חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירה חדשה

עוברים לדירה חדשה? שיהיה המון מזל טוב ובשעה טובה! הכנו בשבילכם מדריך לניקיון דירה חדשה מקבלן! במאמר תוכלו לקרוא כמה זמן לוקח ניקיון בית חדש, מה המחיר לניקיון דירה מקבלן, מה השירותים שמקבלים ועוד המון טיפים! בנוסף, תוכלו לקבל מאיתנו כמה הצעות מחיר מחברות ניקיון שונות, להשוות ולחסוך!

מחיר ניקיון דירה מקבלן

מחיר ניקיון דירה מקבלן הוא 1,700 ש''ח בממוצע בעבור ניקיון דירה חדשה מקבלן בגודל של 100 מ''ר. טווח המחירים נע בין 1,500 - 1,900 ש''ח. יש לציין שהמחיר אינו כולל את ביצוע פוליש ווקס לדירה. המחיר בעבור ניקיון דירה כולל ביצוע פוליש נע בין 2,800 - 4,100 ש''ח.

 

יש לציין שהמחירים אינם קבועים ומשתנים בין חברות הניקיוןו השונות, לכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו למצוא חברת ניקיון מומלצת במחיר זול.

 

מחיר ניקיון דירה חדשה מקבלן בממוצע (100 מ''ר)

מחיר ניקיון דירה חדשה מקבלן בממוצע (100 מ''ר): 1700 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1900 ₪

 

צריכים ניקיון דירה חדשה מקבלן? השוו מחירים וחסכו!

בפורטל טופ פולישינג משווים וחוסכים! דרך הפורטל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לניקיון דירה חדשה מקבלן מחברות ניקיון שונות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה הם השירותים שתקבלו בניקיון דירה חדשה מקבלן?

כאשר תזמינו חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון דירה חדשה מקבלן תקבלו את הדירה שלכם נוצצת בתוך שעות ספורות! כחלק משירותי הניקיון, חברת הניקיון תבצע עבורכם פוליש לרצפה, תסיר כתמי צבע שנשארו על הרצפות, משקופים וכדומה, תעבור על כל הפינות בבית, תנקה לכם את השירותים, תסיר כתמי רובה, תנקה את המסילות, חלונות, ארונות המטבח, מרפסות ועוד!

 

כל זה נעשה במקצועיות רבה על מנת שהכניסה שלכם לדירה החדשה תהיה טובה ונעימה. 

 

ניקיון דירה חדשה מקבלן

איך תבחרו חברת ניקיון טובה לניקיון בית חדש?

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד שתבדקו לפני שתבחרו בחברת ניקיון על מנת שתבצע עבורכם ניקיון לדירה החדשה מהקבלן:

 • ביקורות - מומלץ תמיד להתחיל בחיפוש אחר שם החברה ברחבי הרשת ולקרוא קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.
   
 • ציוד נדרש - לניקיון דירה חדשה מקבלן יש צורך בציוד מתקדים כגון מכונת פוליש לרצפה וחומרים טובים ואיכותיים. לכן, וודאו שלחברת הניקיון שתבחרו יש את הציוד הנדרש.
   
 • הצעת מחיר - בקשו הצעת מחיר מחברת הניקיון עבור ניקיון בית חדש על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך כך בכסף.
   
 • ניסיון - בחרו בחברת ניקיון בחברה בעל ותק וניסיון על מנת שתבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

טיפים חשובים להתנהלות מול חברת ניקיון

אספנו לכם כמה טיפים על מנת שתוכלו להתנהל מול חברת הניקיון בצורה טובה ומקצועית וכמובן על מנת שלא תיפלו על חברות ניקיון של ''חאפרים''.

 • טיפ מספר 1 - אל תגלו לחברת הניקיון שמחר אתם נכנסים לדירה או שאתם צריכים את העבודה בדחיפות. אתם תופתעו לגלות שבמידה ואתם צריכים את השירות שלהם בדחיפות, המחיר יעלה בעוד כמה מאות שקלים.
   
 • טיפ מספר 2 - תיזהרו מהצעות מחיר נמוכות מאוד, ברוב המקרים מדובר על חברות ניקיון חאפרים. ניקיון דירה חדשה מקבלן לא יעלה פחות מ- 1,500 ש''ח.
   
 • טיפ מספר 3 - לחברות ניקיון יש תקופות עמוסות יותר ועמוסות פחות. במידה ואתם יודעים שתצטרכו להזמין את שירותי הניקיון לביתכם החדש בתקופות העמוסות, היינו ממליצים להזמין את שירותם מוקדם ככל האפשר.