חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לבניין

ביצוע פוליש ללובי של בנייני מגורים או משרדים אשר כולל שירותי ניקיון יסודי לכלל הבניין במחירים מפתיעים! ניתן ליצור קשר עם פורטל "טופ פולישינג" ולקבל עד שלוש פניות של חברות מובחרות מהתחום במחירים על פי המחירון.

מנקים בניינים כולל ביצוע פוליש איכותי

פוליש למדרגות הבניין כולל חדר מדרגות
ביצוע פוליש ללובי הבניין עם הברקה קריסטלית
ניקוי יסודי של כלל החללים המשותפים
שירותי ניקיון במחירים מפוקחים

פוליש לחדר מדרגות הבניין 

חדר המדרגות של בניין הוא מעבר בין הבחוץ לבין הדירה הפרטית שלכם, ועקב כך ובהתאם לזאת אנו משתמשים בו לפחות פעמיים ביום, הלוך ובחזור, אבל בניינו רוב הזמן הרבה יותר פעמים מכך, אתם משוחחים עם שכנים, אתם יוצאים לקניות, לבקר חברים או כל פעילות אחרת, חדר מדרגות נמצא בפעילות תמידית לרבות לובי הבניין.

פוליש לובי בניין

ביצוע פוליש ללובי בניין כולל ניקיון הכניסה

לובי הבניין זה כבר סיפור בפני עצמו הוא המבואה המקבל את פניכם, הלובי הוא כמו הבאר של תקופות נשכחות בו היו נפגשים ומשוחחים על ענייני היום, הלובי משמש אותנו לכנסים לבעלי דירות (לעתים), הוא החלון ראווה שלנו לעולם.  אין סיבה שהוא יראה מוזנח, אין סיבה שלא יראה נוצץ ומבריק, חדש ומחודש בכל כת. ובכן יש לכך פתרון, והוא פוליש מבריק, אחד לזמן מה לבצע פוליש לבניין או ללובי שיהיה לכם לדיירי הבניין ולאורחכם נעים יותר.

חידוש נראות בנייני מגורים ומשרדים

פוליש ללובי ואו לחדר המדרגות בבניין שומר על רעננות וחדשנות. הפוליש נעשה רק ע״י חברות מקצועיות אותם תוכלו למצוא דרכנו ״טופ פולישינג״, אנו נספק לכם את כל סוגי הפוליש הרצויים לכם, בין אם זה קריסטל המחדש ומבריק בצורה שאין שני לה את הרצפה, פעולה זו נעשית ע״י ניקיון המשטח, ניקוי רציני ואז ע״ מכשיר חשמלי המחדיר קריסטלים לרצפה, מה שמקנה לה מראה חדש, או פוליש הברקה שמתאים גם לרצפות ישנות יותר ועוד ועוד.

כניסה לבניין נקייה

ביצוע פוליש לכלל סוגי הריצוף

כמו כן אנו מספקים פוליש ללובי לכל סוגי הרצפות, החל משיש, קרמיקה, בטון, גרניט פורצלן, דמוי עץ, טרצו ועוד בדומה לכך ניתן להזמין פוליש מקצועי למדרגות, אז מה שאתם צריכים לעשות כעת זה ליצור עמנו קשר בפשטות, מספרים לנו איזה סוג אתם צריכים וכיצד מרוצף הלובי שלכם ואנו נשלח לכם שלוש הצעות מחיר רלוונטיות כך שתוכלו לבחור אחת מהן, כמובן על פי אזור לוקאלי בו אתם נמצאים.

פוליש לבניין לכניסה מרשימה ורעננה

פוליש היא פעולה שכדאי לבצע אחת לזמן מה על אחת כמה וכמה אם מדובר בפוליש בכניסה לבניין, הפעולה תשמור על רעננות הבניין, מראה נקי, חדשני ונעים, יהיה לכם נעים לחזור הביתה, פוליש לבניין עושים עמנו, טופ פולישינג, למה? כי אנו עובדים עם אנשי המקצוע הכי מנוסים בארץ, אנו עובדים בכל הארץ, אנו מנוסים, אתם מקבלים מספר הצעות מחיר, והמחיר שלנו נחשב לזול בשוק. צרו עמנו קשר והחיים שלכם יהיו נוצצים!