חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

חברת ניקיון ופוליש בטבריה

זקוקים לשירותי ניקיון או פוליש? דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר ולהזמין חברות ניקיון בטבריה לצורך ביצוע עבודות שונות: ניקוי, קרצוף, פוליש, ליטוש ועוד. צרו איתנו קשר כעת והתחילו להשוות עלויות.

מתי נרצה להזמין חברת ניקיון בטבריה?

הזמנת שירותי ניקיון תתבצע בדרך כלל במקרים בהם הצטבר לכלוך רב ויש צורך בשירות מקצועי המצריך בין היתר גם שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים או תהליכי ניקוי שאינם מתבצעים על בסיס יומי, כמו פוליש לרצפה או ליטוש. הזמנת חברת ניקיון בטבריה עשויה להתרחש כאשר מבצעים ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה או לאחר שהדירה שריפה, בנייה או אפילו לאחר שיפוץ שהביא איתו לכלוך רב.

 

חברת ניקיון בטבריה

כמה יעלה להזמין חברת ניקיון באזור טבריה?

כמו בכל תחום, גם בתחום הניקיון והפוליש יש לכל עבודה יש את התמחור שלה. במחירון הבא, ריכזנו דוגמאות שונות לעבודות אשר מתבצעות על ידי חברת ניקיון באזור טבריה, כולל טווח משוער של מחירים:

כמה יעלה להזמין חברת ניקיון ואחזקה בטבריה?

כמה יעלה לבצע פוליש בטבריה לדירת 100 מטר?

המחיר הוא לניקיון + פוליש ווקס לרצפה.


1,800 - 2,600 ש"ח
עלות לניקיון דירה לאחר שיפוץ

המחיר מתייחס לדירת 3 חדרים.


1,500 - 3,200 ש"ח
מחיר לניקיון ייסודי ומקיף לבית

קראו מידע נוסף על ניקיון יסודי לבית.


1,800 - 2,600 ש"ח
ניקוי עובד מאזור המקלחת

הסרת עובש מהמקלחת ע"י חברת ניקיון בטבריה.


1,000 - 1,500 ש"ח
ניקוי דירה לאחר בניה

משתנה בהתאם לגודל הדירה.


1,800 - 3,000 ש"ח
מחיר פוליש למטר

פוליש לבסיסי.


7 - 15 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות ניקיון באזור טבריה

כולנו מעוניינים לקבל שירות מקצועי, יחס אדיב ושירותי וכמובן מחיר הוגן ומשתלם. לכן, אנו ממליצים לבחון הצעות ממספר חברות ניקיון באזור טבריה ולא להסתפק רק בהצעה אחת. כאשר אתם משאירים פנייה באתר שלנו או מחייגים אל המוקד הטלפוני, אנו דואגים לכך שתקבלו כמה הצעות שונות, בהתאם לעבודה הנדרשת לכם. רוצים להתחיל לבדוק את מחירי השוק? השאירו פנייה בטופס הבא.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כמה זמן לוקח לנקות דירה בצורה ייסודית?

מחפשים חברות ניקיון בטבריה לבתים ודירות? כדאי לקבל מהחברות השונות הערכת זמנים לביצוע פעולת הניקוי. כך למשל, משך הזמן לניקוי ייסודי ומקיף בדירת 4 חדרים נע בין 4 ל-6 שעות, כאשר מדובר בצוות של 2 מנקים. לעומת זאת כאשר יהיה מדובר על דירות גדולות יותר, הניקוי עשוי לקחת גם למעלה מ-6 שעות. ניקוי זה כולל בדרך כלל הברקה של הרצפה, ניקוי של החלונות, הסרת אבק ממקומות שונים וכדומה.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

איתור חברת ניקיון מומלצת בטבריה

בשביל למצוא חברת ניקיון מומלצת בטבריה, כדאי לבחון מספר פרמטרים כמו הניסיון של החברה בעבודות דומות, המחיר שהיא מבקשת על העבודה וגם מוצרי הניקוי שבהם החברה משתמשת.

 

אחת הדרכים הטובות ביותר להבין אם חברת ניקיון בטבריה באמת נחשבת לחברה מומלצת היא פשוט לחפש עליה המלצות וביקורות מלקוחות קודמים. ניתן לעשות זאת על ידי חיפוש שמה של החברה ברחבי הרשת וברשתות החברתיות, כולל בדיקת האתר של החברה.

 

בהזמנות זו נציין כי אנו מקפידים על עבודה עם חברות ניקיון בתים בטבריה אשר קיבלו ביקורות מעולות, כך שאת שלב הסינון כבר ביצענו בעבורכם וזאת במטרה להקל עליכם את תהליך החיפוש אשר יכול להיות ארוך, מתיש ומעייף.