האזורים בהם אנו מעניקים שירות

בפורטל טופ פולישינג ניתן למצוא מגוון פתרונות לניקוי, הברקה וקרצוף, אם הנך מחפש אחר חברת פוליש באזור מסוים תוכל למצוא אותה ברשימה הבאה, במידה ולא מצאת אותה הנך מוזמן לפנות אל אחד מן הנציגים שלנו לקבלת הצעת מחיר באזור המגורים שלך.

רשימת אזורי הפעילות של טופ פולישינג​

 

גבעתיים
גבעתיים
חדרה
חדרה
חיפה
חיפה
הרצליה
הרצליה
ירושלים
ירושלים
נתניה
נתניה
פתח תקווה
פתח תקווה
רעננה
רעננה
רמת גן
רמת גן
ראש העין
ראש העין
אשדוד
אשדוד
אשקלון
אשקלון
באר שבע
באר שבע
חולון
חולון
ראשון לציון
ראשון לציון
תל אביב
תל אביב

טופ פולישינג

האם ישנה חשיבות למיקום החברה?

אתם מחפשים באופן לוקאלי (על פי עיר או אזור) את אותה חברה שתספק לכם שירותי פוליש לביתכם, אך האם קיימת חשיבות בכלל למיקום החברה? מרבית החברות כיום מספקות שירותים כלל אזורים ולא על פי ערים וישנם כאלו שלא מתמקדות רק במרכז, בצפון או בדרום אלא מספקות שירות בכל אזורי הארץ (חברות גדולות בעיקר). בשורה התחתונה אין חשיבות מרכזית לאזורים כאשר בוחרים בחברה אם היא מצהירה כי היא מגיעה אל העיר שלכם היא מודעת לכך שהחברות שנמצאות באותה עיר "יילחמו" עליכם יותר, כי זה קרוב אליהם ומי לא רוצה לעבוד קרוב לבית? זאת תחרות טובה ובריאה לכם, נצלו אותה לטובתכם.
עובד ניקיון

עושים פוליש עם טופ פולישינג

אתם כבר לאחר השלב בו אתם מתלבטים האם לעשות פוליש או לא, כעת נותר לכם לבחור בחברה אשר תספק את השירותים ונכון - המבחר גדול ומבלבל. לנו יש את השירות ההיקפי הגדול ביותר הרי אנו ב"טופ פולישינג" מספקים שירות בכל אזורי הארץ! וזאת על כלל השירותים החל מביצוע פוליש סטנדרטי ועד לרמה של ליטוש מרצפות, חידוש ריצוף ישן, הברקות שונות וטיפול נכון בכל סוגי הריצוף. את כלל השירותים שלנו ניתן לקבל כשירות פרטני לדירות ובתים ואף לעסקים, משרדים ומפעלים, ניתן גם להזמין שירותים נוספים כמו ניקוי גרנוליט, ניקיון לפני איכלוס דירה ועוד.