חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים

שירותי ניקיון משרדים גדולים וקטנים, בשעות אחר הצהריים, הבוקר והערב עם או בלי מפתח? כלל האפשרויות ניתנות להזמנה דרך האתר שלנו, רוצים לקבל כמה הצעות ומחירים זולים? השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג לכך!

שירותי ניקיון למשרדים - השוואת מחירים

בעזרת פורטל 'טופ פולישינג' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון משרדים המספקות שירות באזורכם. למעשה - בעת השארת פרטים או חיוג אלינו תקבלו בחזרה פניות, כעת לאחר שיחה עימם. תדעו מהם המחירים המוצעים בשוק בעבור ניקיון המשרד שלכם, בין אם זה בשעות הערב, ביום או בצהריים. לאחר איסוף ההצעות, תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר ומשתלמת בעבורכם.

ניקוי שטיח במשרד

מהם המחירים לניקוי המשרד?

טווחי מחירי ניקיון משרדים יכול להתחיל מ-כאלף שקלים בחודש למשרדים קטנים (הדורשים ניקוי חד פעמי בכל שבוע), ועד למספר אלפים ככל שהמשרד יהיה גדול יותר ומשופע בעובדים.

 

מובן שהזמינות ותדירות ההגעה של חברת ניקיון משרדים בעלת חשיבות מכרעת גם כן, ובכל המקרים כולם המלצתנו החמה ב"טופ פולישינג" היא לעגן את כלל התנאים והתרחישים האפשריים בחוזה מראש, כדי להימנע מאי הבנות בעתיד וכדי להבטיח המשך שירות מעולה עם מיטב החברות שאנו מעמידים לרשותכם באתר, לפניכם טבלת מחירים המסבירה יותר לעומק את מחירי השוק:

מחירון ניקיון משרדים

מחיר ניקיון משרד קטן עד 50 מ"ר

פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים, כולל חומרי הניקיון.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה לנקות משרד גדול בערב?

בעבור ניקיון משרדים בערב בגודל בין 100 - 150 מ"ר, 5 פעמים בשבוע.


2,800 - 3,500 ש"ח
מהו המחיר לניקיון משרד חד פעמי לאחר שיפוץ?

ניקוי יסודי כללי לאחר שיפוץ משרד (עד 100 מ"ר)


3,200 ש"ח ומעלה
עלות ניקיון משרדי הייטק

הגעה פעם בשבוע לניקיון משרד בגודל ממוצע של 300 מ"ר.


2,000 - 2,700 ש"ח
אחזקת משרד מלאה בכל שעות הפעילות

עובדת ניקיון צמודה, למשרדים בגודל 150 מ"ר, כולל ניקוי חדרי מדרגות ושירותים.


5,600 ש"ח ומעלה

הדפס מחירון

 

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

במקרים בהם יש אפשרות לכך, אנו מציעים לקהל לקוחות האתר ליהנות גם מהאפשרות של ניקיון משרדים בערב עם מפתח, התפור אישית לחברה ובאופן ייחודי לכל מקרה ומקרה. כמובן שבמקרים כאלה ישנה חשיבות רבה עוד יותר לשמירה על סודיות ולהגנה על הציוד שבמקום העבודה, ואנו מבינים זאת היטב. לכן, בכל מקרה של הצעת מחיר שתתקבל אצלכם בנוגע ניקיון משרדים בשעות הערב, הדבר ילווה בחוזה שבו מעוגן סעיף מחמיר הנוגע לנושא הסודיות ושמירה על כלל הציוד בחברה, לרבות כמובן המפתח וקודי הכניסה למקום.

נושאים נוספים הקשורים לנושא:

לחץ על הריבוע לקבלת מידע ואפשרות להזמנת שירות הקשור אל ניקיון משרדים.

שירותי ניקיון למשרדים בשעות אחר הצהריים

לכל משרד ההרגלים שלו, והדרישות הייחודיות לו - במיוחד בכל הנוגע לניקיון ושירותים נלווים, בהרבה מאד מהמקרים מדובר בנקודה רגישה שהחברות והמשרדים השונים מתקשים למצוא לה פתרון. אם בשל כשלי ניקיון וחוסר שביעות רצון מהחברה שהוזמנה, ואם מכיוון שזמני הניקיון אינם נוחים והם "גולשים" לשעות העבודה ומפריעים לעובדים להמשיך בפעולתם. אנו ב"טופ פולישינג" מעמידים לרשותכם מבחר ענק ואיכותי של חברות ניקיון משרדים המבצעות שירותי ניקיון למשרדים בשעות אחר הצהרים ובדומה ניתן גם להזמין ניקיון משרדים בערב (כאשר אתם משאירים מפתח לחברת הניקיון), כך שהנזק לפריון העבודה יהיה מינימלי ככל האפשר, בנוסף אפשר לקרוא מידע נרחב באתר קליניט על ניקיון משרדים והשיטות השונות.

