חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

​ניקיון משרדים בבאר שבע

מחפשים שירותי ניקוי משרדים בבאר שבע על ידי חברה מקצועית? בואו לקבל הצעות מחיר ממספר חברות ולבחור בהצעה הטובה ביותר מתוכן.

ניקיון משרדים בבאר שבע בהתאמה אישית

כל משרד בעיר, מחפש שירותי ניקיון מסוימים ומותאים אישית. בחלק מהמשרדים קיים הצורך לניקוי של המטבחון על בסיס קבוע, בעוד במשרדים אחרים ישנה חשיבות לניקוי של חדרי הישיבות או הסרת אבק מהחלונות. בטח תשמחו לדעת שרוב החברות מאפשרות להזמין שירותי ניקיון משרדים בבאר שבע בהתאם לבקשות ספציפיות ובהתאמה אישית למשרד שלכם, מתוך ידיעה שכל משרד שונה מבחינת הגודל שלו, העיצוב וכמובן צרכי הניקיון.

ניקיון משרדים בבאר שבע

כמה עולה לשכור חברת ניקיון משרדים בבאר שבע?

המחיר משתנה מחברה לחברה ונקבע גם על סמך שיקולים כמו גודלו של המשרד, השירותים הנדרשים, שעות העבודה ותדירות הביקור. למשל, ניקוי משרד קטן בגודל של עד 50 מ"ר על ידי חברת ניקיון בבאר שבוע בתדירות של פעמיים בשבוע, נעה בדרך כלל בין 800 ש"ח ל- 1,500 ש"ח.

לעומת זאת ניקיון של משרד גדול של 120 מ"ר על בסיס יומי בשעות הערב, יכולה להגיע גם לסכום של 3,000 ש"ח בחודש. שירות חד פעמי של ניקיון משרדים לאחר שיפוץ, עבור משרד בגודל 100 מ"ר, יכול לנוע בין 3,500 ש"ח ל-5,500 ש"ח.

מדוע חשוב לנקות את המשרד?

אנו נמצאים לא מעט שעות במשרד כמדי יום וחשוב לשמור על סביבת עבודה נעימה ונקייה. מחקרים רבים הראו כי רמת הניקיון המצויה במשרד, משפיעה באופן ישיר על אופן העבודה ומוטיבציית העובדים שלכם. כמו כן, כאשר המשרד נקי, אנו מונעים הצטברות של חיידקים ברחבי המשרד ושומרים על האזור בריא יותר. 

מה כולל ניקיון משרדים בבאר שבע?

במסגרת ניקיון של המשרד, אפשר לבחור את השירותים השונים שתספק לכם חברת הניקיון בעת התהליך. ניקיון משרדים בבאר שבע כולל לרוב את הפעולות הבאות:

  • ניקוי חדרי השירותים: החל מהחלפת מוצרי הטואלט ומילוי הסבון ועד לשטיפת הרצפה.

  • ניקיון של חדר המטבח: ניקוי השיש, שטיפת הכלים, הסרת האבק מהמקרר, המיקרוגל, מכונת הקפה ושאר מוצרי החשמל.

  • הוצאת האשפה: החלפת שקיות בפחי האשפה בכל המשרד והוצאת השקיות המלאות.

  • שטיפת הרצפה: במקרים מסוימים חברת הניקיון מספקת גם שירותי פוליש למשרד וגם הברקה של המרצפות באמצעות חומרי ניקיון מתאימים.

  • סדר וניקיון בעמדות השונות: ניקוי העמדות של העובדים, כולל הסרת אבק מהמחשבים והמדפסות בכל עמדה ועמדה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקיון משרדים בערב בבאר שבע או בבוקר?

התשובה לשאלה זו תלויה מאוד באופי וסוג המשרד שלכם וגם כמובן בגודל שלו. בדרך כלל ניקיון משרדים אשר מתבצע בשעות הערב, מאפשר לעובדים שלכם לעבוד לאורך היום ללא הפסקות בשל פעולות הניקיון שמתבצעות במשרד. חשוב לזכור שחלק מרכזי מהעבודה מאלץ את חברת הניקיון להשתמש במכשירים שמרעישים לא מעט, החל ממכונות פוליש ועד לשואבי אבק.

יחד עם זאת, ניקיון משרדים בערב בבאר שבע מאלץ אתכם לא פעם להשאיר לחברת הניקיון מפתח למשרד מאחר והמשרד אינו פעיל בשעות אלו, מה גם שמדובר בדרך כלל בשירות יקר יותר מאשר ניקיון אשר מתבצע בשעות הבוקר. לכן, נמליץ לכן לקבל הצעת מחיר גם עבור ניקיון בבוקר וגם עבור ניקיון של המשרד בשעות הערב וגם לבחון כמובן אפשרות לניקוי של המשרד בשעות המוקדמות של הבוקר לפני שמתחילה העבודה.