חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בהוד השרון

בעזרת השוואת מחירים בין חברות לניקיון משרדים בהוד השרון אתם יכולים לחסוך עשרות אחוזים בתשלום החודשי. השאירו פרטים או חייגו כעת אל פורטל 'טופ פולישינג' ותוכלו להתחיל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!

ניקיון משרדים בהוד השרון ובמחיר זול הכיצד?

קיבלתם קבר טיזר קטן בפסקה העלויה על השוואת המחירים והפורטל שלנו, כעת נרחיב קצת יותר ונסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו לקבל מחיר זול ולחסוך בעלות החודשית בעזרת פורטל 'טופ פולישינג'. אז ראשית השימוש בפורטל הנו בחינם לחלוטין וללא עמלה או התחייבות כלשהי.

 

באופן פרקטי מה שקורה כאשר אתם משאירים פרטים אצלו או מחייגים אלינו, אתם מקבלים בחזרה 3 פניות של חברות ניקיון למשרדים מהוד השרון אשר יציעו לכם הצעת מחיר. בחנו את ההצעות, בצעו השוואה בינהם והתמקחו על המחיר. לאחר מכן תוכלו לדעת מהו המחיר המשתלם ביותר וכיצד ניתן לחסוך.

 

ניקיון משרדים בהוד השרון

מה צריך לבדוק אצל חברות לניקיון משרדים?

ישנם מספר פרמטרים חשובים לבדיקה אצל חברות ניקיון, הראשון הוא אישור של משרד הכלכלה אשר בעבר נקרא התמ"ת, האישור הזה מגן על הזכויות של העובדים בחברת הניקיון וכוח האדם ולמעשה כיום על פי חוק, חייבת חברת ניקיון לקבל את האישור. מעבר לכך ישנם בדיקות בסיסות שצריך לבצע כמו עובדים חוקים, חשבוניות וקבלות כחוק, עסק רשום ועוד. אך ברגע שיש אישור ממשרד הכלכלה - כלל הנתונים האלו מאומתים.

הנה מה שהחברות עושות במסגרת ניקיון המשרד

אלו המטלות המוגדרות כחלק מניקיון המשרד אצל חברות לניקיון משרדים בהוד השרון ובכלל:

  • פינוי פסולת, לרבות פחים במשרדים, שירותים ומטבחונים.
     
  • ניקיון עמדות מאבק ושטיפה או שאיבת הרצפה.
     
  • שטיפת כלים וסידור המטבחון של המשרד.
     
  • ניקיון חדרי השירותים ואספקת חומרים מתכלים.

כל דבר נוסף שתרצו להגדיר, אפשרי מול אותה חברת ניקיון וייתכן ויכלל בהצעת המחיר כמשהו נוסף, כמו ניקיון לחדר המדרגות, פוליש או ניקיון יסודי אחת לתקופה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקיון משרדים בערב בהוד השרון עם חברה מקצועית

רבים בוחרים להזמין את חברת הניקיון בשעות הערב, היתרון הוא שאין מפריע לעובדי החברה בעת פעילותם ובבוקר למחרת יגיעו למשרד נקי. חשוב לעבוד עם חברה אמינה במצבים אלו, בעלת האישורים המתאימים (תכף נסביר אליהם). השירות שמקבלים בערב בדרך כלל יהיה יומי או בין פעם לפעמיים בשבוע, תלוי בדרישתכם מול החברה וכמובן שהתמחור גם הוא משתנה על פי כמות הפעמים שמגיעים. אם אתם מחפשים אחר ניקיון משרדים בערב בהוד השרון - פנו אלינו ונדאג למצוא לכם את החברה מהתאימה.