חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בהרצליה

מחפשים אחר חברות ניקיון משרדים בהרצליה? בין אם זה לניקוי בשעות היום או הערב, תוכלו למצוא כאן ב'טופ פולישינג' את החברות ולמעשה לקבל מספר הצעות מחיר כבר עכשיו וזאת, על מנת שתוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולבחור במי שלדעתכם תספק את שירותי הניקיון הטובים ביותר עם המחיר הכי משתלם.

חברות ניקיון משרדים בהרצליה מוצאים כאן

האפשרות הנוחה לביצוע השוואת מחירים בין חברות המספקות שירות באופו חודשי הוא חשוב מאוד, דרך 'טופ פולישינג' תוכלו לעשות זאת ולבצע השוואה בין שלוש חברות ניקיון משרדים מהרצליה, בעת השארת פרטים באתר או חיוג אל המוקד הטלפוני, שם תוכלו לשוחח עם נציג אשר ירשום את הפרטים ועל פי המידע שתציגו לפניו ידאג לתאם לכם את החברות המתאימות.

 

ניתן לסכם מול החברה את מרכיבים העסקה השונים וזה כולל כמובן את כמות הפעמים שבה נדרש לבקש ולנקות כל שבוע, שעות הפעילות, ניקיון ערב או בוקר וכן הלאה. לאחר השלמת הפרטים הדרושים, תקבלו עד שלוש פניות חוזרות מהחברות אליכם ותוכלו להתחיל במשא ומתן על המחירים.


ניקיון משרד בהרצליה

כמה עולים שירותי ניקיון משרדים בהרצליה ופיתוח?

אם כבר דיברנו על מחירים, אז כמה למעשה עולים שירותי ניקיון המשרדים בהרצליה והאם בגלל שמדובר על "הרצליה פיתוח" המחיר יקר יותר? נתחיל מכך שלא. המחיר אינו יותר יקר בשל האזור, ייתכן וישנם הבדלים בין צפון למרכז, אך בין המרכז לשרון המחירים זהים ומשתנים על פי פרמטרים שונים הקשורים לאפיון הבקשה שלכם מול חברת ניקיון המשרדים.

 

ניקיון של פעם בשבוע בערב למשרד בגודל כ-50 מ"ר ינוע בין 800 - 1,200 ש"ח, ביקור של פעמיים בשבוע למשרד בגודל של כ-100 מ"ר ינוע כבר בין 1,500 - 2,200 שקלים. משרדים גדולים מאלו יתומחרו באופן נפרד על פי שעות העבודה וחומרי הניקוי. תוכלו לעיין כאן לעוד מחירים של ניקיון משרדים.

האם קיימת תוספת למחיר בעבור ניקיון בערב?

מרבית החברות לא ידרשו תשלום נוסף על פעילות בשעות הערב או לאחר פעילות המשרד, אלא אם כן מדובר על משרד אשר פועל עד השעות המאוחרות ושירותי הניקיון צריכים להתבצע בשעות קיצניות מאוד, כאן ייתכן ותקבלו תוספת תשלום על הסעה בנפרד והגעה בשעות הנחשבות כ"עבודת לילה" וזאת על פי חוק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה כולל ניקיון המשרד?

לכל חברה יש את הסטנדרט שלה אשר יפורט מולכם בעת הזמנת השירות, כמובן שתוכלו לדרוש שירותים שונים ונוספים במעמד הצעת המחיר. באופן כללי לאלו שאינם שכרו קודם לכם חברה לניקיון משרדים, אלו הם שירותי הניקיון שבדרך כלל מוצעים על ידי אותן חברות: ניקיון רצפה, שטיח או פרקט.

 

ניקוי אבק מרהיטים, פינוי פחים, שטיפת כלים, ניקוי שירותים ומטבחונים. אספקת כלל חומרי הניקוי הדרושים לרבות מתכלים ושירותים החוזרים על עצמם אחת לחודש - חודשיים כמו ניקוי חלונות, קרצוף רצפה ועוד. השירותים ה"חד פעמיים" כמו פוליש לרצפה, עבודות ליטוש וכו' יכולים להיות בתוספת תשלום ולא מוגדרים כסטנדרט אצל כל חברת ניקיון.