ניקיון משרדים

ניקיון משרדים גדולים וקטנים, בשעות אחר הצהריים, הבוקר והערב עם או בלי מפתח? כלל האפשרויות ניתנות להזמנה דרך האתר שלנו, רוצים לקבל כמה הצעות ומחירים זולים? השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג לכך!

מנקים את המשרד עם "טופ פולישינג"

- ניקיון משרדים עם מפתח בשעות הערב
- אפשר להזמין ניקיון חד פעמי לאחר שיפוץ המשרד
- מנקים משרדים גדולים וקטנים
- אחזקת משרד מלאה כולל חדרי מדרגות!
- המחירים המשתלמים ביותר אצל נותני השירות של "טופ פולישינג"

שירותי ניקיון למשרדים בשעות אחר הצהריים

לכל משרד ההרגלים שלו, והדרישות הייחודיות לו - במיוחד בכל הנוגע לניקיון ושירותים נלווים, בהרבה מאד מהמקרים מדובר בנקודה רגישה שהחברות והמשרדים השונים מתקשים למצוא לה פתרון; אם בשל כשלי ניקיון וחוסר שביעות רצון מהחברה שהוזמנה, ואם מכיוון שזמני הניקיון אינם נוחים והם "גולשים" לשעות העבודה ומפריעים לעובדים להמשיך בפעולתם. אנו ב"טופ פולישינג" מעמידים לרשותכם מבחר ענק ואיכותי של חברות ניקיון המבצעות שירותי ניקיון למשרדים בשעות אחר הצהרים, כך שהנזק לפריון העבודה יהיה מינימלי ככל האפשר.
ניקוי שטיח במשרד

מהם המחירים לניקוי המשרד?

טווח המחירים בניקוי משרד יכול להתחיל מכאלף שקלים בחודש למשרדים קטנים (הדורשים ניקוי חד פעמי בכל שבוע), ועד למספר אלפים ככל שהמשרד יהיה גדול יותר ומשופע בעובדים. כמובן שלשאלת הזמינות ותדירות ההגעה ישנה חשיבות מכרעת גם כן, ובכל המקרים כולם המלצתנו החמה ב"טופ פולישינג" היא לעגן את כלל התנאים והתרחישים האפשריים בחוזה מראש, כדי להימנע מאי הבנות בעתיד וכדי להבטיח המשך שירות מעולה עם מיטב החברות שאו מעמידים לרשותכם באתר, לפניכם טבלת מחירים המסבירה יותר לעומק את מחירי השוק:
סוג השירות המבוקש טווחי המחירים
מחיר ניקיון משרד קטן פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהרים
משרד קטן עד 50 מ"ר כולל חומרי ניקוי
בין 800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה לנקות משרד גדול עם מפתח בערב?
משרד גדול בין 100 - 150 מ"ר, 5 פעמים בשבוע.
בין 2,800 - 3,500 ש"ח
מהו המחיר לניקיון משרד חד פעמי לאחר שיפוץ?
ניקוי יסודי כללי לאחר שיפוץ משרד (עד 100 מ"ר)
החל מ - 3,200 ש"ח
עלות ניקיון משרדי הייטק פעם אחת בשבוע
בגודל ממוצע של 300 מ"ר, הגעה חד פעמית בשבוע.
בין 2,000 - 2,700 ש"ח
אחזקת משרד מלאה כוללת חדרי מדרגות ושירותים
עובדת ניקיון צמודה בכל שעות הפעילות, משרדים בגודל 150 מ"ר
מחיר התחלתי: 5,600 ש"ח

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

במקרים בהם יש אפשרות לכך, אנו מציעים לקהל לקוחות האתר ליהנות גם מהאפשרות של ניקוי משרדים בערב, התפור אישית לחברה ובאופן ייחודי לכל מקרה ומקרה. כמובן שבמקרים כאלה ישנה חשיבות רבה עוד יותר לשמירה על סודיות ולהגנה על הציוד שבמקום העבודה, ואנו מבינים זאת היטב. לכן, בכל מקרה של הצעת מחיר שתתקבל אצלכם בנוגע לניקוי המשרד השעות הערב, הדבר ילווה בחוזה שבו מעוגן סעיף מחמיר הנוגע לנושא הסודיות ושמירה על כלל הציוד בחברה, לרבות כמובן המפתח וקודי הכניסה למקום.

שאלות ותשובות בנושא

כאן תוכלו לקרוא שאלות ותשובות אשר נשאלו על ידי הגולשים ונענו כבר בידי צוות הפורטל 'טופ פולישינג'.

שאלה: האם חברת הניקיון שמנקה באופן קבוע אצלנו צריכה לנקות משרד לאחר שיפוץ?
תשובה: החברה אינה חייבת אלא אם כן הוגדר כך בהסכם, היא יכולה לתת את השירות כמובן בתמחור והצעת מחיר נפרדת מההסכם החודשי.

שאלה: קיימת תוספת תשלום בעבור ניקיון המשרד בשעות הלילה או ערב?
תשובה: במרבית החברות - לא. אין תוספת מחיר לתנאי העבודה, אלא אם כן צוין כך מראש מסיבות כלשהן.

שאלה: האם ניתן להזמין דרכם ניקיון למשרד קטן או רק למשרדים גדולים ומשרדי הייטק?
תשובה: דרך הפורטל שלנו ניתן להזמין כל שירות ניקיון לכל משרד בכל גודל, החל ממשרד פרטי קטן ועד למשרדים גדולים ומשרדי הייטק באלפי מטרים.

שאלה: כיצד אדע כמה פעמים אני צריך חברת ניקיון במשרד? פעם בשבוע? פעמיים? כל יום?
תשובה: הכל כאן פונקצייה של מחיר בסופו של דבר, כאשר ככל שיש יותר ביקורים של חברת הניקיון כך גם המחיר עולה, אם זאת מומלץ לראות לאחר פעילות של חודש אם המשרד מספיק נעים לכם ונקי בתדירות שמגיעים אליו, כמו כן - התייעצו עם החברה לגביי כמות פעמים ומספר השעות שהם צריכים לצורך ניקוי השטחים.

נושאים נוספים הקשורים לנושא:

לחץ על הריבוע לקבלת מידע ואפשרות להזמנת שירות הקשור אל משרדים.
ניקיון משרד לאחר שיפוץ
ניקיון משרד לאחר שיפוץ
פוליש למשרדים
פוליש למשרד
ניקיון לעסק
נקיון לעסקים
ניקיון משרדים בפתח תקווה
ניקיון משרדים בפתח תקווה
ניקוי משרד בהרצליה
ניקיון משרדים בהרצליה
ניקיון משרד רמת גן
ניקיון משרדים ברמת גן
ניקיון משרד רעננה
ניקיון משרדים ברעננה
ניקיון משרדים בהוד השרון
ניקיון משרדים בהוד השרון
ניקיון משרדים בגבעתיים
ניקיון משרדים בגבעתיים
ניקיון משרדים בכפר סבא
ניקיון משרד בכפר סבא
ניקיון משרד בראשון לציון
ניקיון משרדים בראשון לציון
 
 

שירות החל מפעם בשבוע ועד לכל יום

כמה פעמים בשבוע אתם זקוקים לשירותי ניקיון? האם באופן חד שבועי, באופן יומי או שההעדפה שלכם עשויה להשתנות מעת לעת? לא משנה מהי ההעדפה שלכם - ניתן להזמין דרכינו שירותי ניקיון משרדים בשעות אחר הצהריים ובערב, להשכיר עובדי ניקיון עם או ללא מפתח למקום, והכל תוך הבטחה למחירים הנמוכים ביותר ובמגוון מסלולי תשלום: ריטיינר חודשי קבוע, עבודה לפי מס' שעות ועובדים, מסלולים היברידיים ועוד ועוד.


office cleaner

ניקיון מקצועי למשרד לאחר שיפוץ מלא

מה בדבר שירותי ניקיון משרדים "רציניים" יותר, אתם שואלים? האם אנו מספקים מענה גם למי שצריך לנקות משרד לאחר שיפוץ? התשובה לכך היא - בהחלט כן. מלבד פוליש  למשרד ועבודות הברקה לרצפות אנו למעשה מתמחים בכל סוגי הניקוי, הן השגרתי והן ההמקצועי, ונמצא עבורכם גם חברות המצוידות במיטב חומרי הניקוי והמכשירים הרלוונטיים - כגון שואבי אבק בלחץ, שטיפה בלחץ מים חמים ועוד ועוד.

ניקיון משרדים חד פעמי לפני איכלוס

לצד שירותי הניקיון היסודיים שצוינו לעיל, או לחלופין אלה התדירים והנחשבים "פשוטים" יותר, ישנו עוד סוג של ניקיון הנחשב לכזה העונה על דרישת ה"ביניים" שבין שני הקצוות הללו, והוא - ניקוי משרד לפני איכלוס מחדש. כמובן שאין משמעות הדבר באף אחד מהמקרים כי ניתן להקל ראש ולנקות באופן פחות יסודי את המקום, אך מטבע הדברים הדרישות תהיינה שונות במקרה של ניקוי לאחר שיפוץ לעומת כניסה למשרד שהיה מאוכלס על ידי חברה אחרת עד לא מזמן. לא משנה מה אתם מחפשים - בין כך ובין כך תוכלו למצוא ב"טופ פולישינג" את כל מה שאתם זקוקים לו מעולם הניקיון, החל משירותים ייעודיים לניקוי ציוד הדורש חומרי ניקוי ספציפיים, ועד לניקוי מתחמים גדולים בהם עוברים מדי יום עשרות ומאות אנשים. אנו כאן לרשותכם, ונשמח להראות לכם כיצד עושים זאת נכון.