חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בחדרה

מצאו חברת ניקיון לניקוי המשרדים בחדרה, ממשרדים קטנים ועד למשרדים גדולים. כולל אפשרות לביצוע עבודת הניקיון בשעות הלילה. השאירו פרטים באתר וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

ניקיון משרדים בחדרה ברמה גבוהה

מחפשים שירותי ניקיון למשרד שלכם? דרך 'טופ פולישינג תוכלו למצוא חברת ניקיון מקצועית הפועלת בסטנדרטים גבוהים ומקפידה על ניקוי ייסודי של שטח המשרד. ניתן למצוא חברת ניקיון הפועלת בשעות הבוקר המוקדמות, במהלך אחר הצהריים וגם בשעות הערב וזאת על מנת לאפשר למשרד לעבוד בצורה תקינה בשעות הבוקר ולחסוך זמן יקר והפרעות לעבוד השוטפת.

כמה עולה שירות של ניקיון משרדים בחדרה?

על מנת לתמחר עבודת ניקיון, נדרש להבין מה גודלו של המשרד שלכם ומה סוג העבודה שאתם רוצים. על אף שיש סטנדרט מסוים של ניקיון משרדים הכולל פעולות מסוימות כמו ניקוי הפחים, שטיפת הרצפה, ניקוי האבק ועוד, תמיד כדאי לבחון מול החברה מה כלול במחיר. להלן דוגמאות למחירים באזור חדרה בכל הקשור לניקוי משרד:
 

סוג השירות טווח מחירים (₪)
ניקיון משרד על בסיס יומי
ניקיון של 5 פעמים בשבוע.
3,000 - 3,500 ש"ח
פוליש למשרד בגודל 200 מטר
עלות פוליש למשרד בתמחור לפי מטר.
19 - 14 ש"ח למטר
קרצוף שטיחים מקיר לקיר במשרד
השירות כולל קרצוף ושאיבה של השטיחים במשרד
8 - 15 ש"ח למטר
ניקוי חד פעמי אחרי שיפוץ
עבור חנות בגודל 100 מטר
3,200 - 4,500 ש"ח

שירותי ניקיון משרדים בחדרה הכוללים ליטוש

מחפשים שירות מקצועי עבור ליטוש והברקת מרצפות במשרד שלכם? על מנת לקבל מראה מושלם ותחושת ניקיון שנמשכת לאורך זמן, תוכלו להזמין ליטוש מקצועי. חברה מקצועית תדע להתאים את סוג הליטוש לסוג המרצפות שלכם ותדאג למראה מושלם במשרד. השירות מתאים לכל סוגי המרצפות החל מרצפת שיש או פורצלן וגם עבור דקים ופרקטים. מצאו עוד היום שירותי ניקיון משרדים בחדרה דרך האתר ותהנו ממחירים מעולים גם לליטוש.

עבודות ניקיון משרדים בחדרה - מה חשוב לדעת?

אנו ממליצים לכם לבצע תיאום ציפיות מול חברת הניקיון שלכם לפני תחילת העבודה. נסו להבין כמה עובדים הם מביאים בזמן הניקיון והאם יש הגבלת זמן מסוימת למשך העבודה שלהם בכל ביקור. בנוסף אנחנו ממליצים לבדוק האם נדרש ציוד מסוים לניקיון שאותו אתם נדרשים לספק (לדוגמה: שואב אבק, סמרטוטים, שקיות לפחים וכדומה) וזאת על מנת למנוע מצב בו תצטרכו לשלם עלויות נוספות שלא תכננתם. 

ניקיון משרדים בחדרה
היתרונות של ניקיון משרדים בשעות הערב בחדרה

דרך נהדרת לשמור על שגרת העבודה מבלי להפריע לעובדים היא להזמין שירות של ניקיון משרדים בשעות הערב. על ידי השארת מפתח לחברת הניקיון, תוכלו להזמין את השירות לשעות בהם המשרד ריק מאדם או לחילופין יש בו מעט מאוד אנשים. במקרים רבים בהם מתבצע הניקיון במהלך היום, העובדים עוברים באזורים הרטובים בהם ניקו את הרצפה ומלכלכים אותה וגם צוות הניקיון לא תמיד יכול לנקות בכל האזורים בצורה מקיפה מאחר ובחדרים מסוימים נערכות פגישות או נמצאים אנשים. לכן ניקיון משרדים בשעות הערב.

ניקוי משרדים בחדרה לאחר שיפוץ

שיפצתם בתקופה האחרונה את המשרד? זקוקים לחברה שתבריק ותנקה אותו בצורה מקצועית ומקיפה? השאירו פרטים בטופס המצורף או צלצלו אלינו למספר המופיע בראש הדף ונדאג שתקבלו הצעות מחיר שונות בעבור ניקוי משרד אחרי שיפוץ. השירות כולל בדרך כלל ניקוי של השטיחים, הפאנלים והקרמיקות במקום וגם כמובן הרהיטים השונים והחלונות במקום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה