חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

שיפצתם את המשרד וכעת הגיע הזמן לבחור בחברת ניקיון לאחר שיפוץ למשרדים? תנו לטופ פולישינג לעזור לכם למצוא את החברה המתאימה לכם ולעזור לכם לבצע השוואת מחירים מהירה בין החברות השונות הנמצאות באזורכם, כך תוכלו בוודאות לחסוך בעלויות ולקבל מחיר זול באמת!

ניקיון משרד אחרי שיפוץ, מה זה כולל?

החל מחלונות ועד לרצפה, ניקוי משרד קומפלט אחרי שיפוץ צריך לכלול הכל מהכל, הכל ניקוי קרמיקות בשירותים, ניקוי פאנלים, הסרת כתמי צבע מהרצפה, ניקיון לחלונות ולוילונות וכמובן רהיטים, שאיבת שטיחים, מכשירי חשמל, מטבחונים וחדרי שירותים, אחרי שיפוץ של משרד צריך לבצע ניקוי מקיף ומלא לכלל החלל, לרבות הסרת כתמים ואבק, ההצעה בדרך כלל משלבת פוליש למשרד בסיום הניקיון.

מי אחראי על ניקוי המשרד לאחר השיפוץ?

הקבלן אשר ביצע את השיפוץ אחראי על פינוי הפסולת וביצוע ניקיון בסיסי (בדרך כלל) אם לא מלא, תלוי מה הוגדר מולו, לאחר מכן ההחלטה היא שלכם את מי להזמין לבצע לנקות את המשרד, מרבית המשרדים בעלי חברת ניקיון למשרד הפועלת באופן שוטף, ניתן לבקש מהם הצעת מחיר (כמובן השירות לא כלול בתשלום החודשי והוא נפרד). או לפנות את חברת ניקיון חיצונית שתיתן הצעת מחיר לאחר שהיא מבקרת במקום כמובן. אנו ממליצים לבדוק לפחות שלושה חברות שונות על מנת לקבל פרספקטיבה למחירי השוק.

 

כמה צריך לעלות לי השירות?

הכל תלוי בגודל המשרד וברמת "הבלאגן" והלכלוך הקיימים במקום, ניתן לומר שמשרד בגודל של 100 מ"ר, המחיר ינוע בין 3,500 - 5,500 ש"ח, משרדים גדולים יותר של כמה מאות מטרים יתומחרו באופן שונה ובמחיר פיקס כמובן, הצעות כאלו לא ניתן לתת בעל פה, אלא רק לאחר בדיקה של המקום והערכה של כמה ימי עבודה יש במקום ומהם תנאי העבודה שם (האם ניתן לעבוד בכל שעות היום או בשעות הערב בלבד ועד כמה צפופה ולחוצה העבודה - לוחות זמנים).

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

ניקיון חד פעמי למשרד? אפשר גם יותר!

לאחר שיפוץ ושדרוג המשרד, ישנם אנשים הנוהגים לרענן גם את נותני השירות שלהם ואם עד היום לא היו מרוצים מחברת הניקיון במשרד, הגיע הזמן להחליף, בדקו מול אותו נותן שירות האם הוא גם מעניק שירותי ניקיון למשרד באופן שוטף ולא רק חד פעמי, אם הוא באמת עשה עבודה טובה - בדקו האם כדאי לכם לשכור אותו וקבלו ממנו גם הצעת מחיר. רבים מבצעים השוואה מול החברה הקיימת (מבחינת מחיר) ובכך גם מוזילים את העלות החודשית לתחזוקת המשרד, נסו את השירות שמציע פורטל טופ פולישינג וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו!