חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון חדרי מדרגות

מחפש חברה לניקיון בניינים? צריכים ניקיון לחדרי מדרגות ולובי הבניין? פנו אל 'טופ פולישינג' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון שונות המספקות את השירותים! תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ולבחור בחברה אשר תעניק לכם שירותי ניקיון לחדר המדרגות ולובי הבניין במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

כך תמצאו חברת ניקיון לבניינים במחיר זול

החיפוש אחר חברות ניקיון המבצעות ניקיון לחדרי מדרגות בבית משותף, בין הקומות ובעיקר לובי הבניין הוא מתיש, וכל וועד בית יודע שהוא צריך לאסוף מספר הצעות טרם יציג זאת לדיירים, אנחנו ב'טופ פולישינג' יכולים לעזור לכם ובעצם בעת פנייה אלינו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר באופן ישיר, אנו נאמת את פרטיכם במוקד האנושי שלנו, כך שאתם יכולים להשאיר פרטים או פשוט לחייג. השירות שלנו ניתן ללא התחייבות ולגמריי בחינם, נסו כעת, קבלו הצעות מחיר והתחילו לחסוך גם אתם בהוצאה בעבור חברת ניקיון לבניינים.

מהו מחיר ניקוי חדרי מדרגות?

אין איש אשר מתעניין בשירות ספציפי ולא רוצה לדעת כמה הוא עולה, ולכן אם אתם כבר מתעניינים בשירותי ניקיון לחדרי מדרגות ולובי, אנו כאן על מנת לתת לכם דוגמאות למחירי השוק, מחולק על פי מספר פעמים בשבוע וכמות הקומות בניין, המחירים לעיל הנם דוגמא בלבד, אז כמה משלמים על ניקיון חדר מדרגות? ראו את המחירון:

מחירון ניקוי חדרי מדרגות

כמה עולה ניקיון חדר מדרגות פעמיים בשבוע?

 עבור בניין עם 4 קומות.


600 - 850 ש"ח
מהו המחיר לניקיון בניין 8 קומות פעם בשבוע?

כולל מעלית ולובי.


600 - 900 ש"ח
כמה יעלה לנקות בניין 10 קומות?

בתדירות של פעמיים בשבוע.


850 - 1,250 ש"ח
מחיר ניקיון חדר מדרגות ולובי בבניין פעם בשבוע

עבור בניין עם 12 קומות.


990 - 1,350 ש"ח
ניקיון יסודי לבניין לאחר שיפוץ

באופן חד פעמי.


2,500 - 4,000 ש"ח
עלות פוליש וחידוש מרצפות לובי, מעלית ומדרגות

מחיר בעבור חידוש חדרי מדרגות לבניין עם 4 קומות.


4,000 - 5,700 ש"ח
כמה יעלה השמשת מקלט משותף בבניין

ניקוי יסודי חד פעמי.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

*למחירים נוספים - לחצו כאן ועברו למחירון המלא של טופ פולישינג.

שירותי ניקיון לבניינים הכולל אחזקה

ישנם חברות אחזקה וישנם חברת ניקיון לבניינים כמו כן קיימים גם מנקה מדרגות עצמאי, יש להבדיל בינהם, כאשר חברת אחזקה מבצעת גם צביעה, תיקון ליקוים, תחזוקה שוטפת של מעליות ומתקני הבניין ואילו חברת ניקיון או מנקה מדרגות עצמאי, מבצעים ניקיון בלבד של חדרי המדרגות, לובי, מעלית הבניין והחזית. כיום ישנם חברות המחליפות את ועד הבית ונקראות חברת ניהול - תחתיה תמצאו חברת אחזקה או ניקיון שתדאג לשאר הדברים. אגב - אין זה חושב להחזיק בחברת אחזקה ולעומת זאת חברת ניקיון דווקא כן (לא חובה, אבל אין בניין ללא ניקיון שוטף).

ניקוי מדרגות

מה כולל ניקיון חדר מדרגות בבית משותף?

תכיפות ותדירות הגעת המנקה תלויה בכם ובמה שסגרתם, בדרך כלל מזמינים בין פעם ולפעמיים בשבוע, הכל עניין של תקציב כמובן, אז לשאלה - מה זה כולל? ראשית שטיפת חדרי מדרגות, המעברים בין הקומות ולרבות מעליות. בנוסף גם ניקוי הלובי ובמידה וסיכמתם זאת מול חברת אחזקת המבנים או חברת הניקיון גם ניקוי חזית הבניין אחת לחודש. בנוסף, הם מבצעים איסוף של הזבל מכלל הפחים. הם גם אחראים על אספקת כלל חומרי הניקיון לרבות שקיות זבל.

באיזה תכיפות מנקים את הלובי וחדר המדרגות?

כיום בבניינים החדשים השימוש הוא לרוב במעליות, במיוחד בגבוהים ביותר. אך ניקוי חדרי מדרגות הפך כבר לביטוי של ניקיון בניינים. כיום בניין בגובה 10 קומות מאכלס כ-40 דירות שבכל אחת יש בין 3 - 4 נפשות, משמעות היא שיש בערך 140 דיירים המתגוררים בכל בניין, שימוש במעליות ובלובי הכניסה באופן יום יומי ללא ספק יגרור אחריו לכלוך רב. לכן מומלץ להזמין אפילו לחצי שעה מנקה פעם ביומיים. אך בניינים קטנים יותר כמו 4 קומות, יהיו בדרך כלל ללא מעלית, כאן נמליץ דווקא על ניקיון פעם בשבוע, אשר יכלול לא רק את הכניסה לבניין אלא גם את חדרי המדרגות שבהם יש שימוש רב. במקרים בהם מדובר על בנייני משרדים, כדאי לשלב בין ניקיון המשרדים ובין ניקיון הבניין מבחינת תדירות ולבצע ניקיון על בסיס יומי.