חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

ניקיון דירה לפני כניסה

מחפשים שירות בעבור ניקיון דירה לפני מעבר? בדיוק רכשתם דירה ואתם לבצע ניקוי מקצועי הכולל פוליש לפני איכלוס? השירות הזה מיועד בדיוק בשבילכם, אנו נגיע לדירתכם לפני שתעברו אלייה ונדאג לבצע ניקוי יסודי הכולל פוליש וקרצוף מקצועי.

כמה יעלה לי לנקות את הדירה לפני מעבר?

שירות ניקיון דירות לפני מעבר מתומחר במחירים שונים על פי גודל הדירה, סוג הפוליש שבעל הדירה רוצה (בין אם זה ווקס או קריסטל) ואם ישנם דברים חריגים כמו פינוי פסולת בניין רבה או לכלוך מרובה, במילים אחרות - מצב הדירה לפני הניקיון, ניתן בכל זאת לתת מידע כללי על מחירים באמצעות ממוצע שוק:

+ ניקיון דירת שלושה חדרים לפני כניסה כולל פוליש: 2,400 - 3,800 ש"ח
+ דירת ארבעה חדרים כולל פוליש וניקיון טרם אוכלסה: 2,800 - 4,100 ש"ח
+ ניקיון לפני כניסה לדירת חמישה חדרים ללא פוליש: 2,600 - 3,700 ש"ח
+ ניקיון בתים פרטיים לפני מעבר ( 6 - 7 חדרים): 4,500 - 5,700 ש"ח

תוכלו לראות עלויות וטווחי מחירים בעמוד המחירון של טופ פולישינג.

מזמינים שירותי ניקיון לפני איכלוס

מעבר לדירה חדשה הוא תמיד עניין משמח במיוחד. אם אתם עוברים לדירה חדשה או לדירה יד שנייה, חשוב ביותר לבצע פוליש וניקיון יסודי לפני המעבר. בשני המקרים מדובר בניקיון הכולל גם בדיקה יסודית של כל הפינות וכל הסדקים, כולל קרצוף של הרצפה עם מכונת פוליש מתאימה. לפני שעוברים לדירה החדשה כדאי לשכור חברה מתאימה, שתעשה עבורכם את העבודה. לנקות בתים ביסודיות לפני איכלוס יכול למנוע המון עגמת נפש בעתיד. ניקוי יסודי כולל גם הגנה על המרצפות מפני נזק עתידי הכולל לכלוך וכתמים שיכולים להצטבר עם השנים.


ניקיון ופוליש לפני איכלוס

ניקיון לפני מעבר דירה בחירת החברה הנכונה

איך יודעים איך לבחור את בעלי המקצוע המתאימים? קודם כל הם חייבים להיות בעלי הציוד הנדרש לבצע את עבודות הפוליש בדירה. כל שירותי הניקיון מתבצעים באמצעות מכונות פוליש מותאמות, לכל סוגי המרצפות. דבר שני חברה מקצועית ואמינה עומדת בלוח הזמנים שנקבע עבורה. אם אתם שוכרים חברה והיא לא עומדת בלוחות הזמנים, זה יכול לעלות לכם ביוקר ולעכב את הכניסה לדירה. אתם חייבים לדעת שיש לכם על מי לסמוך כשאתם שוכרים בעלי מלאכה, הן מבחינת הזמן והן מבחינת איכות העבודה.

טופ פולישינג מנקים את הדירה לפני הכניסה

הפורטל שלנו טופ פולישינג יכול לעזור לכם לבצע את המלאכה בצורה חלקה. אנחנו בוחרים עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר באזור המגורים שלכם ומספקים לכם שירות מהיר ואיכותי במחירים מוזלים. טופ פולישינג הוא הפורטל הגדול במדינה, עם שירות ואיכות ברמה גבוהה. יש לנו שירות כלל ארצי המכיל את כל שירותי הניקיון הנדרשים בתחום.

ניקיון לחדרי שירותים ואמבטיה

נכנסים לבית החדש כאשר הוא נקי ומבריק

ביצוע ניקיון לדירה הוא תמיד חשוב, בין אם זה לאחר שדרוג או לפני אכלוס מאפשר לכם להיכנס לבית נקי לחלוטין ולהתחיל את המעבר בצורה נעימה. כניסה לבית שעבר ניקוי יסודי, נותנת תחושה טובה, תחושה של התחלה חדשה, לכן חשוב ביותר למצוא את החברה המתאימה, שתוכל לבצע את העבודה בצורה מושלמת. אנחנו עושים את עבודת הבילוש היסודית ומוצאים עבורכם את כל החברות ואנשי המקצוע הטובים ביותר באזור המגורים שלכם. טופ פולישינג מאפשרים לכם לעבור בצורה נקייה לדירה החדשה.


נכנסים לדירה החדשה

שירותי ניקיון מקצועי הכוללים פוליש

בטופ פולישינג עובדים עם חברת ניקיון איכותיות המספקת שירות לפני כניסה לדירה חדשה ובעלת ידע ומומחיות רבה. שירותי ניקיון הכוללים פוליש, מצריכים הבנה מקצועית ויכולת לבצע את העבודה מבחינה טכנית. קודם כל טכנולוגית, הן חייבות להיות מצוידות בכל האמצעים הנדרשים ובמכונות משוכללות ויעילות. דבר שני הן חייבות לדעת איך להתאים את סוג הפוליש למרצפות. טיפול לא אחראי יכול להרוס לחלוטין את המרצפת ולגרום נזק רב. באמצעות השירות שלנו אתם מקבלים את כל הנדרש, בשביל לנקות את הבית שלכם כהלכה. אנחנו מבצעים עבורכם את הבדיקה היסודית ומספקים לכם הצעות מחיר מוזלות על ידי החברות המובילות ביותר באזור המגורים שלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה