חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

חברת ניקיון בשדרות

מחפשים חברת ניקיון ופוליש בשדרות? כאן בפורטל טופ פולישינג תוכלו לקבל מידע, עלויות ולערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון בשדרות והסביבה.

חברת ניקיון בשדרות מזמינים בטופ פולישינג

האם הגעתם לפורטל טופ פולישינג מכיוון שאתם מחפשים חברת ניקיון בשדרות? במידה וכן, המאמר הבא מביא בפניכם מידע חשוב שיסייע לכם בבחירת חברת ניקיון טובה ומומלצת בשדרות, תוך שאתם משלמים את הסכום ההוגן ביותר שניתן לקבל. כדי שאכן כך יהיה, עליכם להשאיר פרטים בדף הייעודי לכך בפורטל ותוך זמן קצר תקבלו מספר הצעות מחיר מחברות ניקיון שונות. השוו מחירים, דברו עם כל חברה ונסו להתרשם מרמת השירות והמקצועיות שלהן. לסיום, הזמינו באמצעות טופ פולישינג את החברה המועדפת עליכם.
 

חברת ניקיון בשדרות

מחירי שירותי ניקיון ופוליש בשדרות

להלן דוגמא למחירי השירותים השונים אותם מספקות חברות הניקיון השונות:

מחירון ניקיון ופוליש בשדרות

ניקיון משרד בינוני

משרד לא גדול מ- 50 מ"ר


1,100 ל- 1,800 ₪
ניקיון ופוליש עבור דירה של 3 חדרים

מתייחס לכל שטח הדירה


1,500 ל- 2,200 ₪
ניקיון דירה לאחר שיפוצים בשדרות

ניקיון של דירת 3 חדרים


1,500 ל- 3,200 ₪
ניקיון ופוליש עבור דירה של 4 חדרים

מתייחס לכל שטח הדירה


1,800 ל- 2,600 ₪
ליטוש מרצפות בשדרות

ליטוש באמצעות ציוד מקצועי


20 ל- 28 ₪ למטר

הדפס מחירון

 • הערה חשובה – מרבית האנשים מעדיפים להחזיק שירותי ניקיון דירה או בית קבועים אולם, במקרים מיוחדים כגון, לאחר שיפוץ, או פטירה של אדם קרוב, נדרש ניקיון בזק יסודי. מחיר ניקיון חד פעמי בשדרות לבית נע בין 1,800 ל- 2,600 ₪.

אלו שירותים תספק לכם חברת פוליש בשדרות?

חברת פוליש בשדרות, מעבר לעבודת הפוליש בה היא מתמחה, מספקת גם שירותי ניקיון נוספים. להלן השירותים הנפוצים אותם תוכלו לקבל:

 • ניקיון מבנים גדולים – חברת ניקיון בשדרות תספק לכם ניקון חד פעמי לכל מבנה גדול של משרדים, מפעלים ותעשייה. כמו כן, חברת הניקיון תציע לכם ניקיון משרדים קבוע, אחת לתקופה, במטרה לתחזק את המבנה בצורה שוטפת ומיטיבה.
   
 • ניקיון דירות מגורים – חברת ניקיון בשדרות מציעה, על פי רוב, שירותי ניקיון כלליים ומקיפים לכל דירה ובית. מדובר בניקיון יסודי קבוע, או חד פעמי, תלוי בצורך שלכם. עברתם שיפוץ והבית דורש ניקיון מטורף בהסתערות אחת? אין בעיה. אתם רוצים חברת ניקיון שתתחזק לכם את הבית על בסיס קבוע, אפשר גם אפשר. כל שירות מתומחר כמובן בצורה שונה ועל כך בהמשך.
   
 •  ניקיון משרדים ושטחים מסחריים קטנים – ישנן חברות ניקיון המתמחות בעיקר בניקיון שוטף של משרדים וקומות מסחר. חברות אלה ידאגו לשטוף רצפות, לנקות אבק ולבצע שאיבת שטיחים מקצועית.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה לבדוק לפני שמזמינים חברת ניקיון בשדרות?

ישנם שלושה פרמטרים חשובים ביותר שאתם חייבים לבדוק, בטרם תזמינו חברת ניקיון:

 • ניסיון במקצוע – חשוב לבחור בחברת ניקיון בשדרות בעלת ניסיון בתחום. חברה בעלת וותק תספק לכם, ברמת סבירות גבוהה מאוד, שירות אמין ומקצועי. רק חברה אמינה ומקצועית שורדת שנים רבות.
   
 • המלצות – חפשו המלצות אודות חברת הניקיון, הן באתר האינטרנט של החברה, בו תוכלו כנראה לעיין במספר המלצות של לקוחות קודמים והן, מאנשים שאתם מכירים ונעזרו בעבר בשירותיה של חברת הניקיון בה אתם מעוניינים.
   
 • מחיר - השוו מחירים ובדקו שחברת הניקיון עמה אתם מדברים, אינה גובה מחיר גבוה בהרבה מהחברות המתחרות בה, מומלץ להתחיל ולבדוק בתוך מחירון הפוליש וניקיון שבאתרנו.