חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בחיפה

דרך פורטל טופ פולישינג, ניתן להזמין שירותי ניקיון משרדים בחיפה בבוקר או בשעות הערב, כאשר המשרד פנוי וקל לנקות אותו ביסודיות. ניתן להזמין ניקיון חד פעמי וגם ניקיון על בסיס קבוע, בהתאם לתדירות הביקור הרצויה.

השוו מחיר בין חברות ניקיון משרדים בחיפה

התחלתם לחפש חברת ניקיון עבור המשרד? אנו מאמינים כי סקר שוק ובחינה של המחירים השונים שמציעות חברות הניקיון, עשויים לחסוך בעלויות. סביבת העבודה משפיעה על התחושה של עובדי המשרד וכל עובד היה שמח לעבוד בחלל נקי ומסודר. פורטל טופ פולישינג מספק לכם את האפשרות להשוות מחירים ולקבל מספר הצעות שונות מחברות אשר מתמחות בניקיון משרדים בחיפה.

 

ניקיון משרדים בחיפה

כמה עולים שירותי ניקיון משרדים באזור חיפה?

לפני שמתחילים לבדוק הצעות מחיר מחברות שונות, נמליץ לכם לקבל מושג כללי באשר למחירים בתחום. הדוגמאות המוצגות במחירון זה, הם למעשה שקלול של מספר הצעות מחיר אמיתיות של חברות המספקות ניקיון משרדים באזור חיפה. כל הצעה יכולה כמובן להשתנות בעקבות מגוון רחב של פרמטרים כמו גודלו של המשרד, סוג השירותים המוזמנים וגם כמות הצוות שמגיע לבצע את הניקוי.

מחירון ניקיון משרדים בחיפה והסביבה

עלות ניקוי של משרד בגודל 50 מ"ר

הגעה פעמיים בשבוע, המחיר הוא עבור חודש.


800 - 1200 ש"ח
ניקיון משרד לאחר שיפוץ

ניקיון חד פעמי למשרד בגודל 100 מ"ר


3,200 ש"ח
העסקת עובד ניקיון קבוע במשרד בגודל 150 מ"ר

עבודה בכל שעות פעילות המשרד, המחיר לחודש.


החל מ-5,500 ש"ח
עלות ניקיון משרדים בערב בחיפה

הגעה 3 פעמים בשבוע.


1800 - 2300 ש"ח
עבודת פוליש למשרד גדול

מחיר מדויק למטר יקבע לפי סוג הפוליש וגודלו של המשרד.


14 - 19 ש"ח למטר

הדפס מחירון

שירותים נפוצים שניתן להזמין

אז מה כוללים שירותי הניקיון? קודם כל שטיפה של חלל המשרד, כולל חדרי הישיבות, חדרים אישיים של ההנהלה, העובדים והמחלקות השונות וגם אזורי Open Space כמובן. בנוסף, רוב חברות הניקיון בחיפה יספקו לכם שירות של ניקוי חדרי השירותים ומילוי עמדות הסבונים והוספת גלילי נייר טואלט במתקנים. יש כמובן עוד מגוון רחב של שירותים שונים, כאשר ניתן תמיד להוסיף ולהחסיר חלק מהשירותים בהתאם לצרכי המשרד.

היתרונות של ניקיון משרדים בערב בחיפה

ניקיון בשעות הערב הוא אופציה מצוינת וזאת מאחר ואין הפרעה של צוות הניקוי לעובדי החברה. כאשר מנקים משרד בשעות הבוקר, הרעש של שטיפת הכלים, שאיבת האבק או הפעולות של פוליש במשרד, יכולות להפריע לעובדים ולהסיח את דעתם. כמו כן, צוות הניקיון יכול לנקות גם את העמדות של כל עובד וזה כולל את האזורים שמתחת לשולחן, מסכי המחשב והשולחנות עצמם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים בחיפה?

לא בטוחים מה חשוב לבדוק לפני הזמנת שירותי ניקיון של משרד? אנו ממליצים לשים לב לפרמטרים הבאים:

  1. וותק החברה ושנות הניסיון שלה בתחום: חשוב למצוא חברה וותיקה, שיש לה ניסיון בניקוי משרדים בגדלים שונים.
     
  2. מחיר הוגן ומשתלם: חלק מהחברות גובות מחירים גבוהים מאוד מעל הממוצע. לכן בצעו השוואת מחירים ובדקו הצעות שונות.
     
  3. עמידה בזמנים: לעיתים קשה מאוד לדעת זאת עד שלא מתנסים בשירות אך דרך נהדרת לבדוק זאת היא על ידי שיחות עם לקוחות של החברה. אל תהססו לבקש זאת.
     
  4. שירות אדיב: יחס אישי ואדיב הוא המפתח לעבודה ארוכת טווח עם חברת הניקיון. הכוונה היא גם לצוות עצמו אך גם כמובן למנהלים של החברה או אנשי המכירות שמולם את סוגרים את העסקה עצמה.

האם חברת הניקיון מספקת את חומרי הניקוי?

חלק גדול מהמשרדים מספקים כיום את ציוד הניקיון ולמעשה מחזיקים במשרדם מטאטא, מגב, סמרטוטים וחומרי ניקיון כמו סבונים ונוזל לניקוי הריצפה. יחד עם זאת, חלק מחברות הניקיון עשויות להגיע עם ציוד מלא או ציוד חלקי כמו למשל שואבי אבק, מכונות פוליש ועוד. בכל מקרה, תמיד מומלץ לוודא מראש ולסכם את התנאים עם החברה וההמלצה שלנו היא כמובן לייצר הסכם כתוב שימנע מחלוקות ואי הבנות בהמשך.