חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ליטוש רצפת עץ

רצפת העץ שבביתך התחילה לדהות? רוצה לחדש אותה בקלות? באמצעות ליטוש רצפת עץ במחירים מעולים של טופ פולישינג תחדשו את מרצפות העץ שלכם וקבלו אותן כחדשות! מבצעים זאת על כלל הריצופים, החל מדקים בגינה ועד לפרקט מעץ בדירות מגורים.

מלטשים את העץ עם "טופ פולישינג"

ליטוש עץ עם דיסק באופן ידני או באמצעות מכונה
מבצעים ליטוש לרצפת פרקט מעץ (לא סינטטי).
ניתן להזמין חידוש גם בעבור דקים בחצר כולל מריחת שמן.
מבצעים עבודה גם למדרגות מעץ בתמחור לפי מדרגה
.

רצפת העץ בלויה ודהויה? לנו יש פתרון!

טופ פולישינג הידועה בתור פורטל אשר מספק חברה המעניקה פתרונות ליטוש ופוליש מקצועיים, כפי שאתם רואים באתר תוכלו לראות כי אנחנו מספקים פתרונות לכל סוגי הליטוש הקיימים וכמובן במחירים מוזלים, בין אם מדובר על ריצוף שיש או מעץ מלא, באמצעות ליטוש של רצפת עץ תקבלו חידוש מקסימלי של העץ, האומנם השם של ליטוש הוא ממש דומה כמו במקרה של שיש, אך השירות שונה לחלוטין, המכונות שונות, החומרים שונים ואופן הביצוע שונה, אם זאת חברתנו עדיין תמיד מספקת את השירותים המתאימים לכל דורש.

פוליש לפרקט עץ

איזה ליטוש עץ תמצאו אצלנו?

ליטוש פרקט מעץ: באמצעות כלי ליטוש מתאים תוכלו להזמין ליטוש בעבור פרקטים אמיתיים, השירות מבצע באמצעות מכונה אשר מסירה את השכבה הראשונה מן הפרקט שבדרך כלל סופגת כתמים, לכלוכים עמוקים ופגמטים פגומים בצבע, לאחר הסרת השכבה מורחים שעוות ווקס אשר שומר על הצבע ומגן.

ליטוש עץ דק: בגלל שהדקים נמצאים מחוץ לבית הם נעשים דהוים והצבע שלהם נהרס כמעט בכל עונה לאחר גשמים או שמש חזקה, ליטוש דקים מתבצע בתדירות גבוה ולאחר ביצוע מורחים עליהם חומר מתאים במקרים רבים זהו "שמן שרוף" אשר העץ בולע אותו ונותן מראה כהה ויפה, מתאים בעיקר לדק איפאה, אורן, אלון ועוד.

ליטוש למדרגות עץ: אם יש בביתכם הפרטי מדרגות עשויות מעץ בין אם הן פנימיות או חיצוניות ליטוש שלהן הוא ללא ספק דרך נהדרת לחדש אותן, כתבו כאן על ליטוש איכותי למדרגות והסברנו על התהליך, ניתן להזמין את השירות דרך טופ פולישינג ולקבל פניות איכותיות של חברות מוסמכות.

למה מלטשים רצפת עץ?

אם יש לכם רצפת עץ בבית והצבע שלה דהה בגלל השמש, השתמשתם בעבר בלקה ובשמן שרוף ועדיין הצבע נהרס וכל הזמן צריך לחדש ולטפל בדק או ברצפת העץ שלכם, אז מה עושים? ליטוש של עץ בעצם מסיר שכבה מהעץ הכוללת חומרים שאטמו אותו כמו לקה, שמן וחומרים נוספים להברקת עצים, תקבלו שכבה חדשה של העץ שעלייה תוכלו למרוח איזה חומר שרק תרצו.

 

למראה מבריק תוכלו להשתמש בלקה, למראה כהה ויוקרתי מומלץ להשתמש בשמן שרוף, בכל אופן תמיד חשוב להשתמש בשירות של ליטוש רצפת עץ לצורך הגעה אל השכבה הנקייה של העץ וקבלת תוצאה איכותית ויפה.
 

ליטוש של רצפת עץ

ליטוש מקצועי רק עם "טופ פולישינג"

באמצעות הפורטל שלנו תוכלו לקבל מחירים מיוחדים ומשתלמים. טופ פולישינג עובדת עם החברות המובילות בתחום ובכך תסייע לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות המספקות שירותי ליטוש, פוליש וניקיון - כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה באתר האינטרנט או לחייג כבר עכשיו אל נציג החברה, כך תתחילו לקבל הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות. במקביל לכך אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד של אינדקס החברות שלנו שם תוכלו לראות את מגוון החברות המובילות בתחום הפוליש.