חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי מסעדות

מסעדה תמיד צריכה להישאר נקייה ואם אינכם מצליחים לתחזק אותה בעצמכם, כיום יש פתרון גם לכך! חברת ניקיון למסעדות יכולה לתת לכם שירות יומי או חד פעמי בניקוי המסעדה שלכם, החל מביצוע קרצוף ופוליש תקופתי ועד לרמת ניקיון יומית בתחילה או בסופו של יום, הכל ניתן לביצוע ומותאם אישית על פי הצרכים של בעלי המסעדה.

ניקיון למסעדות, בתי קפה ועסקי המזון

כל בית עסק שמתעסק עם מזון מחויב ברמה גבוהה מאוד של ניקיון. שירותי ניקיון למסעדות הם הרבה יותר משטיפת הרצפה או ניקוי חלונות. על מנת להבטיח את רמת ההיגיינה הדרושה לשמירה על בריאות הציבור נדרשת עבודת ניקיון יסודית ומקצועית.

 

רוב בעלי המסעדות בוחרים ובצדק להיעזר בחברות ניקיון. כך הצוות של המסעדה מתמקד בבישול, מתן שירות, ניהול ופיתוח עסקי על פני עבודות ניקיון.

 

ניקיון מסעדה

בטופ פולישינג תמצאו חברה לניקוי המסעדה

בעלי מסעדות בכל רחבי הארץ מוצאים את חברת הניקיון שלהם בפורטל טופ פולישינג בקלי קלות. הם מסבירים לנו איזו חברת ניקיון הם מחפשים ואנחנו מפנים אליהם 3 הצעות מחיר רלוונטיות מחברות הפועלות באזור. כל ההצעות ניתנות על ידי חברות ניקיון מקצועיות שמבצעות באופן קבוע עבודות ניקיון למסעדות.

 

עם סיום העבודה תהיה המסעדה מצוחצחת ונקייה באופן מרשים במיוחד, שירות ניקיון עסקי המזון בדרך כלל מתבסס על ביקור יומי של עובדת ניקיון, ממש בדומה לשירות ניקיון המשרדים שגם שם זה עובד בצורה דומה.

ניקיון מסעדות באופן קבוע או חד פעמי

ניקוי מסעדות מהווה מקצוע לכל דבר. בין אם אתם מחפשים צוות קבוע לניקיון יומיומי או שבועי ובין אם אתם מחפשים צוות ניקיון חד פעמי למסעדה, יהיה עליכם לבחור חברת ניקיון עם ניסיון ספציפי במסעדות.

 

חברת ניקיון מקצועית תצליח לבצע עבודה טובה יותר בזכות הציוד המתאים, ניסיון עשיר וצוות מקצועי מיומן ומסור. חברות הניקיון המובילות מכירות את נקודות התורפה של המסעדות, את המקומות בהם מצטבר לכלוך ואת הדגשים של משרד הבריאות.

ביצוע קרצוף לרצפה ומריחת פוליש במסעדות

רצפה מבריקה מניקיון חיונית לתדמית המסעדה. מה עושים כאשר על אף מאמצי ניקיון יומיומיים של צוות המסעדה הרצפה אינה מבריקה? התשובה היא פוליש למסעדות בתוספת קרצוף. במסעדות מצליחות מאות לקוחות ואנשי צוות פוסעים בכל יום על הרצפה.

 

השימוש הרב שוחק במהרה את השכבה העליונה של הריצוף והתוצאה היא רצפה נטולת ברק. הבשורה הטובה היא שאפשר להחזיר את הברק לרצפה עם עבודת פוליש מקצועית שמקרצפת את השכבה העליונה באריחים, חושפת שכבה חדשה ומחדירה אליה חומר הברקה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כמה עולים שירותי ניקיון חד פעמיים למסעדות?

פורטל טופ פולישינג מתחייב לשלוח אליכם הצעות מחיר משתלמות במיוחד. שירותי ניקיון עם דגש על ניקוי מסעדות הם תחום המומחיות שלנו. תנו לנו לשלוח אליכם 3 הצעות מחיר מחברות מובילות בענף (1,500 עד 2,400 שקלים בעבור ניקוי חד פעמי יסודי).

 

כל עבודות הניקיון הדרושות למסעדות ובתי קפה מתבצעות במהירות, במסירות ובמחירים הוגנים. המחירים נקבעים בהתאם להיקף העבודה, מורכבות העבודה, השעות הדרושות, כמות אנשי צוות ובקשה לעבודות ניקיון מיוחדות כמו פוליש מסעדות או קרצוף לקראת חג פסח.