חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ליטוש מרצפות מאבן בזול

ליטוש של רצפה עשויה מאבן במחיר הכי זול ומשתלם בארץ ניתן למצוא בפורטל "טופ פולישינג", הזמן כעת שירות מקצועי דרכנו וקבל עד שלוש הצעות מחיר מהטובים בתחום הליטוש.

ליטוש רצפת אבן עושים איתנו

רצפה שהולכים עליה אנשים רבים במהלך היום עלולה להתבלות במהלך היום, ולעיתים גם הניקיון היסודי ביותר לא יוכל להסיר ממנה כתמים שהצטברו לאורך שנים. אין ספק כי במקרים מסוימים ובמיוחד כאשר מדובר ברצפת אבן שאמורה להיות עמידה ולשמש לאורך שנים, כדאי לבצע פעולות ניקוי יסודיות עוד יותר מהרגיל. ליטוש ריצוף אבן על ידי חברה מקצועית שתוכלו למצוא דרך טופ פולישינג, יכול להשיב אל המרצפות את המראה היפה שלהן, ולגרום להן להיראות ממש כאילו הונחו זה עתה בבית.

 

רצפת אבן

כיצד מתבצעת עבודה של ליטוש רצפת אבן?

פעולת ליטוש ריצוף אבן חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים שהתמחו בתחום הפוליש וליטוש הרצפות, כיוון שבמהלך העבודה ייעשה שימוש הן בחומרי ניקוי אינטנסיביים והן במכשור ייעודי. מרצפת אבן חייבת טיפול מיוחד על מנת להגיע אל השכבות העמוקות שחומרי ניקוי ביתיים לא מגיעים אליהם, ועם זאת לא לפגום במרקם האבן אלא להקנות לה מראה חלק ומבריק.

 

טופ פולישינג תשמח למצוא עבורכם חברה המבצעת במומחיות ליטוש ועבודות פוליש בכל סוגיהם, ויודעת כיצד להתאים את החומרים הנכונים אל הרצפה הקיימת בביתכם.

להלן שלבי הליטוש

1.    שלב ראשוני של הסרת שכבות עליונות וסתימת חורים עם דבק לשיש - ליטוש ריצוף אבן חייב להתחיל, קודם כל, מהקניית מרקם חלק.

2.    ניתן להוסיף גם הברקה ומילוי באמצעות סילר, המייצר שכבת הגנה ומונע כניסת נוזלים.

מומלץ להתייעץ לגבי הסוג שיתאים: טופ פולישינג תעמיד לשירותכם ייעוץ מקצועי ותשמח לסייע בעניין ליטוש רצפת אבן, בהתאמה מושלמת לחומר הגלם שהמרצפות שלכם עשויות ממנו. המחיר עשוי להשתנות ממקום למקום, בהתאמה לסוג הטיפול והיקף העבודה- מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר וכך להחליט עם אילו אנשי מקצוע תבחרו לבצע את תהליך אצלכם בבית.

ליטוש ריצוף אבן כולל כמה שלבי עבודה חשובים

חשוב שתכירו היטב את סוג המרצפות הקיימות בביתכם, על מנת לוודא כי החברה שהגיעה לטפל בנושא הניקיון אצלכם- תוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. זכרו שהפעולה אינה מתאימה, למשל, לאבן קיסר וכאשר מדובר ברצפה העשויה גרניט- גם כאן כדאי להיזהר ולהשתמש רק בציוד ייעודי ובחומרים מיוחדים.

 

בבואכם להזמין טיפול של ליטוש רצפת אבן בכניסה לבית חדש, קחו בחשבון שניתן יהיה להתחיל בכך רק עם חלוף 30 ימים לאחר שהרצפה הונחה בבית, לכן הקדימו לתאם את הליטוש בזמן. הפעולות עצמה לא יארכו זמן רב אבל הן כן מחולקות לכמה שלבים חשובים.