חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון לקניונים

מחפש אחר שירותי ניקיון בעבור קניונים ובעבור מרכזים מסחריים על ידי חברות ניקיון מובילות? השאר פרטים או חייג אל 'טופ פולישינג' והתחל לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו, בכך שתוכל לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ולבחור בזולה מבין כולם.

ניקיון לקניונים ומרכזים מסחריים

מנהלים קניון, מרכז מסחרי או מתחם ציבורי? מוטלת עליכם אחריות כבדה לשמירה על המתחם נקי, בטיחותי, נגיש, נעים ומזמין. קניון הוא מתחם מורכב לתחזוקה בשל גודלו והתנועה המתמדת בו. הצורך בניקיון מוחלט במתחם כולו מחייב נוכחות של צוות ניקיון בקניון באופן קבוע.

 

הבחירה של רוב מנהלי הקניונים היא שכירת חברה חיצונית שדואגת לבצע עבודות ניקיון שוטפות ועבודות נקודתיות יזומות כמו פוליש רצפתי או ניקוי חלונות. ניקיון קניון על ידי חברה הוא ללא כל ספק הדרך הטובה ביותר להבטחת רמה גבוהה של היגיינה במתחם המסעדות, במעליות, סביב פחי האשפה, בקרבת פינות הישיבה ובחדרי השירותים.

ניקיון לקניונים על ידי חברת ניקיון ופוליש

פורטל טופ פולישינג הוא המקום בו מתרכזות כל חברות הניקיון הגדולות שמכירות את הצרכים המיוחדים של מרכזי הקניות ויודעות לתת הם מענה הולם. אנו מסכימים שיש לכל מרכז קניות אופי משלו ונקודות בהן לכלוך נוטה להצטבר, אך בכל זאת, חברה שמספקת באופן קבוע עבודות ניקיון ופוליש לקניונים תדע לתת לכם מענה נכון ומדויק יותר. הניסיון של החברה בא לידי ביטוי בצוות של עובדים מנוסים, שימוש בציוד המתאים ויכולת להתמודד עם מרחבים גדולים.

ניקוי קניון

מחיר אחזקה, ניקוי ופוליש לקניון ומרכז מסחרי

לא ניתן לתמחר אחזקה של קניון בגלל פערי הגודל וסוגי השירותים הרבים שניתן לספק, על מנת לדעת כמה עולה לתחזק קניון מבחינת ניקיון יש לקבל הצעת מחיר מסודרת מחברה, כמו כן - עבודת ניקיון בקניון מתומחרת בהתאם לגודל של המתחם, היקף העבודה, תדירות, מספר אנשי צוות ובקשות מיוחדות.

 

רוב בעלי הקניונים בוחרים לקבל שירותי אחזקה וניקיון באופן קבוע בתשלום חודשי ממש בדומה לשירות המוכר של ניקיון שוטף למשרדים באופן יומי. עבודות מיוחדות כמו פוליש, הדברה, ניקוי לחניון תת קרקעי וניקוי חלונות הם מזמינים בהתאם לצורך (לרוב אחת לחודש).

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקיון קניון בכל גודל ובכל מקום בארץ

מרכז קניות נקי מעניק תחושת מרחב נעימה ומזמינה. כאשר המתחם נקי ומואר המבקרים בקניון מאריכים את שהותם וקונים הרבה יותר. רמת התחזוקה של מרכז מסחרי משפיעה באופן ישיר על הצלחתו. כמנהלי המתחם יש לכם אחריות כלפי בעלי העסקים וכלפי המבקרים.

 

פורטל טופ פולישינג הוא המקום בו תוכלו למצוא חברת ניקיון מתאימה במחיר אטרקטיבי. צרו קשר ונשלח אליכם 3 הצעות מחיר מ-3 חברות ניקיון שמספקות שירות למרכזים מסחריים באזורכם. מתוך 3 ההצעות אתם בוחרים את הזולה ביותר ונהנים כך מהמחיר הכי זול ללא פשרות.

מה כולל ניקוי קניון ומתי מתבצע בו פוליש?

ניקוי קניון על ידי חברה מקצועית יכלול שטיפה יומיומית של הרצפה, ריקון פחי האשפה, תחזוקת מתחם המסעדות, מתחם הספסלים, חדרי השירותים וחדר ההנקה. עבודות פוליש להברקת הרצפה מתבצעות על פי צורך בתיאום מראש. פוליש לרצפת הקניון אפשר יהיה לבצע רק כאשר הוא סגור למבקרים (שעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב המאוחרות).

 

צוות הניקיון מבצע את עבודתו בהתאם לשעות השיא ושעות השפל של הקניון. בשעות השיא יתוגברו פעולות הניקיון על מנת להבטיח ניקיון מוקפד גם כאשר הקניון עמוס במבקרים.