חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירת 3 חדרים

ניקיון דירת 3 חדרים דורש זמן ומאמץ מסוים. כמובן שחשוב לשמור על סביבת מגורים נקיה ואסתטית ולכן, ביצוע הניקיון חשוב מאוד. אנשים שהזמן שלהם דחוס ויקר, בוחרים להזמין שירותי ניקיון דירת 3 חדרים מחברת ניקיון מקצועית. החברות המקצועיות משתמשות בחומרי ניקיון ייחודיים, המאפשרים להגיע לרמת ניקיון גבוהה במיוחד. הדבר נכון בכל הקשור לניקיון הרצפות, החלונות, כיורים, אסלות וכן הלאה. בית נקי זה לא רק אסתטיקה, זו גם תחושה נעימה ואווירה טובה במרחב המגורים האישי. 

מהו מחיר ניקיון דירת 3 חדרים?

מחיר ניקיון דירת 3 חדרים אינו נמוך ויש לקחת זאת בחשבון. מחיר הניקיון נע בין 1100 ל- 1400 ₪, תלוי מי החברה המבצעת, מה הדרישות הספצפיות שלכם ומה גודלה המדויק של הדירה. דירות לאחר תהליך של שיפוץ, זקוקות לניקיון יסודי לדירת 3 חדרים והוא יעלה מעט יותר. על פי רוב, דירות לאחר שיפוץ נדרשות גם לפוליש והוא מתבצע בתוספת תשלום. ניקיון לאחר שיפוץ לדירת 3 חדרים דורש פעולות נוספות שמטרתן להוריד סמני צבע, לכלוכי סיד קשה ממרצפות וכו'.


מחיר ניקיון דירת 3 חדרים בממוצע

מחיר ניקיון דירת 3 חדרים בממוצע: 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1400 ₪

טווח מחיר נמוך 1100 ₪

מה נכלל בניקיון דירת 3 חדרים באופן יסודי?

ניקיון דירת 3 חדרים כולל רשימה ארוכה של פעולות ניקיון כדלקמן – 

 • הכנת הדירה לפעולת הניקיון לרבות, פינוי של חפצים מסוימים שעלולים להוות הפרעה לעבודה.
   
 • ניקיון אבק, לכלוך, שאריות אשפה וכתמים.
   
 • ניקוי מיטות, ארונות ושידות בכל רחבי הדירה.
   
 • ניקוי ארונות מטבח בחומרים מתאימים, מגירות ושיש.
   
 • ניקוי חלונות ותריסים בכל הדירה, הסרת כתמים ולכלוך קשה מכל חלון ותריס.
   
 • ניקיון אמבטיות ושירותים בחומרים מטהרים לרבות, משטחי השיש והעץ.
   
 • ניקיון של כלל הרצפות בדירה בצורה יסודית לרבות, הסרת כתמים קשים. הניקוי כולל פנלים, הנוטים לצבור אבק ולכלוך בפינות ובדפנות שלהם. 
   

ניתן להשאיר פרטים ולקבל הצעות מהיר לצורך השוואה בין חברות הניקיון המספקות ניקיון לדירת 3 חדרים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקוי דירת 3 חדרים לפני או אחרי מעבר דירה

ניקיון לפני כניסה לדירת 3 חדרים חדשה הוא חשוב מאוד, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, בה תמצאו כתמי סיד וצבע, אבק בנייה בכמויות גדולות וכו', ובין אם מדובר בדירה מיד שנייה, בה תמצאו לכלוך רב בכל הנקודות "העיוורות" של הדירה, בהן היו רהיטים גדולים שלא זזו ממקומם במשך זמן רב וכו'. מדובר בניקיון יסודי לדירה במיוחד מכיוון שדירה חדשה, או דירה מיד שנייה, מייצרות אתגרי ניקיון שאינם רגילים.
 

ניקיון דירת 3 חדרים

האם גם ניקוי חלונות נכלל בשירות?

חלונות מהווים אתגר בכל הקשור לניקיונם. חלונות הנמצאים במקום נגיש, ניתן לנקות יחסית בקלות ומומלץ לבצע ניקיון שלהם, אחת לחודש, מקסימום חודשיים. חשוב לדעת, ניקיון חלונות עדיף לבצע כשאין קרינה ישירה של קרני שמש עליהם. קרינה ישירה מייבשת את המים עם הלכלוך, דבר שעשוי לייצר אבנית, אותה קשה מאוד לנקות. כמו כן, רצוי לבצע לאחר שיפוץ ניקיון של החלונות באופן מיידי, על מנת שהזכוכית או הציפוי שלה לא יפגמו מחומרים כאלו ואחרים. כמו כן, זה שירות שניתן לכם כחלק מביצוע ניקיון לאחר שיפוץ לדירה.

חלונות כדאי לנקות באמצעות נייר מגבת שלא משאיר סיבים וסמני מריחה על הזכוכית. ישנם חומרי ניקיון טובים המיועדים לניקיון חלונות ומומלץ להשתמש בהם ולא בחומרים אחרים. חומרים אלה יודעים להמיס שומנים ולטפל היטב בניקיון אבק מהזכוכית. ניקוי מסילת החלון היא אתגר בפני עצמו ואפשר להיעזר במייבש שיער על מנת להעיף את הלכלוך והאבק שהצטברו במסילה, או בשואב אבק בעל ראש פיה דקה. חלונות זה אתגר לחברת ניקיון מקצועית.