חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

חידוש אבנים

בין אם מדובר על ריצוף מאבן או חיפוי קיר, ניתן לבצע חידוש מעמיק לכל סוג של אבן ולהחזיר לה את המראה החדש והמרענן שלה, אנו ב"טופ פולישינג" מטפלים במגוון סוגי אבנים, החל מאבן קיסר, שיש, ירושלמית ואפילו משתלבת, מעוניינים לחדש? פנו לנציגים שלנו כעת.

חידוש אבנים הן כחיפוי והן כריצוף:

- חידוש אבני שיש מכל סוג קיים
- טיפול באבן קיסר כולל הברקה
- מחדשים אבן ירושלמית הנמצאת בחיפוי פנימי וחיצוני
- דואגים למחירים טובים ומוזלים לבאי "טופ פולישינג"

חידוש ריצוף מאבן והחזרת המראה הטבעי

ריצוף אבן נחשב לאחת מפנינות העיצוב המרשימות והאהובות ביותר על מעצבים, כמו גם על בעלי משקי בית פרטיים, ולא בכדי: למרות החידושים הטכנולוגיים, העיצובים התעשייתיים החדשים או כל אלמנט מתוחכם חדש שפרץ לשוק בשנים האחרונות - ריצוף תמיד האבן שמר ותמיד ישמור על ייחודו המקורי, בשל השילוב הנדיר שהוא מאפשר בין יוקרה לפשטות עתיקה, ועם טיפול נכון בכל הנוגע לפעולת חידוש וגם ליטוש רצפת אבן - תוכלו להבטיח מראה אסתטי ועמיד לאורך שנים רבות וארוכות.

 

חידוש חיפוי קיר אבן

חידוש אבן קיסר מסוג שיש אריחים ומרצפות

כדי לחדש אבן שיש קיסר חשוב להקפיד על עבודה נכונה ומדויקת, והתאמה משולמת של חומרי הניקוי לחומרי הגלם המצויים ברצפה. לא זו בלבד, אלא שחשוב לשים לב לסוג הריצוף הספציפי שבבית ולתנאים הפיזיים שהובילו לשחיקה בו: חשוב להבין שישנו הבדל גדול בין שחיקה הנוצרת כתוצאה מבלאי טבעי ומדריכה מרובה במקום, לבין שחיקה הנגרמת כתוצאה מנזק מובחן או מעבודות התקנה שלא נעשו כראוי. בין כך ובין כך, אנו ב"טופ פולישינג" מעמידים לרשותכם את טובי המומחים לטיפול בכל עבודות החידוש והליטוש לאבן קיסר, כמו גם לסוגי ריצוף אחרים כפי שיורחב מיד.

הדרך לחדש אבנים משתלבות אשר דהו

ישנן מספר דרכים לפתור "בעיה" של אבנים המשולבות זו בזו ושלא ניתן לנקותן בדרך הקלאסית. כאשר מדובר בחומר גלם שניתן לשטוף בלחץ של זרם מים חמים, על פי רוב תהיה זו ההעדפה המרכזית, אך במקרים בהם לא ניתן לעשות כך (לרוב בשל רגישות חומר הגלם), ניתן להשתמש במברשות עדינות הייעודיות לאזורים אלה וכמובן תוך התחשבות בחומר הגלם, ובמקרים אחרים ניתן להשלים את הניקוי בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים שהותאמו במיוחד לכל סוג של ריצוף באופן ספציפי. כיום הפיתוח בתחום חידוש ריצוף אבן בכלל ואף חידוש אבנים משתלבות עובר מהפכה של ממש, ולמעשה נדיר מאד למצוא כתם או נזק שלא ניתן לתקן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

חידוש אבן אריחים של אבן ירושלמית

באתר "טופ פולישינג" תמצאו נותי שירות מכל הקשת המגוונת של סוגי המרצפות והחיפויים השונים, לרבות חידוש אבן ירושלמית ואבנים המשולבות זו בזו, ולמעשה בכל קונסטלציה שהיא. אנו מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים שייעצו, יתנו חוות דעת ויציעו את שירותיהם בהתקנה, חידוש של מרצפות - בכל אזור בארץ ועם אחריות למחירים הטובים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק.

 

כל החברות באתר עברו בדיקה מקיפה של איכות, שירות ואמינות - כך שההצעות הן אמיתיות, מומלצות ומותאמות באופן מיוחד לדרישות שהצבתם בהזנת הפרטים הראשוניים. אנו גאים להיות הפורטל הראשון מסוגו בישראל המוצא עבורכם בתוך שניות שירותים מקיפים, מקצועיים ואיכותיים לפוליש בבית, ובמחיר ששווה לכל כיס.