חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירות 4 חדרים

ניקיון דירת 4 חדרים זו מלאכה לא פשוטה, הוא דורש השקעה של זמן לא מבוטל ושימוש בחומרי ניקיון מקצועיים, במטרה לקבל את התוצאה שכולנו מבקשים – בית נקי, מריח טוב, המשרה אווירה נעימה ומזמינה. חשוב לשים לב שרצפות מנקים עם חומר המיועד לכך ושיש מנקים עם חומר המיועד לשיש וכן הלאה. אל לכם לזלזל בנושא, מכיוון שחומר לא מתאים עלול לייצר נזקים. 

מכונות ושיטות ניקוי מקצועיות

ישנם מצבים שונים של ניקיון למשל, ניקיון לאחר שיפוץ לדירת 4 חדרים, ניקיון לפני כניסה לדירת 4 חדרים ועוד. כל סיטואציה דורשת ניקוי מסוג מעט שונה ולכן, מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית. חומרי הניקוי ואמצעי הניקוי משתנים בהתאם לצרכים.

 

מרבית חברות הניקיון היום מחזיקות גם חומרי ניקיון אקולוגיים, אותם מעדיפים אנשים לא מעטים, מכיוון שהם נחשבים ידידותיים לסביבה ולא יכולים להזיק, בשום צורה, לבעלי חיים שנמצאים בדירה.

 

ניקיון דירות 4 חדרים

מחיר ניקיון דירת 4 חדרים

מחיר ניקיון דירת 4 חדרים נע בין 1,300 ל- 1,700 ₪, המחיר תלוי בחברה המספקת את השירות, רמת הלכלוך שהצטברה במרחב הביתי, גודל הדירה וסטטוס הדירה. כלומר, כדי לדעת כמה עולה ניקיון של דירת 4 חדרים, יש לדעת מראש, איזה סוג ניקוי מבקשים.

 

האם מדובר בניקיון שוטף או בניקיון מיוחד לדירה לאחר שיפוץ או מעבר דירה והאם יש לכם בקשות מיוחדות כגון, שימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים שמעט יותר יקרים. כאן, בפורטל טופ פולישינג, אתם יכולים לאתר את חברת הניקיון המתאימה לכם ביותר. הכניסו פרטים ותקבלו מספר הצעות מחיר מחברות שונות. 

 

מחיר ממוצע לניקוי דירת 4 חדרים

מחיר ממוצע לניקוי דירת 4 חדרים: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1700 ₪

טווח מחיר נמוך 1300 ₪

 

ניקוי דירת 4 חדרים לאחר שיפוץ

ישנם מספר דברים שכדאי לדעת ולעשות, לפני שמזמינים שירותי ניקיון דירת 4 חדרים, לאחר שיפוץ:

 • שאלו את קבלן השיפוצים מה צפוי להיות מצב הלכלוך לאחר השיפוץ – רמת הלכלוך תלויה באופי השיפוץ ואפיון עבודות הצבע והטיח העומדות להתבצע. בירור מול קבלן הביצוע, יגרום לכך שהקבלן ישתדל לא להפתיע אתכם בהשארת לכלוך שלא היה צפוי מראש.
   
 • הזמינו חברת ניקיון מראש – אחרי שתבינו מה צפוי להיות מצב הדירה לאחר השיפוץ, שריינו חברת ניקיון מתאימה ואל תמתינו לסיום השיפוץ. 
   
 • ביקור נציג חברת הניקיון לפני הביצוע – על מנת שתקבלו הצעת מחיר מדויקת ומותאמת לצרכי הניקיון שלכם ולמצב הדירה, חשוב שנציג חברת הניקיון בה בחרתם, יבקר בדירה בטרם יגיעו המנקים. בביקור זה תוכלו לשאול כמה זמן הוא מעריך יימשך הניקוי, כמה עובדים יגיעו לביצוע הניקיון וכו'. אל תאפשרו קביעת מחיר ללא ביקור מראש של נציג. 
   
 • סמנו מפגעים שאינם קשורים לניקוי – רגע לפני הניקוי, עברו על הדירה שלכם וסמנו ליקויים שאינם קשורים לפעולת הניקיון. מדובר על סדקים ופגיעות קטנות למיניהן.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה מנקים לאחר ביצוע שיפוץ?

על מנת שהדירה שלכם תהיה נקיה ונוצצת לאחר ביצוע שיפוץ, חשוב להזמין שירותי ניקיון מקצועיים לדירה. השירות יכלול את הפעולות הבאות:

 • ניקוי יסודי של שאריות בנייה כמו סיד, רובה ועוד. 
 • שאיבת נסורת מארונות בכל רחבי הדירה.
 • ניקיון טיח וצבע. 
 • ניקוי יסודי של רצפות, בשימת דגש על פנלים. 
 • ניקוי חלונות ותריסים, תוך כדי פירוק והרכבה שלהם, לטובת ניקיון פנימי וחיצוני. 
 • ניקוי שקעי חשמל, מפסקי חשמל וכלים סניטריים.