חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירה לפני כניסה

מחפשים שירות בעבור ניקיון דירה לפני מעבר? בדיוק רכשתם דירה ואתם לבצע ניקוי מקצועי הכולל פוליש לפני איכלוס? השירות הזה מיועד בדיוק בשבילכם, אנו נגיע לדירתכם לפני שתעברו אלייה ונדאג לבצע ניקוי יסודי הכולל פוליש וקרצוף מקצועי.

כמה יעלה לי לנקות את הדירה לפני מעבר?

שירות ניקיון דירות לפני מעבר מתומחר במחירים שונים על פי גודל הדירה, סוג הפוליש שבעל הדירה רוצה (בין אם זה ווקס או קריסטל) ואם ישנם דברים חריגים כמו פינוי פסולת בניין רבה או לכלוך מרובה, במילים אחרות - מצב הדירה לפני הניקיון, ניתן בכל זאת לתת מידע כללי על מחירים באמצעות ממוצע שוק:

מחירון ניקוי דירות לפני אכלוס

ניקיון דירת שלושה חדרים לפני כניסה

השירות כולל גם פוליש.


2,400 - 3,800 ש"ח
דירת ארבעה חדרים כולל פוליש וניקיון

ניקוי שמתבצע לפני אכלוס הדירה.


2,800 - 4,100 ש"ח
ניקיון לפני כניסה לדירת חמישה חדרים

ללא שירותי פוליש.


2,600 - 3,700 ש"ח
ניקיון בתים פרטיים לפני מעבר

מחיר משוער עבור בית עם 6 - 7 חדרים.


4,500 - 5,700 ש"ח

הדפס מחירון


כמו כן, תוכלו לראות עלויות וטווחי מחירים בעמוד המחירון של טופ פולישינג.

מזמינים שירותי ניקיון לפני איכלוס

מעבר לדירה חדשה הוא תמיד עניין משמח במיוחד. אם אתם עוברים לדירה חדשה או לדירה יד שנייה, חשוב ביותר לבצע פוליש וניקיון יסודי לפני המעבר. בשני המקרים מדובר בניקיון הכולל גם בדיקה יסודית של כל הפינות וכל הסדקים, כולל קרצוף של הרצפה עם מכונת פוליש מתאימה.

 

לפני שעוברים לדירה החדשה כדאי לשכור חברה מתאימה, שתעשה עבורכם את העבודה. לנקות בתים ביסודיות לפני איכלוס יכול למנוע המון עגמת נפש בעתיד. ניקוי יסודי כולל גם הגנה על המרצפות מפני נזק עתידי הכולל לכלוך וכתמים שיכולים להצטבר עם השנים.

ניקיון ופוליש לפני איכלוס

ניקיון לפני מעבר דירה - כך תבחרו נכון:

איך יודעים כיצד לבחור את בעלי המקצוע המתאימים לעבודת הניקיון? קודם כל הם חייבים להחזיק בציוד הנדרש שיאפשר להם לבצע את עבודות הפוליש בדירה. כל שירותי הניקיון מתבצעים באמצעות מכונות פוליש מתקדמות שמתאימות לכל סוגי המרצפות. דבר שני חברה מקצועית ואמינה עומדת בלוח הזמנים שנקבע עבורה ולכן כדאי לחפש ביקורות של לקוחות קודמים או אפילו לבקש מנציגי החברה לשוחח עם לקוחות שהתנסו בשירות.

 

אם אתם שוכרים חברה והיא לא עומדת בלוחות הזמנים שנקבעו איתה, זה יכול לעלות לכם ביוקר ולעכב כמובן את הכניסה לדירה. כמובן שגם הפרמטר של מחיר השירות הוא משמעותי ולכן כדאי לבדוק שהצעת המחיר שהתקבלה נמצאת בטווח המחירים שמופיעים במחירון כאן למעלה. זכרו שכל מקרה לגופו ולכן במצבים מסוימים המחיר עשוי להיות גבוה או נמוך יותר.

טופ פולישינג מנקים את הדירה לפני הכניסה

הפורטל שלנו טופ פולישינג יכול לעזור לכם לבצע את המלאכה בצורה חלקה. אנחנו בוחרים עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר באזור המגורים שלכם ומספקים לכם שירות מהיר ואיכותי במחירים מוזלים. טופ פולישינג הוא הפורטל הגדול במדינה, עם שירות ואיכות ברמה גבוהה. יש לנו שירות כלל ארצי המכיל את כל שירותי הניקיון הנדרשים בתחום.

ניקיון לחדרי שירותים ואמבטיה

נכנסים לבית החדש כאשר הוא נקי ומבריק

ביצוע ניקיון לדירה הוא תמיד חשוב, בין אם זה לאחר שדרוג או לפני אכלוס מאפשר לכם להיכנס לבית נקי לחלוטין ולהתחיל את המעבר בצורה נעימה. כניסה לבית שעבר ניקוי יסודי, נותנת תחושה טובה של התחלה חדשה, לכן חשוב ביותר למצוא את החברה המתאימה שתוכל לבצע את העבודה בצורה מושלמת. אנחנו עושים את עבודת המחקר היסודית ומוצאים עבורכם את כל החברות ואנשי המקצוע הטובים ביותר באזור המגורים שלכם. טופ פולישינג מאפשרים לכם לעבור בצורה נקייה לדירה החדשה.

נכנסים לדירה החדשה

שירותי ניקיון מקצועי הכוללים פוליש

בטופ פולישינג עובדים עם חברת ניקיון איכותיות המספקת שירות לפני כניסה לדירה חדשה ובעלת ידע ומומחיות רבה. שירותי ניקיון הכוללים פוליש, מצריכים הבנה מקצועית ויכולת לבצע את העבודה מבחינה טכנית. קודם כל טכנולוגית, הן חייבות להיות מצוידות בכל האמצעים הנדרשים ובמכונות משוכללות ויעילות. דבר שני הן חייבות לדעת איך להתאים את סוג הפוליש למרצפות.

 

טיפול לא אחראי יכול להרוס לחלוטין את המרצפת ולגרום נזק רב. באמצעות השירות שלנו אתם מקבלים את כל הנדרש, בשביל לנקות את הבית שלכם כהלכה. אנחנו מבצעים עבורכם את הבדיקה היסודית ומספקים לכם הצעות מחיר מוזלות על ידי החברות המובילות ביותר באזור המגורים שלכם.