חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי קירות חיצוניים

קירות חיצוניים של מבנים הם דבר שצובר לכלוך די מהר. אבק, רטיבות, פיח ועשן, עובש וטחב, לשלשת יונים, ועוד, מטנפים די מהר את הקירות החיצוניים של מבנים. והאמת היא שזה די מבאס, כי אפשר להשקיע המון כסף בבנייה של בניין יפה ומרשים, אך תוך זמן קצר הקירות שלו נראים לא טוב. אבל אל דאגה, גם אם קירות חיצוניים של בניין מלוכלכים, לא צריך לפרק את הבניין ולבנות אותו מחדש, אפשר פשוט לנקות אותם.

ניקוי קיר חיצוני – למה לעשות זאת?

חשוב לנו שתכירו את האופציה הזו, אפשר לנקות ק'יר חיצוני, וזה גם עובד מצוין. אנו ממליצים לנקות את הקיר החיצוני של הבניין אחת שנה, מכיוון שעם הזמן הלכלוך מתקשה ומצטבר, ומשווה לבניין מראה מוזנח. ניקוי של הקיר החיצוני המלוכלך הוא עניין די פשוט, שיחדש את הבניין לגמרי ויחזיר אותו ליופי ולהדר המקוריים שלו. ההמלצות של המומחים מדברות על ניקוי של קיר חיצוני בבנייני מגורים פעם בשנה, וניקוי של קיר חיצוני בבנייני משרדים כמה פעמים בשנה.

 

ניקיון קירות חיצוניים

ניקוי קירות חיצוניים – איך עושים?

אם שאלתם את עצמכם איך מתבצע ניקוי קיר חיצוני, ומי עושה את זה, הגעתם למקום הנכון שבו תמצאו את כל התשובות. ניקוי קירות מתבצע בעזרת התזה של מים בלחץ גבוה מאוד על הקיר. צוות מיוחד של עובדים שמתמחה בתחום הזה מגיע עם גרניק, מכשיר שמייצר לחץ מים גבוה מאוד, ובעצם עובר על הקיר כך שהוא יתנקה לחלוטין. ניקוי קירות חיצוניים בעזרת לחץ מים אפשרי במגוון רחב מאוד של אבנים או משטחים: 

  • בטון
  •  צפחה
  • בזלת
  • טרניטין
  •  ועוד. 

ניקוי קירות בלחץ – 2 טכניקות

ניקוי קירות בלחץ מים מחולק בעצם לשתי טכניקות שמשלימות האחת את השנייה: ניקוי בלחץ מים קרים וניקוי בלחץ מים רותחים - קיטור. 

  • ניקוי במים קרים: לרוב מתחילים עם ניקוי הקירות החיצוניים בעזרת מים קרים בלחץ גבוה. מדובר על ניקוי יעיל מאוד שמוריד את הלכלוכים הקלאסיים : פיח, לשלשת יונים, ועוד, מהקירות החיצוניים. 
     
  • ניקוי במים רותחים: כאשר יש כתמים קשים שלא יורדים לאחר הניקוי במים הקרים עוברים לניקוי בעזרת מים רותחים. הקיטור של המים הרותחים שמגיע בלחץ גבוה מוריד גם כתמי שומן וכתמים קשים אחרים, ומתאים אפילו למוסכים, מפעלים, ומבנים באזורי תעשייה. היתרון הגדול של שימוש במים בלחץ גבוה הוא העובדה שאין שימוש בשום חומר ניקיון, מה שאומר שהסיפור כולו אקולוגי ושלא נוצרים נזקרים לאבן. 

למה כדאי לבצע ניקיון של קירות חיצוניים?

קודם כל, מדובר על עניין בריאותי. הלכלוכים שמצטברים על הקירות, בדגש על אבק ופיח, יכולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות כמו בעיות נשימה. בנוסף, טחב ועובש יכולים להיות מפגע תברואתי ולמשוך פטריות וחיידקים לא רצויים. 
הסיבה השנייה היא עניין הנראות. בניין שעבר ניקוי קיר חיצוני נראה אחרת לגמרי, והוא מבריק ויפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

אז כמה זה עולה לנו?

קודם כל חשוב לומר שקשה לדבר על מחיר מדויק, מכיוון שיש המון משתנים שמשפיעים על המחיר, באופן כללי ניתן לומר שחישוב העבודה מתבצע על פי השטח שיש לנקות במטרים רבועים, ועל מצב הקיר והלכלוך שעליו. ברור שככל שהשטח שאותו צריך לנקות יהיה גדול יותר, המחיר יהיה נמוך יותר. בדרך כלל המחיר הממוצע הוא 2 ₪  למ"ר.

 

מחיר ניקוי קירות חיצוניים בממוצע למטר

מחיר ניקוי קירות חיצוניים בממוצע למטר: 2 ₪

טווח מחיר גבוה 3 ₪

טווח מחיר נמוך 1 ₪

סיכום

ניקוי קירות חיצוניים היא משימת תחזוקה חיונית המסייעת לשמור על מראה ואריכות ימים של חזית הבניין. עם הזמן, קירות חיצוניים עלולים לצבור לכלוך, לכלוך, עובש ומזהמים אחרים, שעלולים לפגום במראה האסתטי ולפגוע במבנה. באמצעות ניקוי שוטף של הקירות החיצוניים עם חברת ניקיון מומלצת, תוך שימוש בשיטות מתאימות וחומרי ניקוי, יכולים בעלי הנכס להחזיר את מראה המבנה, למנוע נזקים נוספים ולהאריך את תוחלת חייו.