חברת ניקיון בתים פרטיים

חברת טופ פולישינג מספקת שירותי ניקיון בתים פרטיים במחירים חסרי תקדים!
הזמן כעת ניקיון לבית פרטי וקבל הצעת מחיר משתלמת, אנו מספקים כמה סוגי ניקיון שונים לבתים, החל מניקיון לפסח, ניקיון לאחר שיפוץ, לפני מעבר דירה וכמובן ניקיון בתים חדשים מקבלן. הזמן כעת חברת ניקיון בתים.

שירותי ניקיון לבית במחירים זולים

שירותי ניקיון לבית מעולים וזולים תמצאו בחברתנו. חברןת ניקיון לבתים פרטיים טובות הן מצרך שקשה למצוא אותו כיום, אך מרגע שמוצאים החיים משתפרים. שירותי ניקיון לבית טובים ואיכותיים פוטרים אותנו מהצורך לדאוג תדירות למראה הבית או המשרד, ולחפש עוזרת בית או עובדת ניקיון אשר אין ביטחון לגבי קביעותו. טופ פולישינג חברת ניקיון בתים מציעה לכם ליהנות מהוותק שלנו: כבר שנים אנחנו מציעים שירותי ניקיון ואחזקה וכמובן ניקיון בתים לאחר שיפוץ. מבחינת חברות ניקיון לבתים שקיימות בשוק אנחנו חברת ניקיון לבתים פרטיים מהשורה הראשונה, וברשימת הלקוחות שלנו תמצאו אלפי לקוחות מרוצים ושלל המלצות.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ בזול!

אנו נבצע ניקיון בתים לאחר שיפוץ  וננקה לכם את ביתכם באמצעות ניקיון יסודי שיעלים את כל אותן גרורות שיפוצים, או לכלוך שנותר מהקבלן, חברת טופ פולישינג מציעה שירותי ניקיון בתים לפני כניסה ולפני איכלוס והיא חברה ותיקה ואמינה, הפועלת בשוק זה כבר שנים. המהלך שנות פעילותנו הרבות צברנו ניסיון ומומחיות מיוחדת בכל תחומי שירותי ניקיון לבתים לאחר שיפוץ, צוות העובדים שלנו מקצועי ומיומן, ומבטיח עבודה טובה ויסודית וכן רמה אנושית גבוהה. אתם מוזמנים ליהנות מאמינות, יכולת מקצועית ושקט נפשי מושלם.

 

הזמן כעת שירותי ניקיון לבתים פרטיים:

   טלפון: 0722-601069    נייד: 053-7211673    

 

חברת ניקיון בתים מחירים שלא חלמתם עליהם!

בטופ פולישינג אנחנו נדאג לנקות את ביתכם בצורה הטובה ביותר, אנחנו חברת ניקיון בתים אשר מספקת מחירים חסרי תקדים, בלווי שירותי הניקיון שלנו או מספקים גם שירותי ניקיון לבתים אחרי שיפוץ, לפני איכלוס ובתום השירות אנו גם דואגים לספק שירותי פוליש, אלו הם חלק מהסוגים שאנחנו מספקים:
 

פוליש ווקס ופוליש קריסטל הם שני תהליכים מעולים להשגת מראה רצפה יפה וזוהרת. ההבדל העיקרי בין שני סוגי הפולישים הללו הוא כי פוליש ווקס יש לחדש כל שנה בערך ואילו פוליש קריסטל יש לחדש רק אחת לשלוש שנים. 

פירוט נוסף על שתי שיטות פופולאריות אלו:

פוליש קריסטל – מותיר את הרצפה יפה ומיוחדת. כיצד מבוצע פוליש זה? פוליש מסוג קריסטל נעשה בתהליך של מגנזיום שגורם להברקה הייחודית לחדור למרצפות. התוצאה של התהליך בסופו של דבר היא קבלה של שכבת הגנה. שכבת הגנה זו מגנה מכל סימנים של שריטות או בלאי ויוצרת מראה נקי ומבריק לרצפה לאורך זמן. עבודת הפוליש קריסטל תיעשה תמיד על רצפה נקייה או על משטח שהינו יבש לחלוטין.

פוליש ווקס - בטיפול פוליש וקס עושים שימוש בחומר הוקס שהינו חומר מסוג שעווה על ידי מכונת פוליש מיוחדת. חשוב לציין כי ניתן לבצע טיפול פוליש ווקס על כל מגוון סוגי המרצפות,להוציא מרצפות המיוצרות בתנור. מרצפות כמו: גרניט פורצלן או קרמיקה. יתרונותיו של פוליש ווקס הם כי הטיפול מעניק לרצפה שכבה של הגנה, ומעבר לכך יוצר אימפקט של יופי וזוהר רב. חברות שירותי ניקיון מומלצות אם כן כשעולה צורך בניקיון יסודי במיוחד, ברצון להתחדשות, או בזמן מעברי חיים. ישנן חברות ניקיון רבות בשוק, אך לא כולן מגיעות לאותה רמה של מגוון ומקצועיות. חברת טופ פולישינג הינה חברת ניקיון המתמחה רק בתחום אחד מתוך עולם הניקיון, כלומר בסוג אחד של ניקיון או פוליש, אלא במגוון שלם של שירותי ניקיון המוצעים עבור הלקוח, וזמינים לבחירתו לפי צרכיו והעדפותיו האישיות.
 

שירותי ניקיון מתקדמים

ניקיון בתים חדשים לפני איכלוס

ישנם אנשים רבים אשר לא רוצים לנקות בעצמם או באמצעות העובדים שלהם את משרדם. מכמה סיבות. בזבוז זמן של העובדים - במקום לעבוד העובדים יצטרכו לנקות, דבר שיפגע בתפוקה שלהם. במידה והעובדים יצטרכו לנקות אחרי יום העבודה יהיה גם בזבוז כסף חוסר מקצועיות של העובדים, עובד במשרד לא ינקה במקצועיות ויעילות כמו עובד מקצועי של שירותי ניקיון ואחזקה. העובדים ירגישו מרמור אם הם יצטרכו לנקות את המשרד וגם זה יפגע בעבודה שלהם. בדיוק בגלל הדברים הללו יש את חברות שירותי ניקיון ואחזקה אשר יעשו כמעט כל מה שתבקשו מבלי לפגוע בעבודה. אם החברה טובה ואיכותית אתם יכולים לסמוך עליה ועל עובדיה שינקו את המשרד גם בשעות שאין אף אחד בו, בבוקר או בערב. עדיף שהמנקים יגיעו בשעות אלו כדי שהם - המנקים לא יפריעו לעובדים ולהפך. דבר זה יבטיח לכם משרד נקי ומסודר שתגיעו אליו בהמשך הבוקר או למחרת וכל זאת במהירות ויעילות.

חברת ניקיון בתים לפני כניסה

מה חשוב לכם כאשר אתם מחפשים אחר חברת ניקיון בתים לפני כניסה? נושא האמינות והאיכות חשוב במיוחד היום שבכל בית יש ציוד יקר ערך של חפצים או מידע. שאין אנו רוצים שיועברו מביתנו או שייגנבו חפצים אישיים. בדקו שלחברה אין עבר בעייתי וזאת ע"י תחקיר מקיף ומלא על החברה, אפשרי להיעזר באינטרנט. זהו נושא חשוב מאין כמוהו ולדעתי אין להקל בו ראש. כמובן שניתן להתייעץ עם חברים. היום יש הרבה חברות שרותי נקיון לבתים חאפריות ואני ממליץ להיזהר ולבדוק היטב את מי אתם מכניסים לביתכם. חשוב גם נושא הדיוק , אם קובעים שעה אנשי שירותי ניקיון ופוליש צריכים להגיע בה ולא לאחר. חברה של שירותי ניקיון לא רק תבצע עבודות ניקיון בסיסיים כמו שצוינו לעיל, הם גם יעשו פוליש לרצפות וניקיון יסודי קומפלט. כאשר הגעתם לחברה המתאימה לכם יש לבדוק עמם את צורת העבודה שלהם  מה בדיוק הם עושים ומה לא. יש לדרוש חוזה מסודר וחתום כדי למנוע אי נעימויות בעתיד. כל מה שנותר לי להגיד לכם זה בהצלחה.