שירות החל מפעם בשבוע ועד לכל יום

כמה פעמים בשבוע אתם זקוקים לשירותי ניקיון למשרד? האם באופן חד שבועי, באופן יומי או שההעדפה שלכם עשויה להשתנות מעת לעת? לא משנה מהי ההעדפה שלכם - ניתן להזמין דרכינו שירותי ניקיון משרדים בשעות אחר הצהריים ובערב וכמו כן ניקיון משרדים בלילה (אם פעילותכם נמשכת עד שעות מאוחרות בכל יום), להשכיר עובדי ניקיון עם או ללא מפתח למקום, והכל תוך הבטחה למחירים הנמוכים ביותר ובמגוון מסלולי תשלום: ריטיינר חודשי קבוע, עבודה לפי מס' שעות ועובדים, מסלולים היברידיים ועוד ועוד.

office cleaner

ניקיון מקצועי למשרד לאחר שיפוץ מלא

מה בדבר שירותי ניקיון משרדים "רציניים" יותר, אתם שואלים? האם אנו מספקים מענה גם למי שצריך לנקות משרד לאחר שיפוץ? התשובה לכך היא - בהחלט כן. מלבד פוליש  למשרד ועבודות הברקה לרצפות אנו למעשה מתמחים בכל סוגי הניקוי, הן השגרתי והן ההמקצועי, ונמצא עבורכם גם חברת ניקיון משרדים המצוידת במיטב חומרי הניקוי והמכשירים הרלוונטיים - כגון שואבי אבק בלחץ, שטיפה בלחץ מים חמים ועוד ועוד.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקיון משרדים חד פעמי לפני איכלוס

לצד שירותי הניקיון היסודיים שצוינו לעיל, או לחלופין אלה התדירים והנחשבים "פשוטים" יותר, ישנו עוד סוג של ניקיון הנחשב לכזה העונה על דרישת ה"ביניים" שבין שני הקצוות הללו, והוא - ניקוי משרד לפני איכלוס מחדש כאשר הוא מוגדר בשוק באופן דומה ובשם ניקיון משרדים חד פעמי. כמובן שאין משמעות הדבר באף אחד מהמקרים כי ניתן להקל ראש ולנקות באופן פחות יסודי את המקום, אך מטבע הדברים הדרישות תהיינה שונות במקרה של ניקוי לאחר שיפוץ לעומת כניסה למשרד שהיה מאוכלס על ידי חברה אחרת עד לא מזמן.

 

לא משנה מה אתם מחפשים - בין אם זה ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח או שירות חד פעמי ואפילו ניקיון למשרדי הייטק. בין כך ובין כך תוכלו למצוא ב"טופ פולישינג" את כל מה שאתם זקוקים לו מעולם הניקיון, החל משירותים ייעודיים לניקוי ציוד הדורש חומרי ניקוי ספציפיים, ועד לניקוי מתחמים גדולים בהם עוברים מדי יום עשרות ומאות אנשים. אנו כאן לרשותכם, ונשמח להראות לכם כיצד עושים זאת נכון.

שאלות ותשובות בנושא

כאן תוכלו לקרוא שאלות ותשובות אשר נשאלו על ידי הגולשים ונענו כבר בידי צוות הפורטל 'טופ פולישינג'.

האם חברת הניקיון שמנקה באופן קבוע אצלנו צריכה לנקות משרד לאחר שיפוץ?

החברה אינה חייבת אלא אם כן הוגדר כך בהסכם, היא יכולה לתת את השירות כמובן בתמחור והצעת מחיר נפרדת מההסכם החודשי.


קיימת תוספת תשלום בעבור ניקיון המשרד בשעות הלילה או ערב?

במרבית החברות בעבור ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח - לא. אין תוספת מחיר לתנאי העבודה, אלא אם כן צוין כך מראש מסיבות כלשהן.


האם ניתן להזמין דרכם ניקיון למשרד קטן או רק למשרדים גדולים ומשרדי הייטק?

דרך הפורטל שלנו ניתן להזמין כל שירות ניקיון לכל משרד בכל גודל, החל ממשרד פרטי קטן ועד למשרדים גדולים ומשרדי הייטק באלפי מטרים.


כיצד אדע באיזו תדירות לנקות את המשרד? פעם בשבוע? פעמיים? כל יום?

הכל כאן פונקצייה של מחיר בסופו של דבר, כאשר ככל שיש יותר ביקורים של חברת הניקיון כך גם המחיר עולה, אם זאת מומלץ לראות לאחר פעילות של חודש אם המשרד מספיק נעים לכם ונקי בתדירות שמגיעים אליו, כמו כן - התייעצו עם החברה לגביי כמות פעמים ומספר השעות שהם צריכים לצורך ניקוי השטחים.