חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון דירות לאחר שיפוץ

ביצוע ניקיון אחרי שיפוץ דירה באופן יסודי הנו חובה! הסרת כתמי צבע, פינוי פסולת וניקיון כללי ומעמיק. רוצים לדעת כמה זה עולה? רוצים לבצע השוואת מחירים? המשיכו לקרוא או חייגו כבר עכשיו.

מהו מחיר ניקיון אחרי שיפוץ?

תמחור ניקיון דירה לאחר שיפוץ מתבצע על פי מטר. ככל שהדירה גדולה יותר מחיר המטר יורד בהתאמה. בממוצע מחיר למטר עולה בין 15 - 19 ש"ח. הוא כולל ניקוי יסודי לדירה וקרצוף מעמיק לרצפה. המחיר בדרך כלל לא יכלול מריחת ווקס או קריסטל. 

מחיר לניקוי לאחר שיפוץ במטר

מחיר לניקוי לאחר שיפוץ במטר: 17 ₪

טווח מחיר גבוה 19 ₪

טווח מחיר נמוך 15 ₪

השוואת מחירים בין חברות ניקיון לאחר שיפוץ

חשוב להכיר שבתחום הניקיון והפוליש המחירים נעים בפערים גדולים יחסית בין החברות. לכן ביצוע השוואת מחירים אכן חיוני מאוד! ויעזור לכם להבין את הטווח הנכון. בעזרת פורטל טופ פולישינג תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר וזאת בדיוק למטרה זו - השוואת מחירים! כמובן ללא תוספת תשלום או התחייבות. השאירו פרטים בטופס או חייגו ונשמח לסייע.

 

מה כולל ניקיון יסודי לאחר שיפוץ דירה? צפו:

שאלות נפוצות בנושא ניקיון לאחר שיפוץ:

ריכזנו מספר שאלות נפוצות של גולשי אתר טופ פולישינג. לפני הזמנת השירות, קראו את השאלות ותוכלו לקבל מענה מקיף יותר אודות השירות.

כמה זמן לוקח לנקות דירה לאחר שיפוץ?

בדרך כלל יום עבודה, בין 8 ל-12 שעות, תלוי במורכבות ובגודל הדירה.


מה כולל ניקיון יסודי בדירה משופצת?

ישנו סרטון מצורף המסביר הכל בתוך הדף. בקצרה? החל מפינו פסולת ועד לקרצוף הרצפה.


כיצד ניתן להוזיל את המחיר?

בקרו אצלנו וגלו איך מוזילים באמצעות השוואת מחירים.


למה כדאי להזמין חברת ניקיון ולא לעשות זאת לבד?

לחברות ניקיון יש את הידע והניסיון. כמו כן ציוד מתקדם וחומרים איכותיים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

הטיפים שלנו לניקיון אחרי שיפוץ בתים ודירות

ריכזנו כמה טיפים שעשוים לעזור לאלו שרוצים לבצע ניקוי אחרי שיפוץ באופן עצמאי ולגמרי לבד

  • אל תערבבו בין חומרי ניקוי: ישנם כמה חומרי ניקוי שערבוב בינהם עשוי לגרום נזק לרכוש וגם מפגע בריאותי. כאשר אתם עובדים עם חומרים קשים - אל תערבבו!

  • הסירו את כתמי הצבע תחילה: כתמי הצבע ברצפה או על גבי החלונות גורמים לבלבול בין לכלוך ובין כתם. הסרת הכתמים עשויה להקל עליכם בהמשך.

  • לא יודעים? תבדקו! כתם או לכלוך שאינכם יודעים כיצד להסיר או עבודה על חומר שחדש לכם כמו סוג שיש מסוים או עץ? אל תעבדו עם חומרים שאינם מתאימים או נסו לנקות בדרך שאינה סבירה. כי נזק כזה כבר מצריך תיקון - אם הוא אפשרי. לכן בדקו קודם כיצד עושים זאת נכון.

  • האבק לא יורד? כך תעשו זאת נכון:  כמו בניקיון לאחר בניה וגם לאחר שיפוץ ישנו המון אבק על גבי אריחי הקרמיקה והזכוכית. לעיתים לכן ניקוי הוא חוזר שוב. הדרך הנכונה להסירו היא באמצעות סקוץ והמון סבון חזק (אפשר כלים או רצפה). ולאחר מכן שטיפה במים ואז ניגוב במטלית לחה. לעיתים יש לעבור מספר פעמיים עד להסרת כלל האבק.

  • עבדו בשלבים: הדרך הנכונה והקלה ביותר לנקות באופן יסודי היא עבודה בשלבים. למשל ראשית לפנות פסולת גדולה, לאחר מכן טאטא אבק. לאחר מכן הסרת אבק מהחלקים העליונים כמו ארונות או אריחים ולאחר מכן ניקוי וטיפול ברצפה.
     
  • אם טרם שיפצתם: אם עדיין לא שיפצתם ופשוט קפצתם קדימה לבדוק כיצד תנקו או כמה יעלה לכם ניקיון אחרי שיפוץ דירה, אז דעו כי בחוזה ומול קבלן השיפוצים כדאי מאוד לציין את נושא ניקיון הדירה והחזרתה. ללא כתמי צבע, עם ניקיון בסיסי ועם פינוי פסולת גסה מהמקום. תוכלו למצוא מידע נוסף על שיפוץ דירה הכל כלול ומחירים כאן.
     

ניקיו לאחר שיפוץ

קרצוף הרצפה להסרת כתמי צבע

כאשר מבצעים ניקיון לדירה ובמיוחד לאחר שיפוץ, ישנו צבע שנדבק לקירות ולרצפה והוא עקשן בטיבו ולא נוטה לרדת בקלות. לכן יש לדעת באילו חומרים להשתמש בכדי להסיר אותו כולל קילוף עדין של השכבות באמצעות הציוד המתאים.

 

בסופו של הניקוי מתבצע פוליש שמטרתו להחזיר את הרצפה למצב המקורי. פוליש לאחר שיפוץ נעשה רק לאחר שכל הכתמים והצבע נוקו כהלכה. באמצעות מכונה לקרצוף וחומרים מותאמים לסוג הרצפה פוליש וניקיון לאחר שיפוץ יחזירו לדירה שלכם או למשרד את המראה המקורי.

פוליש לאחר שיפוץ

פוליש לאחר שיפוץ כולל ניקיון יסודי

פוליש לאחר שיפוץ הוא סוג מיוחד של ניקיון הדורש מומחיות, ידע וציוד מתאים. שיפוצים כרוכים בפסולת בניין שיש לפנות למקומות מוסמכים לכך במסגרת החוק. כל פינוי למקום לא מורשה הוא עבירה על החוק. לכן בבחירת חברת ניקיון אתם קודם כל צריכים להיות בטוחים שהפסולת תפונה כהלכה. שאריות של בטון ורובה כולל שאריות צבע הן קשות להסרה ונדרש לשם כך ציוד מיוחד וזהירות יתרה בשביל לא לפגוע ברצפה או בקירות.


>>>אולי יעניין אתכם גם ניקיון דירה חדשה