ליטוש מרצפות שיש במחירים מעולים!

ליטוש של מרצפות מסוג שיש במחיר על פי מטר, צרו קשר עוד היום עם הפורטל של "טופ פולישינג" ואנו מאמינים שתקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר.

איזה פתרונות תקבל אצלנו?

ליטוש ושיוף מרצפות שיש (פנים וחוץ).
הברקה וגימור איכותי למדרגות.
יישור וליטוש של משטחי שיש (למטבח ולחדר האמבטיה).
מצא חברות וקבלני ליטוש בכל אזורי המדינה.
מחירים משתלמים והזולים ביותר (לפי מטר רץ).

כמה עולה לבצע ליטוש של ריצוף שיש?

בדרך כלל תמחור של ליטוש מרצפות שיש עובד לפי מ"ר כאשר מחירו כיום עומד על 25 - 40 ש"ח בעבור רצפה רגילה, שיוף של מדרגות יעלה לנו בין 30 - 45 ש"ח למדרגה ואילו חיפוי קירות, משטחי עבודה (שיש במטבח) ומשטחים נוספים כמו בחללים רטובים אמבטיה ושירותים יעלה לנו בין 30 - 40 ש"ח (בשיטת היהלום), לעוד מידע על מחירים לחצו כאן.

מתי צריך ללטש את משטח המטבח?

בין אם יש לכם שיש גרניט, סינטטי, קיסר או בכלל קוריאן תמיד משטח העבודה במטבח יספוג צבעים, שריטות וכתמים אשר ניתנים להסרה אך ורק באמצעות עבודת ליטוש שיש למטבח בצורה מקצועית, אצלנו ב"טופ פולישינג" אתם יכולים לקבל פתרון מקיף לכל הבעיות וסוגי משטחי העבודה הקיימים. פנו עוד היום לחברות הפועלות עם "טופ פולישינג" דרך הפורטל שלנו וקבלו עד שלושה הצעות מחיר זולות ומשתלמות במיוחד.

שיוף וליטוש משטחים ומרצפות מסוג שיש

ליטוש רצפת שיש זוהי עבודה שדורשת מיומנות של שנים, זוהי עבודת אומנות שרק מקצוענים יכולים לבצע. את תהליך השיוף יש לבצע למרצפות שספגו כתמים קשים שאינם ניתנים להסרה על ידי מכונת פוליש ולכן יש להשחיז אותם עם מכונת ליטוש ולחדש את מראה הריצוף. לאחר התקנה של משטחי שיש בין אם זה לרצפה, למטבח או לקיר יש לבצע ליטוש על מנת ליישר את האריחים לגובה שווה בכדי שלא ישארו הבדלים בין אריח לאריח ומשטח העבודה יהיה שווה וישר, אנו בפורטל של "טופ פולישינג" יכולים לתת לכם פתרונות בכל עיר ובמחיר זול (על פי מטר).

שיקום ריצוף שיש פגום

עבודת ליטוש מרצפות שיש נעשית גם כשהמרצפות פגומות וישנות עם סדקים וחורים, במקרה כזה פותחים את הפוגות (החריצים) וסוגרים ואוטמים על ידי שימוש בדבק שיש, לאחר שהדבק מתייבש מלטשים את המשטח ומורחים שכבת סילר שתגן על הריצפה. העבודה נעשית בכמה דרגות עד לקבלת משטח אחיד וישר ללא הבדלי גובה בין אריח לאריח, בכל הנוגע לשירות שכזה יש להתייעץ עם מומחים ומביני עניין בתחום, צרו קשר עם הפורטל שלנו וקבלו הצעת מחיר משתלמת בעבור ליטוש מרצפות שיש ואבן.
 
ליטוש מקצועי של רצפת שיש