חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי חניונים

קראו על החובה בניקוי חניונים, כמה זה עולה, למה עליכם להיערך מראש ואיך תוכלו לאתר חברה לניקוי חניונים בצורה מהירה ומשתלמת דרך טופ פולישינג.

מדוע ניקוי חניונים הוא חשוב?

חניונים נוטים להתלכלך במהירות עקב הצטברות של פיח, אבק, מים ופסולת (בגלל חדרי זבל המצויים בו וגם בגלל הזנחה של לקוחות החניון), מה שגם הופך אותו למוקד עלייה לרגל של מזיקים המפיצים מחלות. כשאנו מדברים על חניון מלוכלך, אנו מתכוונים גם לסיכון שכרוך בכך: חניון מלוכלך שרצפתו עתירה בשמן מכוניות, במים ואפילו קפה, עשויה לגרום למכוניות להחליק ולפגוע במכוניות אחרות ואף לגרום להולכי רגל להחליק ולהפצע, דבר שיחשוף את בעל החניון לתביעה לא קטנה.


בנוסף, מראה מלוכלך של חניונים יוציא שם רע גם לבניין שאליו הוא משוייך ואף ירתיע בעלי רכבים מלהחנות את רכבם במקום, היות והמקום נראה מוזנח. אם מדובר על חניון בתשלום שמטרתו להניב לכם תשואות - קחו בחשבון שאתם בסיכון לאיבוד לקוחות פוטנציאלים. החניון מלוכלך? התקשרו עוד היום לפורטל טופ פולישינג וקבלו חברה מקצועית לניקוי חניונים.

 

דחיפות לניקוי חניונים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מה כלול בתהליך ניקיון חניון?

ניקיון חניון מכיל בתחומו כמה דברים:

 • פינוי ידני של שאריות זבל ופסולת מאזורי הכניסה והיציאה מהחניון.
   
 • שאיבה או טאטוא של רצפת החניון.
   
 • פינוי פחי אשפה מכל אזור החניון לשטח אחסון.
   
 • ניקיון הרצפה עם פוליש אקרילי או ע"י מכונה תעשייתית לשטיפת הרצפה.
   
 • ניקוי חדרים בחניון.
   
 • ניקוי שלטי הוראה ומידע בחניון.

 

ניקוי חניונים עם מכונת ניקוי תעשייתית

מה כולל ניקוי יסודי לחניונים?

מעל הצגנו את תחומי האחריות במסגרת ניקוי חניונים בסיסי וכעת נציג את הפעולות הנוספות שיתבצעו עבור מי מכם שיחליט לשדרג את שירותי הניקוי לחניון שלו:

 • ניקוי מערכות מיזוג אויר ומכשירי תאורה.
   
 • ניקוי לוחות חשמל מאבק.
   
 • שטיפת שערי חניון ודלתות כניסה של לובי בחניון.
   
 • ניקוי רטוב של ציוד כיבוי אש בחניון.
   
 • הסרת אבק מקירות ועמודי תמיכה בחניון

באיזו מכונה משתמשים לניקיון חניונים?

סוג מכונת הניקוי תלויה בסוג החניון: במידה ומדובר על חניון מקורה, סביר שחברת הניקוי תשתמש במכונת קירצוף קטנה שמתאימה למימדי החניון. במידה ומדובר על חניון פתוח, ללא מגבלת גובה - חברת הניקיון עשויה להשתמש ברכב ניקוי מאסיבי יותר, שדומה לרכבי ניקוי שעיריות משתמשות בהם.

כיצד מתבצע ניקוי חניונים?

כעת נציג בפניכם את השלבים לניקוי חניונים כפי שחברת ניקוי מבנים מבצעת:

 1. הגעת חברת הניקוי - בשלב הראשוני תגיע חברה המספקת שירותי ניקיון חניונים ע"מ לבחון את השטח. לאחר בחינת גודל העבודה שצפוי לה היא תדע גם לנקוב במחיר מדוייק יותר.
   
 2. פינוי פסולת - בשלב השני יהיה על אחראי חברת הניקיון לפזר את עובדיו בין קומות החניון והם מצדם יצטרכו לפנות כל פסולת הכוללת פחי אשפה, פסולת גדולה כמו חלקי ברזל ופלאסטיק שנפלו מרכבים, כוסות קפה, בדלי סיגריה (ישראלים בכל זאת..), מקלות, אבנים ועוד פסולת שיתקלו בה.
   
 3. טאטוא - בשלב זה עובדי הניקיון יטאטו בעזרת מכונה ייעודית את רצפת החניון משאריות פיח ואבק לקראת שטיפת החניון.
   
 4. שטיפת חניון בלחץ מים - לאחר שאספו את הליכלוך הקל מהרצפה, הם ישטפו את הקירות ואת עמודי החניון בלחץ מים גבוה שביכולתו להיפטר מליכלוך קשה. בשלב זה הם גם ידאגו לנקות את צינורות החניון ואת הספרינקלרים המצויים בתקרת החניון.
   
 5. ניקוי חניונים עם דיזל - כעת הם ינקו את החניון עם מכונות המבצעות פוליש לרצפה עד למצב חיטוי והברקה של הריצוף.
   
 6. ייבוש ובדיקה - כעת חברת הניקוי תדאג לייבש את החניון משאריות נוזלי הניקוי, תוך שהיא מוודאה שכל אזורי החניון כוסו במלואם.

מהם היתרונות בשירותי ניקוי חניונים?

