חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירה

דרך פורטל טופ פולישינג, תוכלו למצוא שירות ניקיון דירות מקצועי בכל אזורי הארץ ותהנו מניקוי יסודי של החלונות, הרצפה, קירות הבית, השטיחים ואזורים נוספים. השוו מחירים וחסכו עלויות עוד היום!

שירותי ניקיון דירות במחיר משתלם!

מחפשים חברה מקצועית שתסייע לכם בניקוי ייסודי של הדירה? דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לניקיון דירות בכל גודל ובכל אזור בארץ. אנו נקשר ביניכם לבין חברת הניקיון המתאימה ביותר לביצוע המלאכה תוך הקפדה על עבודה עם חברות מהמובילות בשוק. 

ניקיון דירה מקצועי

כמה עולה שירות של ניקוי דירות?

המחיר שתשלמו עבור ניקוי דירות נגזר כמובן מגודלה של הדירה שלכם וגם מהפעולות הכלולות במסגרת תהליך הניקיון. להלן מחירון המשקף את המחירים עבור שירות ניקיון של חברה מקצועית בדירה בהתאם לסוג הניקוי. שימו לב, המחיר עשוי להשתנות מחברת ניקיון אחת לאחרת. 

כמה עולה לנקות דירה?

ניקוי של דירת 4 חדרים לפני איכלוס

כולל שירות של פוליש לרצפה.


2,800 - 4,100 ₪
מה המחיר של ניקיון ופוליש לאחר שיפוץ?

כולל הסרת כתמי צבע, ניקוי פאנלים והסרה של אבק.


28 - 32 ₪ למ"ר
ניקיון יסודי של דירה לפני פסח

תהליך ניקוי מקיף ויסודי של כל אזורי הבית לפני חג הפסח.


1,200 - 1,500 ₪
פוליש לדירה מסוג קריסטל

פוליש קריסטל אשר נחשב לאיכותי ביותר.


14 - 18 ₪ למ"ר
ניקיון של הדירה לאחר בניה

בהתאם לגודלה של הדירה.


1,800 - 3,000 ₪

הדפס מחירון

באיזה מקרים מבצעים ניקיון דירות חד פעמי?

במקרים רבים נדרש ניקוי ייסודי חד פעמי לדירה על ידי חברת ניקיון בעלת ציוד מתאים שמבצעת את העבודה במהרה. אלו הם המקרים הבולטים:

  • ניקיון דירות לאחר שיפוץ: ביצעתם שיפוץ בדירה שלכם? זה הזמן להזמין חברה שתנקה את הפאנלים מאבק, תסיר כתמי צבע מהרצפה ותוריד אבק מהחלונות. ניקיון דירה אחרי תהליך של שיפוץ נחשב נפוץ מאוד ולרוב מתבצע על ידי חברה המתמחה בתהליך שכזה.

  • ניקיון של דירות לפני איכלוס: ניקוי מקצועי לדירה לפני כניסה של הדיירים כולל בדרך כלל פוליש לרצפה, ניקוי של התריסים והפאנלים והברקה של הקרמיקה. הזמינו שירות מקצועי של חברת ניקיון לדירה לפני כניסת הדיירים לקבלת תוצאה מושלמת. ניקיון של דירות לאחר מסירה מהקבלן משלב גם מכונות קיטור וחומרי ניקוי חזקים.

  • ניקוי של דירה לאחר שריפה: במצבים בהם פרצה שריפה בדירה, נדרש לבצע ניקוי והסרה של הפיח מהקירות וגם ניקוי והברקה יסודיים תוך שימוש בחומרי הניקיון המתאימים ביותר שמסירים גם את הכתמים הקשים.

  • ניקיון דירות לאחר בניה: חברת הניקיון מגיעה אליכם על מנת לספק הצעת מחיר בהתאם לשטח הדירה. בדרך כלל תהליך ניקוי דירה לאחר בניה משלב הברקה וליטוש של המרצפות וכמובן ניקיון היקפי.

למידע נוסף בקרו בעמוד המתאים:

ניקיון דירות לאחר שיפוץ ניקוי דירה לאחר שריפה
ניקיון דירה לפני איכלוס ניקיון דירות לאחר בניה
ניקיון יסודי לבית ניקיון דירה חדשה
ניקיון דירת 3 חדרים ניקיון דירת 4 חדרים

חברת ניקיון דירות מוצאים דרך השוואת מחירים

קיימות לא מעט חברות ניקיון דירות אשר מספקות שירותים מגוונים. הדרך הנוחה והקלה ביותר למצוא חברה המספקת שירות מעולה ומקצועי וגם שומרת על מחירים הוגנים ומשתלמים היא כמובן להיעזר בהשוואת מחירים. דרך האתר שלנו ניתן לקבל הצעות מחברות ניקיון שונות לפי אזור מגוריכם ולהשוות בין המחירים שהתקבלו. לאחר ההשוואה, תוכלו להמשיך בהתקשרות אל מול החברה עם ההצעה המשתלמת ביותר ובכך לחסוך לא מעט כסף.

הזמינו ניקיון דירות חדשות בכל גודל

בין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה של שני חדרים ובין אם מדובר בדירה גדולה אשר יש בה חמישה חדרים, אנו נמצא מענה עבורכם. לרוב, כמות הצוות אשר מגיע לבצע את המלאכה, ישתנה בהתאם למספר החדרים שיש בבית וכמובן שגם העלות צפויה להשתנות בהתאם. ניקיון דירות חדשות בדרך כלל פשוט ונוח היות ובמקרים רבים אין עדיין רהיטים או מוצרי חשמל שמפריעים לבצע ליטוש מרצפות ולכן מדובר בניקיון דירה ריקה - מצב בו ניתן לבצע ניקיון מעמיק ומקיף ולקבל תוצאה מוצלחת.

ומה באשר לניקיון בתים פרטיים?

אם אתם מתגוררים בבית פרטי, עם קומה אחת ואף יותר, תוכלו לקבל מענה ולמצוא ניקיון של הבית שלכם על ידי חברה המתמחה בניקיון מכל סוג. את סוג הניקוי נדרש להתאים לרצפה שיש בבית וכמובן לסוג הכתמים המצויים בשטח. במידה ותרצו, ניתן גם כמובן לבצע ניקוי של השטיחים, החלונות, הפנאלים והתריסים ולהגיע למצב בו הבית מבריק. הזמינו ניקיון בתים פרטיים דרך האתר ותהנו ממחירים מצוינים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כך תבחרו חברה לניקיון דירה יסודי 

על מנת לוודא שביצעתם בחירה נכונה של חברת הניקיון, אנו ממליצים לכם לבדוק כמה שנים פועלת החברה בתחום וגם לבדוק האם היא זמינה לבצע תהליך של נקיון דירה יסודי בזמן הקרוב. כמו כן, בדקו כמה חברי צוות מגיעים ובאיזה ציוד משתמשים לביצוע המלאכה. חשוב להבין בדיוק מה כלול במסגרת העסקה ולרכב באופן כתוב את הסעיפים השונים על מנת למנוע מחלוקות בהמשך הדרך.