חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון לעסקים

בעל עסק? צריך חברת ניקיון? אולי שירות של פוליש לעסק? אנחנו ב'טופ פולישינג' יכולים לעזור לך במציאת השירות הדרוש לך. השאר פרטים או חייג אלינו וקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של חברות ניקיון לעסקים הנמצאות באזורך.

השוואת מחירים בין חברות ניקיון לעסקים

בתחומים של נותני שירות ובפרט כאלו הפועלים באופן תדיר וחודשי, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים, אתם הולכים להכניס חברה ולשלם לה באופן קבוע (כל חודש), לכן על מנת שהעלויות לא יהיו גבוהות ומיותרות, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים.

 

קודם כל בדיקה מול כמה חברות ניקיון תיתן לכם פרספקטיבה למחירי השוק, שנית תוכלו לבצע בינהם השוואה ולקבל הנחה והוזלה, אשר בשירותים חודשיים (רטיינר) זה מאוד משמעותי, כי הסכום מצטבר לאורך כל השנה או לחלופין תקופה. מחיר ניקיון העסק חייב נוח ומשתלם לכם.

ניקיון לעסקים

כמה עולים שירותי ניקיון לעסקים?

כפי שבוודאי ניחשתם, המחיר של ניקיון בית עסק נקבע על פי מספר פרמטרים, בדומה להגדרה של ניקיון משרדים. הפרמטרים אשר ישפיעו על המחיר יהיו לרוב כמות הפעמים קובעת את המחיר, זמן השהייה במקום, איזה שירותי ניקיון מוזמנים וכמובן גודל העסק.

 

מעבר לכך האם מדובר על ניקיון בשעות היום, שעות אחר הצהריים או בלילה? כמו כן חשוב לדעת האם חברת הניקיון אחראית לספק את חומרי הניקיון כולל המתכלים (נייר טואלט וכו'). להלן מספר דוגמאות לעלויות של שירותי ניקיון לעסק:

ניקוי בתי עסק - מחירים ועלויות:

מה המחיר לניקיון עסק קטן?

תדירות ביקור של פעמיים בשבוע.


800 - 1,200 ש"ח
עלות של ניקוי עסק גדול

עסק ששטחו הוא 300 מ"ר ומעלה, פעם בשבוע.


2,000 - 3,000 ש"ח
ניקיון חד פעמי של חנות בגודל 100 מטר

מתייחס לתהליך של ניקיון לאחר שיפוץ.


3,200 - 4,500 ש"ח
ניקוי של עסק על בסיס יומי

כולל הוצאת האשפה וניקוי המטבחון.


3,000 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

מדוע חשוב לבצע פוליש לעסק?

כאשר עסק מצליח ועוברים ושבים בו אנשים רבים במהלך היום, סביר להניח שבסוף יום העבודה הרצפה תהפוך למלוכלכת מאוד. גם אם מדי יום העובדים ישטפו את הרצפה, יהיו כתמים שיהיה מאוד קשה להסיר כמו חומרים שומניים או נוזלים שנספגים במרצפות.

 

מצא דרכנו חברת פוליש לעסקים המתמחה בהסרה עמוקה של לכלוך מרצפה העוברת מעמסה כבדה מדי יום, תהיה מסוגלת להחזיר את המראה היפה גם לרצפה מוכתמת ביותר, ותוסיף שכבת מגן למרצפות שימנעו חדירתם של חומרים מלכלכים אל תוך המרצפות עצמן.

 

טופ פולישינג תמצא לך חברה העוסקת במתן שירותי פוליש לעסק בכל רחבי הארץ, ובעלי המקצוע שעובדים עמה הם מקצוענים בתחומם ויכולים להציע פוליש לכל רצפה. ישנה חשיבות גבוהה ביותר להתאמה של סוג הפוליש לרצפה, כיוון שעבודה עם חומרים לא נכונים ומכשירים שלא מתאימים, עלולים לפגוע ברצפה.

 

פוליש לעסק

מה כוללים שירותי ניקיון לעסק?

קודם כל מול כל חברת ניקיון לעסקים צריך לבצע את הבדיקה הזו, מה הם בדיוק מספקים לכם במסגרת שירותי הניקיון לעסק שהם מציעים. נמליץ לבדוק את תדירות הביקור וכמובן את השירותים שתקבלו. להלן השירותים שנהוג להזמין במסגרת ניקיון לעסק:

 • ריקון האשפה מכל אזורי העסק, כולל משרדים, אולמות ייצור, חדרי ישיבות, מטבח, חדרי שירותים ועוד.
   
 • תחזוקת חדרי השירותים, כולל מילוי של גליל נייר, ריקון הפחים, ניקוי האסלות, השיש והמראות, שטיפת הריצפה ומילוי הסבון לשטיפת הידיים בכל אחת מהעמדות.
   
 • שטיפת הריצפה של כל בית העסק, ניתן לבחור להוסיף שירות זה רק פעם בשבוע או בכל תדירות רצויה אחרת המתאימה לכם.
   
 • ניקוי תקופתי של החלונות בחדרי המשרד בעזרת חומרי ניקוי מתאימים. נזכיר בהזדמנות זו כי אנו מסייעים במציאת שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג.
   
 • טיפול ייסודי במטבחון, כולל שטיפת הכלים, ניקוי השיש, שטיפת הריצפה ועוד.

חברת ניקיון לעסקים

תדירות הזמנת שירותי פוליש לעסקים

פעולת הניקיון באמצעות החומרים האינטנסיביים והיעילים של חברה העוסקת בתחום באופן מקצועי, יהיו בכל מקרה אפקטיביים הרבה יותר מאשר חומרי ניקיון ביתיים.

 

אסור לוותר על ניקיון יום-יומי רגיל של העסק לניקיון פשוט של סביבת העבודה, אבל פוליש לעסק מומלץ לבצע על ידי מקצוענים אחת למספר חודשים או שנה.  

 

שימור מצבה הטוב של הרצפה בעסק יעזור הן להשגת המראה הנאה וכמובן עשוי בהחלט למנוע נזקים גדולים יותר שעלולים לקרות לה ללא טיפול מתאים. הזמנת חברה מקצועית על ידי טופ פולישינג יכולה לסייע לכם למצוא את הטובים ביותר בתחום הפוליש, ובמחיר משתלם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

קצת על חשיבות מראה העסק

חלק גדול מהיכולת של עסק לגרום ללקוחות לחזור אליו, היא שמירה מתמדת על המראה החיצוני של בית העסק עצמו.

 

כאשר הפריטים העומדים למכירה מסודרים על המדפים בצורה נאה, ויחסי האנוש של המוכרנים הם טובים והלקוחות מקבלים שירות אדיב על בסיס קבוע, סביר להניח שאנשים רבים ירצו לחזור ולקנות במקום.

 

אבל גם רצפה של עסק היא חלק חשוב ביותר ולפעמים הוא לא מקבל מספיק חשיבות. ביצוע פוליש לעסק המבוצע כמו שצריך, יכול למנוע בלאי של הרצפה ולשמור על המראה שלה נקי ונעים לעין לאורך זמן.