חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

​ניקוי חלונות בסנפלינג

זקוקים לניקוי חלונות בגובה? מחפשים בעל מקצוע או חברה שמספקת את השירות עבור בניין מגורים או בניין משרדים? זה הזמן להשוות מחירים ולקבל הצעות מחיר מעולות עבור ניקוי חלונות בסנפלינג.

השוואת מחירים עבור ניקוי חלונות בסנפלינג 

זה לא סוד שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מספקות את השירות של ניקוי חלונות בסנפלינג. השירות מאפשר ניקיון ייסודי ומקיף של חלונות הבניין מצידם החיצוני במים, סבון וחומרי ניקוי מתאימים ומטרתו הוא להסיר את האבק והלכלוך המצוי על גבי החלונות. דרך 'טופ פולישינג' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור ניקוי חלונות גדולים או קטנים באמצעות שיטת הסנפלינג, תוך שמירה על עבודה עם חברה בעלת ניסיון בתחום.

ניקוי חלונות בסנפלינג

כיצד מתבצע תהליך של ניקוי בסנפלינג?

ראשית, העבודה מצריכה סגירה של כל האזור החיצוני התחתון וזאת על מנת לספק סביבת עבודה בטוחה ולמנוע מעבר של אנשים מתחת לאזור שאותו מנקים. שנית, בעל המקצוע מתקין על גג הבניין את מערכת הסנפלינג ולמעשה מעגן את עצמו בצורה בטוחה בשביל למנוע נפילה. לאחר מכן, מנקה החלונות מוריד את עצמו באמצעות חבל הסנפלינג לאט לאט ועוצר בכל קומה על מנת לנקות כל חלון בצורה נקודתית בעזרת חומרי ניקיון ומגב.

כמה עולה ניקיון בסנפלינג?

עבור יום עבודה של ניקיון בסנפלינג, תשלמו בדרך כלל סכום אשר נע בין 2,800 ש"ח ל-3,200 ש"ח. קשה להעריך כמה חלונות יספיק בעל המקצוע במהלך יום העבודה וזאת מאחר ויש חשיבות לגודל החלונות ומבנה הבניין. על כן מומלץ לוודא מראש מול החברה מה המחיר שאתם צפויים לשלם עבור כל הפרויקט ולקבל הערכת ימים להשלמת העבודה באופן מלא.

מחיר ממוצע עבור יום עבודה של ניקיון חלונות בסנפלינג

מחיר ממוצע עבור יום עבודה של ניקיון חלונות בסנפלינג: 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 3200 ₪

טווח מחיר נמוך 2800 ₪

ניקוי חלונות גדולים וקטנים באופן ייסודי

זה כלל לא משנה איזה סוג חלון יש אצלכם בבניין ומה הגודל שלו, אנו נדע לקשר ביניכם לבין בעל מקצוע אשר מספק שירות מקצועי וייסודי של ניקוי חלונות גדולים וגם קטנים. פעולת הסנפלינג דורשת ידע רב וכמובן גם אישורים מסוימים וזאת מאחר ומדובר בעבודה בגובה ולכן ישנה חשיבות מכרעת לעבודה מול גורם מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון של שנים. פנו אל טופ פולישינג ונדאג שתקבלו עוד היום עד שלוש הצעות מחיר שונות לביצוע הניקיון.

שאלות אודות ניקוי חלונות בניין בסנפלינג

מי אחראי על הזמנת שירותי ניקיון חלונות לבניין?

בדרך כלל, מדובר בחברת אחזקה או חברת ניהול אשר מזמינה את שירותי הניקיון אך יש גם לא מעט פניות של נציגי ועד הבית או אפילו דיירים בודדים אשר מתקשרים להתעניין בשירות זה.


מה משפיע על המחיר של ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג?

בין המרכיבים המשפיעים על התמחור: גודל החלונות, גודל הבניין, דרכי הגישן ומבנה הבניין.


מה היתרונות של ניקוי חלונות בסנפלינג?

באמצעות גלישה לאורך הבניין עם חבל הסנפלינג, ניתן להגיע לכל חלון ולבצע בו ניקיון ייסודי מקרוב המספק תוצאה מושלמת.


בטיחות בעת ניקוי חלונות בסנפלינג 

עבודת ניקוי חלונות מבחוץ בגובה, דורשת בטיחות רבה ובדרך כלל נהוג להשתמש במערכת כפולה של חבלים לצורך אבטחה מקסימאלית של מנקה החלונות. בנוסף החברה צריכה להחזיק ברישיונות לעבודה בגובה אשר מאפשרים לעובדים לבצע עבודה במרפסות, חלונות ומבנים גבוהים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

באיזה מבנים נהוג לבצע ניקיון מסוג זה?

למעשה הניקוי באמצעות שיטת הסנפלינג, משמש אותנו לניקיון חלונות במגוון מבנים ובניינים. בראש ובראשונה, חברות אחזקה רבות מבצעות ניקיון לחלונות אחת לתקופה כחלק משמירה על תחזוקה ונקיון משרד. בנוסף, כיום אפשר לראות גם נקיון בסנפלינג בבניינים משותפים וגם במוסדות כמו בתי ספר, בנייני עירייה, קניונים ומרכזי קניות ועוד. מחפשים ניקיון מבנה? זקוקים לניקוי ייסודי גם מחלקו החיצוני? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר שונות.