ליטוש מרצפות שיש

ליטוש של מרצפות מסוג שיש במחיר על פי מטר, צרו קשר עוד היום עם הפורטל של "טופ פולישינג" ואנו מאמינים שתקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר.

מלטשים שיש עם "טופ פולישינג"

ליטוש ושיוף מרצפות שיש (פנים וחוץ).
הברקה וגימור איכותי למדרגות.
יישור וליטוש של משטחי שיש (למטבח ולחדר האמבטיה).
מצא חברות וקבלני ליטוש בכל אזורי המדינה.
מחירים משתלמים והזולים ביותר (לפי מטר רץ).

כמה עולה לבצע ליטוש של ריצוף שיש?

בדרך כלל תמחור של ליטוש מרצפות שיש עובד לפי מ"ר כאשר מחירו כיום עומד על 25 - 40 ש"ח בעבור רצפה רגילה, שיוף של מדרגות יעלה לנו בין 30 - 45 ש"ח למדרגה ואילו חיפוי קירות, משטחי עבודה (שיש במטבח) ומשטחים נוספים כמו בחללים רטובים אמבטיה ושירותים יעלה לנו בין 30 - 40 ש"ח (בשיטת היהלום), לעוד מידע על מחירים לחצו כאן.

מחירון ליטוש שיש המלא:

איזה סוג שיש? כמה עולה השירות?
כמה עולה ללטש שיש פרלטו? החל מ-30 ש"ח למ"ר
מהו המחיר לליטוש שיש טרוורטין? החל מ-32 ש"ח למטר
מחיר ליטוש שיש ואבן באופן ידני 50 - 70 ש"ח
עלות ליטוש אבן קיסר על גבי קירות (חיפוי) 45 - 60 ש"ח
מחיר לליטוש מרצפות שיש חברון 25 - 35 ש"ח
כמה יעלה ללטש שיש מטבח ללא אבק? 50 - 80 למטר
מהו המחיר ללטש רצפת גרניט? 35 - 50 ש"ח
חידוש שיש יבש, ישן וסדוק 350 - 500 ש"ח אזורי
כמה עולה ליטוש מדרגה משיש? 75 - 100 שקלים למדרגה
ניקוי ושיוף של שיש סינטטי (קוריאן) עם סילר 40 - 60 ש"ח

מתי צריך ללטש את משטח המטבח?

בין אם יש לכם שיש גרניט, סינטטי, קיסר או בכלל קוריאן תמיד משטח העבודה במטבח יספוג צבעים, שריטות וכתמים אשר ניתנים להסרה אך ורק באמצעות עבודת ליטוש שיש למטבח בצורה מקצועית, אצלנו ב"טופ פולישינג" אתם יכולים לקבל פתרון מקיף לכל הבעיות וסוגי משטחי העבודה הקיימים. פנו עוד היום לחברות הפועלות עם "טופ פולישינג" דרך הפורטל שלנו וקבלו עד שלושה הצעות מחיר זולות ומשתלמות במיוחד.
פוליש לשיש

ליטוש קירות משיש (חיפוי שיש)

חיפוי שיש על גבי קירות נפוץ בחדרי מדרגות, באולמות אירועים, במטבחים ואפילו בחדרי אמבטיה, אך אבנית, לכלוך וכתמים מצטברים על גבי חיפוי השיש ולעיתים ניקוי פשוט ואף פוליש אינו מספיק ויש ללטש שכבה על מנת לחשוף חלק חדש מן השיש, לאחר מכן ניתן לנקות ואף לבצע הברקה קריסטלית לשימור ולהברקה.

כיצד מסירים כתמים ודבק משיש?

דבק אשר התקשה על גבי השיש ולא משנה אם הוא על גבי משטח עבודה במטבח, חיפוי קיר או ריצוף משיש יהיה קשה להסרה מבלי להשאיר סימנים ואף שריטות, כאן שוב נכנסת פעולת הליטוש אשר מסירה לחלוטין ובאופן נקודתי את שאריות הדבק ואף מסירה כתמים נוספים, אין צורך ללטש את כל המשטח, הרצפה או הקיר ואפשר לעשות זאת באופן נקודתי בלבד, המשמעות היא שזה לא יעלה לכם הרבה. הסרת שאריות דבק בדרך כלל נעשת לאחר שהוסר שטיחי קיר אל קיר, כאלו הנפוצים או שלפחות היו נפוצים במשטחים פתוחים במשרדים. נזכיר כי ניתן לקבל ולהזמין ניקיון מקצועי למשרדים בלי קשר לשאר השירותים שתמצאו כאן ב'טופ פולישינג'.

שיוף, ליטוש והברקת רצפת שיש

ישנם כמה סוגים של מרצפות משיש ולכל אחת מהן מתאימה רמת שיוף אחרת, כזו עדינה יותר או חזקה יותר, כאשר מבצעים שיוף וליטוש לשיש צריך לדעת קודם כל מול איזה סוג אבן אנו עומדים ורק לאחר מכן להתחיל בליטושה, אצלנו ב"טופ פולישינג", ניתן לקבל הצעות מחיר של חברות איכותיות העוסקות בליטוש ובהברקה ובעלות הידע והניסיון הדרוש לביצוע משימות גם מסוג זה, אנו נדאג לשדך לכם בדיוק את בעל המקצוע הנכון, על פי המיקום הגיאוגרפי שלכם והעבודה הדרושה לכם.