חידוש מרצפות ישנות וחדשות

חברת טופ פולישינג מספקת שירות חידוש מרצפות ישנות וחדשות במחירים מיוחדים, רוצים לבצע מהפך ברצפה בביתכם? באמצעות חידוש רצפה ישנה ניתן לקבל תוצאות מרשימות במיוחד, אנו עובדים עם כל סוגי הרצפות ומספקים גם חידוש מרצפות טרצו, גרניט פורלצן וקרמיקה.

חידוש רצפה ישנה במחירי מבצע

הזמן כעת שירות מקצועי ואדיב מהחברה המובילה בישראל, טופ פולישינג אשר מספקת שירות חידוש רצפה ישנה וחדשה, באמצעות קרצוף, ליטוש והברקה ניתן לקבל תוצאות מרהיבות ומרשימות במיוחד, אל תחכו עוד עם הרצפה הישנה שלכם, פנו עוד היום אל חברתנו על מנת לקבל עד 3 הצעות מחיר של חידוש מרצפות ישנות במהירות.
 
חידוש מרצפותחידוש פרקטיםחידוש רצפה

חידוש מרצפות טרצו, גרניט פורצלן ושיש

סוגים של רצפות יכולים להוות בעיה בעת ניסיון החידוש שלהם, כל סוג רצפה דורש טיפול שונה, כך שצריך להיות בעל ידע וניסיון על מנת לא להרוס את המרצפות עם חומרים שאינם מתאימים לסוג הרצפה וגם סוג הטיפול צריך להיות שונה. כאשר נבצע חידוש לרצפת גרניט פורצלן, עדיף לא להשתמש בחומרים מחדירי קריסטל (בדומה לפוליש קריסטל) על מנת לא לפגוע בברק הטבעי שלה ולגרום לפגמים אשר יכולים בעתיד להרוס את הרצפה לחלוטין, לעומת זאת - בעת ביצוע חידוש מרצפות טרצו, אכן רצוי ומומלץ להשתמש בחומר קריסטלי, על מנת להחיות את הקריסטלים הקיימים ברצפת הטרצו ולשמר אותה לתקופה ארוכה יותר.

חידוש מרצפות עשה זאת בעצמך

נכון, להגיע לתוצאה מושלמת כמו של חברת פוליש מקצועית, לא תוכלו להגיע - אבל ניתן לקבל תוצאה זהה באמצעות שימוש בחומרים הנכונים והמכונות הנכונות.
באמצעות השכרת מכונת פוליש, אשר ניתן להשכיר לכמה שעות, סבון רצפות והרבה מים, עזרה מחבר ניתן לבצע חידוש מרצפות ישנות באופן עצמאי.
השימוש במכונת פוליש הוא קל, כאשר לוחצים על המכונה היא זזה אחורה, כאשר משחררים את הלחיצה היא זהה קדימה, על מנת לעמוד במקום עם המכונה מפעילים מעט ממשקל הגוף על המכונה כלפי מטה, אותו דבר על מנת לפנות ימינה או שמאלה, משקל גוף ונטייה לאחד הצדדים. על מנת לבצע חידוש מרצפות ישנות בעצמך, עלייך לשפוך הרבה סבון על הרצפה ולהתחיל בפועלת הקרצוף באמצעות המכונה, כאשר אתה מסיים אזור מסוים, עלייך לעבור לאזור נוסף, מומלץ לעשות זאת לאורך או לרחוב המשטח חדר אותו אתה מנקה, במקביל לגרוף את המים המלולכים החוצה, לאחר סיום ביצוע פוליש לרצפה - יש לשטוף את הרצפה במים נקים ולנגב היטב.

בצעו השוואת מחירים בעבור חידוש רצפה

תהליך עשה זאת בעצמך לא הלך? הגיע הזמן לחפש אחר חברות פוליש אשר מספקות חידוש רצפות במחירים משתלמים, בצעו השוואת מחירים בין כל החברות אשר מצאתם שמספקות את השירות של חידוש רצפה ישנה וקבלו הצעות מחיר, על מנת לקבל מידע מקיף אודות המחירים בשוק, ניתן לעיין בעמוד: מחירון פוליש וניקיון שמציע אתר טופ פולישינג.