חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

ניקיון אחרי שיפוץ

שיפצתם את דירתכם? הגיע הזמן לבצע פוליש וניקיון לאחר השיפוץ ועם "טופ פולישינג" תוכלו לעשות זאת גם במחיר הזול ביותר, נסו לבצע דרכנו השוואת מחירים - ללא התחייבות!

פוליש לאחר שיפוץ כולל ניקיון יסודי

פוליש לאחר שיפוץ הוא סוג מיוחד של ניקיון הדורש מומחיות, ידע וציוד מתאים. שיפוצים כרוכים בפסולת בניין שיש לפנות למקומות מוסמכים לכך במסגרת החוק. כל פינוי למקום לא מורשה הוא עבירה על החוק. לכן בבחירת חברת ניקיון אתם קודם כל צריכים להיות בטוחים שהפסולת תפונה כהלכה.שאריות של בטון ורובה כולל שאריות צבע הן קשות להסרה ונדרש לשם כך ציוד מיוחד וזהירות יתרה בשביל לא לפגוע ברצפה או בקירות.

גלו מה כלול במסגרת ניקיון לאחר שיפוץ:

קרצוף הרצפה להסרת כתמי צבע

צבע שנדבק לקירות ולרצפה הוא עקשן בטיבו ולא נוטה לרדת בקלות. לכן יש לדעת באילו חומרים להשתמש בכדי להסיר אותו כולל קילוף עדין של השכבות באמצעות הציוד המתאים. בסופו של הניקוי מתבצע פוליש שמטרתו להחזיר את הרצפה למצב המקורי. פוליש לאחר שיפוץ נעשה רק לאחר שכל הכתמים והצבע נוקו כהלכה. באמצעות מכונה לקרצוף וחומרים מותאמים לסוג הרצפה פוליש וניקיון לאחר שיפוץ יחזירו לדירה שלכם או למשרד את המראה המקורי.
פוליש לאחר שיפוץ

רוצים לדעת מהם המחירים?

מחיר בעבור פוליש לאחר שיפוץ כולל בתוכו ניקיון של הבית לפחות לרצפה, העלות היא בין 28 - 32 ש"ח למ"ר וזאת כמובן לא כולל ניקיון יסודי של כל הבית אלא בעבור פוליש לרצפה בלבד, המחיר כמובן גבוה יותר משאר ההברקות הרגילות וזאת בגלל שצריך לבצע הסרה של כתמי צבע, ניקוי פאנלים, בין חריצי הרובה ולהסיר אבק כבד.

ניקיון לאחר שיפוץ דירה ע"י חברת ניקיון מקצועית

חברת ניקיון מקצועית דואגת לכך שהפוליש והניקיון לאחר השיפוצים יתבצעו כהלכה. קודם כל פינוי מוסדר של כל הפסולת לאתרים חוקיים. לאחר מכן טיפול יסודי בכל שאריות הצבע, הבטון והרובה. ולבסוף פוליש יסודי בהתאם לסוג הרצפה. את כל השירותים הללו תוכלו לקבל על ידי טופ פולישינג הפורטל הגדול ביותר בתחום.

אנחנו עושים עבורכם את עבודת הסינון ובוחרים את האנשים המתאימים למשימה. כל החברות העובדות איתנו יש להם נסיון והסמכה בתחום והם מקצועיות ויעילות עם שירות אישי לכל לקוח או לקוחה. השירות שלנו הוא כלל ארצי בכל מקום בו אתם גרים תוכלו לקבל שירות איכותי ומהיר במחירים מעולים.

הציוד המתאים לניקיון הדירה המשופצת

יש לנו את כל הציוד המתאים בשביל לנקות כהלכה כל דירה. מעבר לשירות של ניקיון דירות אנחנו מבצעים גם שירות מיוחד ניקיון משרדים. אם יש לכם בית עסק או משרד שעבר תהליך של שיפוצים ואתם רוצים במהירות לחזור ולעבוד אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם. שירות מהיר ומקצועי במחירים סבירים עבור בתי עסק הוא המומחיות שלנו.

דרך האתר תוכלו לשלוח אלינו את הפרטים שלכם ונשלח לכם הצעת מחיר מפורטת משלוש חברות מובילות בשוק. יש לנו את כל הנדרש כולל ציוד טכנולוגי מתקדם בשביל להעניק לכם את הטוב ביותר בתחום. פוליש למשרד או לדירה מבצעים אך ורק עם חברת ניקיון מקצועית.

רצפה לאחר שיפוץ
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה