אלו הם חלק מן השירותים שתמצאו אצלנו

מעוניין להזמין שירות פוליש? צריך ניקוי מקצועי? כל הפתרונות נמצאים תחת מקום אחד ובשמו הוא: טופ פולישינג, דרכנו תוכל למצוא מגוון רחב של שירותים המיועדים לקהלי יעד שונים החל מלקוחות פרטיים ועד למוסדות, עסקים  וכמובן משרדים, לפניך רשימה המכילה את השירותים שאנו מעניקים.

איזה שירות אתה מחפש?

פוליש לעסקים
פוליש לעסקים
פוליש לדירה
פוליש לדירה
ניקיון לפני פסח
ניקיון לפני פסח
ניקיון לאחר שריפהניקיון לאחר שריפה
פוליש ללובי בניין
פוליש לבניין
פוליש למשרד
פוליש למשרדים
ניקוי מרצפות
ניקוי מרצפות
ניקיון לפני כניסהניקיון לפני כניסה
הסרת שטיחים
הסרת שטיחים
הסרת אבנית
הסרת אבנית
הסרת כתמים מריצוף
הסרת כתמים
פוליש למדרגותפוליש למדרגות
פוליש לבית
פוליש לבית
ניקיון לאחר שיפוץ
ניקיון לאחר שיפוץ
ניקיון משרדים
ניקיון משרדים
ניקוי חדר מדרגות
ניקוי חדרי מדרגות
ניקיון למסעדות
ניקיון מסעדות
ניקיון בתי ספר
ניקיון מוסדות
ניקיון לקניון
ניקיון קניונים
ניקיון לאחר בניהניקיון לאחר בניה
 

מדוע כדאי להשתמש בשירותים של "טופ פולישינג"

מעבר לכך שאנו פורטל המאגד את כל הפתרונות במקום אחד וזה מתחיל מפוליש מיוחד לחדרי מדרגות ויכול להיגמר בקרצוף, ניקוי וליטוש של שטחי משרדים ענקיים. הפורטל שלנו מעניק לך את כל המידע הדרוש לך על מנת למצוא חברה המתאימה לך במאת האחוזים, ראשית אנו נשלח לך עד שלוש הצעות מחיר של חברות מוכרות, אמינות, בעלות ידע וניסיון וכמובן המלצות  וחוות דעת חיוביות בלבד! כאשר תקבל את הפניות  מהן תוכל להשוות בין מחירי השוק ואם עד עכשיו אינך יודע מהם זה בדיוק הזמן לעבור לעמוד המחירים המכיל מידע עדכני לשנים האחרונות. לאחר ביצוע השוואת מחירים תדע כי יש לך את המחיר הטוב ביותר, חברה מקצועית ואמינה והחשוב מכל שירות מקצועי וטוב.
שירותי ניקיון מקצועיים

שירותי ניקיון ופוליש משלמים זה את זה

ישנו מפגש מעניין המתרחש בין כלל שירותי הניקיון עם פעולת הפוליש כאשר הפעולה המשלימה לניקיון הבית היא ללא ספק הברקה של הריצוף אשר כוללת בדרך כלל שכבה המגנה עליו מפני שריטות, ספיגת כתמים ונותנת לו אפקט של "כמעט חדש", בעת ביצוע פוליש בדירה שעברה שיפוץ או אפילו חדשה מקבלן - קרצוף מעמיק מסיר את כתמי הצבע, הבטון וחומרים נוספים ומעניק לנו את הריצוף המצבו החדש ביותר. גם במצבים בהם עוברים לדירה שאינה חדשה זה ללא ספק מבין הפעולות הראשונות שעושים - מזמינים חברת ניקיון, עושים הדברה ואיך לא? פוליש למרצפות הבית.