חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ליטוש בטון

יש לכם משטח בטון ואתם רוצים אותו מוחלק ומבריק? באמצעות שירות חדשני ומהפכני של טופ פולישינג ניתן להשיג ליטוש רצפת בטון מוחלק מקצועי ואיכותי ובמחיר שלא יקרע לכם את הכיס!

ב"טופ פולישינג" מלטשים לכם את הבטון!

ליטוש מקצועי הכולל החלקה והברקה של המשטח
ביצוע עבודה גם עם רצפת בטון קיים הכולל הסרת שכבות ישנות.
החלקה ידנית למשטחי בטון אפוקסי או מוחלק.
שימוש בשיטת היהלום לצורך ליטוש מושלם.
ניתן לבצע גם על גבי אריחי בטון מודבקים על קיר.

הזמן היום ליטוש רצפת בטון מהטובים בתחום

טופ פולישינג ידועה בשירותים המתקדמים שלה בכל הנוגע אל ליטוש מרצפות, פוליש וניקיון ובאמצעות התמדה ושאיפה למצויינות, תמיד דואגת להתעדכן במכונות, בציוד ובחומרים החדישים ביותר, אנו מבצעים ליטוש בטון מוחלק באמצעות מכושר מתקדם במיוחד, הליטוש מתאים גם לחיפוי בטון וגם לרצפת בטון, לאחר ליטוש ניתן לקבל מראה חלק, מבריק, נקי ונוצץ של המשטח, הפעולה הזו חוסכת כסף רב בריצוף מחדש של הבית, כיום שימוש ברצפת בטון נעשה נפוץ יותר ונותן מראה וינטאג' ומרענן לסלון הבית, ניתן לצבוע אותו במספר צבעים שונים, בעת ליטוש רצפת בטון הצבע אינו נפגע ולאחר הליטוש משתמשים בחומר אשר משמר את הצבע.
ליטוש בטון

אחרי שמלטשים אפשר גם לעשות פוליש

כאשר מלטשים ריצוף עשוי בטון באמצעות דיסק או מכונה המתאימה לכך עוברים עם חומר המפריד בין הבטון לאוויר, זוהי שכבה עבה אשר עשויה מחומר אקרילי איכותי וחזק ובצעם מבודדת את ההחלקה לתקופה ארוכה מאוד, כך שיש לנו ריצוף לכל דבר, כעת על מנת לחדש מידי פעם את ההברקה או הנראות של רצפת הבטון ניתן לבצע פוליש לבטון אשר מנקה משקעים וכתמים מן מעל השכבה, רצוי לאחר ביצוע הקרצוף לחזק אותו עם שכבה אקרילית נוספת.

חידוש רצפת בטון להפוך ישן לחדש

חידוש בטון מוחלק או רצפת בטון ישנה מאוד נעשה באמצעות ליטוש. למעשה החלקה בטון קיים תמיד נחדש עם ליטוש של שכבה בעובי 1 - 2 ס"מ. לאחר מכן נשתמש בניקוי וקרצוף ורק אז נמרח את החומר המתאים לצורך שמירה.

קבלו מחיר מיוחד בעבור ליטוש בטון מוחלק

לאחר שתזמינו את החברה הנכונה לביצוע ליטוש בביתכם, תדעו כי בחרתם נכון כאשר בחרתם בטופ פולישינג, אשר פועלת בשיטה קצת שונה ודואגת לספק כמה הצעות מחיר בעבור כל לקוח, ע"י שיתוף פעולה על חברות שונות העוסקות בתחום של פוליש וליטוש מרצפות, כאשר אתם יוצרים קצר עם טופ פולישינג אתם מקבלים עד-3 הצעות מחיר שונות בעבור השירות שביקשתם ועל פי אזור המגורים שלכם, כך שניתן לבצע תמיד השוואת מחירים בין החברות השונות ולקבל את המחיר הזול ביותר בעבורכם.


>>>אולי יעניין אתכם גם ניקוי בטון

איפה נמצא בטון מוחלק?

כיום בתים ישנים בהם היה משטח בטון ישן, מבצעים החלקה וליטוש ובכך מחדשים את מראה הבית ושומרים על הסגנון שלו, ניתן לראות כי מעצבי פנים אוהבים להשתמש בבטון מוחלק ומשלבים אותו בבתים המעוצבים בסגנון וינטאג', דירות סטודיו, לופטים למינהם וגם אולמות אירועים שונים, כאשר השטח גדול, ניתן להטמיע את הבטון המוחלק בקלות יותר והעלות גם יורדת, רצפת בטון אכן נשחקת עם הזמן והציפוי המבריק שלה יורד, לכן חשוב לבצע חידוש וליטוש של רצפת בטון מוחלק ובכך לשמור עלייה לשנים הבאות, עם מראה יפה ונקי.

 ליטוש בטון מוחלקליטוש רצפת בטון

בשונה מריצוף שונה, הבטון דורש טיפול מיוחד

רצפת בטון אינה רצפה רגילה ודרושת טיפול מיוחד עם חומרים שונים ותחזוקה שונה לחלוטין, לצורך ליטוש בטון מוחלק יש להשתמש במכונה המותאמת לו, שימוש במכונה אשר מבצעת ליטוש יהלום למרצפות טרצו - לא תתאים כאן, צריך מכונה גסה יותר וחזקה משמעותית יותר, על מנת שנוכל לראות תוצאות, המכונה בעצם מסירה שכבה מן רצפת הבטון, אחרי שמלטשיםו ומנקים מורחים חומר אקרילי לשימור הבטון לאורך זמן רב יותר ולתת מראה ברק מבריק.