חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון לעסקים

בעל עסק? צריך חברת ניקיון? אנחנו ב'טופ פולישינג' יכולים לעזור לכם, השאר פרטים או חייג אלינו וקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של חברות ניקיון לעסקים הנמצאות באזורך ומספקות את השירות הדרוש לך, בצע בינהם השוואת מחירים והתחל גם אתה לחסוך!

השוואת מחירים בין חברות ניקיון לעסקים

בתחומים של נותני שירות ובפרט כאלו הפועלים באופן תדיר וחודשי, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים, אתם הולכים להכניס חברה ולשלם לה באופן קבוע (כל חודש), לכן על מנת שהעלויות לא יהיו גבוהות ומיותרות, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים. קודם כל בדיקה מול כמה חברות ניקיון תיתן לכם פרספקטיבה למחירי השוק, שנית תוכלו לבצע בינהם השוואה ולקבל הנחה והוזלה, אשר בשירותים חודשיים (רטיינר) זה מאוד משמעותי, כי הסכום מצטבר לאורך כל השנה או לחלופין תקופה. מחיר ניקיון העסק חייב נוח ומשתלם לכם.

ניקיון לעסקים

מה כוללים שירותי ניקיון לעסק?

קודם כל מול כל חברת ניקיון לעסקים צריך לבצע את הבדיקה הזו, מה הם בדיוק מספקים לכם במסגרת הניקיון לעסק, החל מכמות הפעמים שיגיעו בשבוע, עד לרמת הניקיון של החלונות והרצפה, כל מה שצריך להיות כלול בניקוי עסק סטנדרטי הוא: ריקון פחים, ניקוי רצפה, ניקוי בסיסי לרהיטים ושטיפת כלים במטבחון. מעבר לכך שירותים נרחבים יותר יהיו מוגדרים מראש או בתוספת תשלום חד פעמית כמו למשל: ביצוע פוליש למשרד או ניקוי החלונות אחת לתקופה.

כמה צריך לעלות ניקיון בעבור עסקים?

המחיר משתנה בדומה להגדרה של ניקיון משרדים, כאשר כמות הפעמים קובעת את המחיר, זמן השהייה במקום, מה כולל הניקיון וכמובן גודל המקום, מעבר לכך האם מדובר על ניקיון בשעות היום, אחרצ או בלילה? כמו כן חשוב לדעת האם חברת הניקיון אחראית לספק את חומרי הניקיון כולל המתכלים (נייר טואלט וכו'). המחיר לניקיון עסק קטן ינוע בין 800 - 1,200 ש"ח לביקור של פעמיים בשבוע. ניקיון עסק גדול יכול להגיע בין 2,000 - 3,000 ש"ח, תוכלו לגלות עוד בקבלת הצעת מחיר.

מחלונות ועד ספות, כלל השירותים

ישנם שירותים נוספים שיכול להציע לכם, כמו ניקוי רהיטים של העסק כולל חידוש, ניתן לקבל הצעות מחיר לניקוי ספות בעסק, ניקיון של חלונות ואפילו ביצוע פוליש למשרד. אפשר לקבל הצעות לכל דבר באופן פרטני. בין אם זה עסק או משרד חדש וא לאחר שיפוץ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה