חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ליטוש מדרגות

שירותי ליטוש למדרגות מכל סוג: מוזיאקה, בטון, שיש, מרוצפות, אבן וטרצו במחיר סופר משתלם! ניתן להזמין עבודת ליטוש לחדרי מדרגות שלמים במחיר פיקס, פנו למומחים של טופ פולישינג!

תיקון צבע המדרגות באמצעות ליטוש

תאמינו או לא, אבל אפשר לתקן כל מצב של מדרגות, בעזר ליטוש. זה מפתיע כל פעם מחדש המראה של לפני ואחרי כשרואים מדרגות שעברו ליטוש, הטיפול הנפוץ ביותר לליטוש הוא חדר המדרגות, אשר עושה מהפך במראה הכללי של הבניית ועושה הרגשה חדשה של בית ושל מקום שנעים לעבור בו, בגלל השימוש המרובה והכניסה מבחוץ לבפנים באמצעותן הן סופגות את מירב הלכלוך מבחוץ ולכן נוצרים עליהם כתמים שניתן להסרה רק אחרי שמלטשים אותן.

חידוש חדרי מדרגות בבתים ישנים

עם השנים נוצר בלאי בחדרי מדרגות בבתים ישנים, המדרגות מתחילות להשחיר, לקבל כתמים וחורים קטנים המצטבר בהן לכלוכים אשר לא ניתן להסיר בעזרת ניקיון פשוט. לרוב אנשים מנקים את הרצפה עם מים וסבון, לעיתים מוסיפים אקונומיה שמסירה חלק ניכר מהכתמים אך לאורך השנים, גם זה לא עוזר ומה שנוצר בסופו של דבר זה מדרגה מוזנחת אשר הצטברו בה נזקי הזמן, אם אתם מזמינים מידי פעם חברת פוליש טובה לפחות בתדירות ביקור של פעם בשנה ככל הנראה שלא תצטרכו את שירותי הליטוש המוצעים.

 

ליטוש מדרגה מעץ

ליטוש מדרגות מסוג: שיש, קרמיקה, טרצו וגם עץ

כל חומר ממנו עשויה המדרגה ניתן לליטוש באמצעות שיטה אחרת, כאשר ניתן ללטש מדרגת עץ עם ציוד מתאים ולעומת זאת את השיש יש לעשות בשיטת "היהלום", ישנם עוד ריצופים בהם משתמשים כחיפוי למדרגות כמו טרצו, גרניט פורצלן, אבן ירושלמית ועוד, לכל אחד מן החומרים האלו יש שיטת עבודה אחרת אך כולן אפשריות.

 

ב"טופ פולישינג" ישנה אפשרות גם לבצע ליטוש למדרגות מוזאיקה אשר בנויות באופן שונה ממה שאנו מכירים ובדרך כלל עשויות מפח או ברזל, להם לא מבצעים ליטוש אלא פוליש למדרגות הכולל קרצוף מעמיק ומריחת חומר סילר או אקרילי כשכבת הגנה.

מלטשים שכבה מהמדרגה ומקבלים מראה חדש!

לא כולם יודעים שישנו הפתרון של ליטוש שכבה מהמדרגות שמחייה את מראה המדרגות עד לרמה שלא ניתן לזהות אותה. אפשר לומר שהשעה מסוג זה היא המשתלמת ביותר, כי התמורה לה היא פשוט מהפך במרחב המגורים.

 

המקום שאנו חיים הוא חשוב ביותר, חשוב שנרגיש בו בנוח, הבית שלנו זה המרחב הפרטי שלנו, שחוב לנו שהיא יהיה נקי ומצוחצח, חבל להתרגל למראה מוזנח שלו ולקבל את המצב כפי שהוא. כתמים מסוג זה ניתן להסיר בקלות וכל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון לבעל מקצוע ולהזמין שירות.

 

ניקיון מדרגות אחרי ליטוש

מלטשים מדרגות ומקבלים תוצאות נהדרות

היתרון המובהק שנראה אחרי שמלטשים מדרגות הוא בהרגשה הנעימה והנקייה שנוצרת. בעזרת פעולה פשוטה, אפשר להפוך מדרגות של בית פשוט למרחב מכובד, נעים שכיף ללכת בו, ליטוש זה אחד השירותים שמשאירים את הלקוח אסירי תודה ובעיקר פעורי פה.

 

ההבדל הגדול בין מה שהיה לפני לתוצאה שאחרי גורמת ללקוח לתהות כיצד חי עם ההזנחה קודם לכן, בכל מבנה אשר קיים כמה שנים, יש את החלקים הפחות מטופחים, בהם הקרמיקה אשר מתחילה להתבלות ולהתעקל. לעיתים הלקוח חושש שעליו להחליף או לעשות חיפוי למדרגה כדי לקבל מראה חדש אך בעזרת הליטוש הבעיה הזו נפתרת, על ידי שינוי של החומר על פני השטח כך שאין צורך בהוצאות מיותרות לשיפוץ מאסיבי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כיצד נעשה ליטוש מדרגות?

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו פתרונות אסתטיים שלא היו קודם לכן. אם בעבר, כדי לקבל מראה חדש, היה צריך להחליף בלטות ולעשות שיפוץ מקיף לכל חדר המדרגות, אך אם השיטות החדשות הקיימות ניתן ללטש את השיש על פני השטח ולקבל תוצאה מדהימה, שלאחריה, החדר המדרגות נראים כמו אחרי שיפוץ, היתרון הנוסף של ליטוש זה שמדובר בסך הכל ביום עבודה.

 

אין צורך להתפנות מהבית למשך כמה ימים ובעוד שמדובר בחדר מדרגות העבודה היא זריזה ביותר מאחר ואין צורך בפינוי של חפצים וההשפעה על נוחות הדיירים היא רק לכמה שעות בלבד.