חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

חברת ניקיון בעכו

כמה עולה להזמין חברת ניקיון בעכו? מה השירותים שחברות הניקיון מספקות וכיצד ניתן להוזיל את השירות? קראו בהרחבה על הנושא והזמינו חברה לניקיון דירות בפ"ת והסביבה הקרובה.

איך בוחרים חברת ניקיון בעכו?

אלו הפרמטרים שאנו ממליצים לבדוק לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון בעכו:

 • ציוד: כאשר אנחנו מזמינים חברת ניקיון בעכו, הציפייה שלנו שהיא תגיע עם כל הציוד הנדרש וזה כולל גם ציוד מקצועי שאין לנו בבית כמו למשל מכונות פוליש, מכונות לשטיפת ריצוף בלחץ מים גבוה וכדומה.
   
 • התמחות: זקוקים לניקיון ייסודי לפני אכלוס? רוצים לקבל מענה לניקוי לאחר שריפה? בדקו שהחברה יודעת לספק את השירות הזה.
   
 • המלצות: כמו בכל שירות שאנו לוקחים, בשביל לדעת שאנו בידיים טובות של חברה רצינית, כדאי לקרוא עליה המלצות של לקוחות קודמים אשר הזמינו את החברה לעבודה כזו או אחרת.
   
 • מחיר: בפסקה הבאה נדבר בהרחבה על המחירים שחברות ניקיון בעכו גובות אך חשוב לציין כי הטווח רחב למדי ולכל עבודה יש תמחור אחר אשר מתבסס על וותק החברה, הציוד שבו היא משתמשת ועוד.

 

חברת ניקיון בעכו

כמה עולה לעשות פוליש בעכו?

המחיר לפוליש לרצפה נע בין 7 ל-24 ש"ח למטר. חשוב לציין כי המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל השטח, סוג הפוליש וסוג הריצוף.

 

מחיר ממוצע למטר לפוליש בעכו

מחיר ממוצע למטר לפוליש בעכו: 15 ₪

טווח מחיר גבוה 24 ₪

טווח מחיר נמוך 7 ₪

השוו בין חברות ניקיון בעכו והסביבה

היתרון בהזמנת השירות דרך פורטל טופ פולישינג הוא שניתן לקבל בקלות כמה הצעות שונות, בעבור השירות הנדרש לכם. בדרך זו, תוכלו לחסוך זמן יקר של חיפושים אחר חברות ניקיון בעכבו ויהיה ניתן להבין את טווח המחירים והאופן שבו כל חברה מתמחרת את עבודתה. נדגיש כי כל החברות עברו בדיקות ונמצאו כחברות טובות, מומלצות ובעלות חוות דעת טובות של עשרות לקוחות קודמים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

פוליש לרצפה בעכו - איזה סוגים קיימים?

ישנם סוגים שונים של פוליש וכעת הגיע הזמן שנסקור בזריזות את הסוגים הנפוצים ביותר:

 • פוליש קריסטל: החדרת חומרים שמבריקים את הרצפה תוך כדי קרצוף. פוליש זה נעשה במספר שלבים והוא מחזיק למשך תקופה ארוכה למדי של מספר שנים.
   
 • פוליש ווקס: פוליש אשר מחזיק למשך תקופה של כמה חודשים בלבד. חשוב לציין שהוא זול בכמה מאות שקלים בהשוואה לפוליש קריסטל ולכן בחלק מהמצבים נעדיף אותו.
   
 • פוליש סילר: את הפוליש הזה נמרח ללא שימוש במכונה. החומר מגן על המרצפות ויוצר שכבה חיצונית שמונעת ליכלוך וגם מסייעת להברקת הרצפה.

לא בטוחים איזה פוליש נדרש לכם? כדאי לפנות אל חברת ניקיון בעכו ולקבל מידע נוסף ומעמיק.

מחירים להזמנת חברת ניקיון בתים בעכו

במחירון הבא, אנו מציגים מספר דוגמאות לעבודות שונות בתחום הניקיון והפוליש. חשוב לציין כי המחירון נועד לספק אינדיקציה כללית אודות העלות והמחיר אינו מחייב את החברות שאיתן תדברו לאורכו של התהליך.

עלויות להזמנת חברת ניקיון בעכו והסביבה

כמה יעלה לנקות דירה בעכו לפני אכלוס?

מתייחס לדירת 4 חדרים בגודל 100 מטר.


2,800 - 4,100 ש"ח
מה המחיר לניקוי דירה לאחר בנייה?

מחיר סופי נקבע לפי גודלה של הדירה.


1,800 - 3,000 ש"ח
ניקיון ופוליש בדירת 3 חדרים

עבודה של 6 שעות ומעלה.


1,500 - 2,200 ש"ח
מה המחיר לניקיון יסודי של הבית?

הרחיבו בקריאה על ניקיון יסודי של בית.


1,800 - 2,600 ש"ח
עלות לניקוי עובש בדירה

מתייחס לניקוי עובש מהקירות.


800 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

ניקיון דירה אחרי שיפוץ בעכו

אחרי שמשפצים את הבית, יש לא מעט חול, אבק ולכלוך שמצטבר על התריסים, החלונות וכמובן הקירות והריצפה של המבנה. שירותי ניקיון לאחר שיפוץ הם הדרך להחזיר את הדירה שלכם למצב נקי וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר ולהזמין צוות מקצועי לביקור חד פעמי של מספר שעות בדירה. ניקיון דירה אחרי שיפוץ בעכו מתומחר בסכום שבין 15 ל-19 ש"ח למטר אך ניתן לקבל השערה כללית לגבי המחיר כבר בשיחת הטלפון עם נציגי החברה.

 

כמה זמן לוקח לנקות דירה לאחר שיפוץ? בדרך כלל ניקיון של דירת 4 חדרים לוקח בין 6 ל-10 שעות בממוצע, כאשר מדובר על 2 אנשי צוות.

 

זמן ממוצע לניקוי דירה לאחר שיפוץ:
 8 שעות
10 שעות משך זמן 6 שעות

 

חברת פוליש בעכו לניקוי דירה ישנה

כדאי לדעת שכאשר מזמינים חברת ניקיון בעכו לניקוי של דירה ישנה, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר ניקיון לדירה חדשה. הסיבה לכך היא שתהליך הניקיון ארוך הרבה יותר בהשוואה לדירה חדשה שבה חלק מהפריטים חדשים וסביר להניח גם נקיים יותר כמו התריסים, הריצוף, החלונות והדלתות.

 

פוליש וניקיון בעכו

מחיר לליטוש מרצפות בעכו

המחיר המשוער בעבור ליטוש של מרצפות נע בין 110 ל-150 ש"ח למטר רבוע. המחיר עשוי להתייקר בעקבות סוג וצבע המרצפות (מרצפות שחורות יותר קשות לניקוי) וגם בכמות החורים שיש על המרצפות שלכם. לכן, לפני הזמנת שירותי ליטוש מרצפות בעכו, אנו ממליצים לצלם את המרצפות שלכם ולשלוח לבעל המקצוע תמונה או סרטון קצר.