים מקצועיים מספיק? האם עונים בסבלנות על כל השאלות של הלקוח? האם נותנים הסבר ופירוט מלא על תהליך העבודה? פרמטר נוסף שניתן לבדוק טרם בחירת החברה הרלוונטית, היא לבדוק עליה המלצות באינטרנט - כמו שציינו מקודם, נסו לבדוק המלצות גם באתר החברה עצמו ובאינטרנט באופן כללי. רשמו במנוע החיפוש את שם החברה פלוס המילה "המלצות" ובדקו ביקורות.
 
 
ניקוי רצפות