יש לכם חניון שאתם מעוניינים לנקות בעצמכם? כדאי שתדעו שתוכלו לחסוך מעצמכם את הפעולה ע"י כך שתזמינו חברה מקצועית לניקוי חניונים:

 • חומרי ניקוי וציוד - עם שירות ניקיון חניונים תוכלו לחסוך על רכישת ציוד יקר ומיוחד לצורך הניקוי.
   
 • הכשרה - לא תצטרכו להשקיע בלמידה אחר שיטות הניקוי הייעודיות לחניונים וגם תוכלו לחסוך על העסקת עובדים נוספים לשם כך.
   
 • זמן - קחו בחשבון ששטיפת חניון באופן עצמאי יכולה לקחת שעות ארוכות ולבזבז לכם זמן יקר, בעיקר אם אתם מנהלים עסקים נוספים מלבד החניון. ניקוי חניון בעזרת חברת ניקוי מקצועית הוא מהיר יותר ומאפשר השתלטות על אזורים גדולים בו בזמן היות ומדובר בצוות נרחב של מנקים באותו חניון.

כמה זמן לוקח ניקיון חניונים?

ניקיון חניונים ע"י חברת ניקוי יכול לקחת בין שעתיים לכ - 5 שעות ואף יותר. הכל תלוי בגודל החניון, היקף העבודה שיש לבצע וכמות עובדי הניקיון. אומנם היקף השעות נשמע לכם ארוך אך קחו בחשבון כמה זמן ייקח לכם לעשות זאת לבד.

 

זמן ממוצע לניקוי חניונים:
 3.5 שעות 
5 שעות  משך זמן שעתיים

מהו מחיר ניקוי חניונים?

מחיר ניקוי חניונים משתנה בהתאם לגודל החניון ולסוג החניון (פתוח או סגור). קחו בחשבון שמחיר ניקוי חניונים סגורים הוא יקר יותר בהשוואה לניקוי חניונים פתוחים. מתחת תוכלו להתרשם מהצעות מחיר לדוגמה:

מחירי ניקוי חניונים

עלות ניקיון חניון סגור קטן (12 - 20 רכבים)

650 - 1,000 ש"ח
עלות ניקיון חניון סגור גדול (2,000 מטרים)

15,000 - 19,500 ש"ח
עלות ניקיון חניון פתוח קטן (עד 100 מטרים)

550 - 1,200 ש"ח
עלות ניקוי חניון פתוח גדול (6,000 מטרים)

70,000 - 100,000 ש"ח

הדפס מחירון

קבלו מחיר משתלם לניקיון החניון שלכם דרך טופ פולישינג!

במידה והחניון שלכם זקוק לרענון, דעו שהגיעה העת לנקות אותו. אל תדאגו, אתם לא צריכים לעשות את זה בעצמכם, כל שתצטרכו הוא לקבוע מול חברת ניקוי. איך תשיגו אותה אתם שואלים? השאירו פרטים בטופס המצורף, קבלו ישירות לנייד בחינם עד 3 חברות לניקוי חניונים, ביניהן תוכלו לברר מחירי ניקוי לחניון שלכם וכך לבחור בהצעה הזולה ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקוי חניונים - מה מתפקידכם לבצע?

לפני שאתם מתאמים מול חברה לניקוי חניונים, דעו שיהיה עליכם ליידע אותם כל פרט שידוע לכם על החניון, כגון: גודל החניון, האם מדובר בחניון פתוח או סגור, סוג הרצפה (אפוקסי, אפוקסי מגורען, בטון מוחלק), האם יש חדרים בחניון שגם זקוקים לניקוי (חדר בקרה, חדר מדרגות), האם קיימים שלטים שזקוקים לניקוי, האם קיימות רמפות וכדומה.

 

כל זאת כדי שחברת הניקוי תוכל להתאים את ציוד הניקוי לחניון שלכם ולספק לכם הצעת מחיר כמה שיותר מדוייקת. מתחת נוסיף דגשים חשובים נוספים:

 • פינוי החניון - כדי ששטיפת חניון תתבצע בצורה מקסימאלית, יהיה עליכם לסגור את החניון ע"מ שלא תתאפשר כניסת רכבים. נמליץ שתיידעו על כך את לקוחות החניון יממה אחת מראש לפחות כדי למנוע אי נעימות.
   
 • תעלות ניקוז בחניון - המים שישומשו לניקוי החניון אמורים להתנקז לתעלות הניקוז המצויות בתוכו ולכן נמליץ שתבדקו מראש את תקינות התעלות. תוכלו אף להיעזר בחברת הניקוי לשם כך בתוספת תשלום.
   
 • תאורה - במידה ומדובר בחניון סגור, עליכם לוודא שאמצעי התאורה תקינים, שכן הם אלו שיאירו לעובדי הניקיון את הדרך באזור ויאפשרו לחשוף את הליכלוך המצוי באזור בצורה טובה יותר.
   
 • מערכת אוורור - ודאו שמערכת האוורור בחניון עובדת בצורה תקינה, כך שגם פעולת ייבוש החניון תהיה מהירה יותר. אם מערכת האוורור מלאה באבק וליכלוך, תוכלו להסתייע בחברת הניקוי עצמה לצורך ניקוי של תעלות האוורור.
   
 • מקומות בסיכון גבוה - לפני תהליך של ניקוי חניונים, עליכם לעדכן את חברת הניקוי על אזורים פגיעים כמו קירות גבס, ארונות חשמל, שקעי חשמל וכדומה כדי שידעו לגלות יתר זהירות.
   
 • איש קשר - חשוב שבמהלך שטיפת החניון תהיו נוכחים במקום או שתציבו אדם מטעמכם שיוכל לסייע במקרה של תקלות בחשמל בעת הניקוי או במקרים של בעיות ניקוז המים.