חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בכפר סבא

פורטל 'טופ פולישינג' יסייע לך למצוא חברות ניקיון למשרדים בכפר סבא, כאלו שעובדות בערב עם מפתח או במהלך היום כאשר יש פעילות במשרד, אנו נדאג שתקבל עד שלוש הצעות מחיר וזאת על מנת שתוכל לבצע בין חברות ניקיון המשרדים השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

השג מחיר זול בעבור ניקיון משרדים בכפר סבא

עבודות מסוג ניקיון משרדים משולמות בכל חודש מחדש (רטיינר), כך שכל חסכון בעבור התשלום החודשי יהיה במכפלה של 12 חודשים לפחות, אזי שכל שקל שתחסכו שווה כאן הרבה בטווח הארוך, זוהי הסיבה הראשונה לכך שביצוע השוואת מחירים יכול לסייע בהוזלה.

 

אנו ב'טופ פולישינג' נשמח לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון למשרד בכפר סבא, כך שתוכלו כבר מהרגע הראשון להבין את המחירים ומהם מספקים לכם אותן חברות ניקיון. בחרו במי שמתאים לכם וצאו לדרך, כמובן שאל תשכחו לבקש השוואה להצעה זולה יותר.

ניקיון משרדים בכפר סבא בערב - עם מפתח

ישנם כאלו אשר בוחרים להזמין חברת ניקיון במהלך היום בו יש פעילות במשרד או במקום העבודה וישנם כאלו אשר רוצים שבסוף יום העבודה יגיעו ויכינו את המשרד ליום הבא, כך מבלי להפריע לעובדים וכן לשדר להם תחושת ניקיון וסדר בכל יום עבודה חדש.

 

כמובן שבמקומות גדולים גם נוהגים לשלב ויש עובדי ניקיון במהלך היום וגם בסופו. לא כל החברות מעניקות את השירות "ניקיון משרדים עם מפתח (בסוף היום)", לכן חשוב לציין זאת כבר בתחילת השיחה מול נותני הצעות המחיר, כמו כן, ייתכן ותיהיה תוספת לעלות בעבור שירות בשעות הערב.

ניקיון משרד בכפר סבא

מה נכלל תחת שירות של חברת ניקיון למשרד?

כל חברת ניקיון מספקת שירותי נרחבים יותר ויש כאלו שפחות, אבל אפשר לומר שיש "סטנדרט" בכל הנוגע לניקיון משרדים, הן בכפר סבא והן בעיר אחרת באזור השרון. הנה מה שנכלל בדרך כלל תחת הגדרת "ניקיון משרד":

1. אספק חומרי הניקיון הדרושים (מתכלים בדרך כלל יהיו בתוספת תשלום).
2. איסוף פסולת משרדית בכלל הפחים והחלפת שקיות ניילון.
3. ניקוי חדרי שירותים ומטבחונים (לעיתים כולל שטיפת כלים).
4. שטיפת רצפות, ניקוי פרקטים או שאיבת שטיחים
5. ניקוי חלונות יעשה אחת לחודש או לתקופה המוגדרת.
6. ניקוי אבק, עמדות ורהיטים - כלל סדר בסיסי.

בדרך כלל אלו ה"משימות" שיש לבצע בכל פעם שמבצעים ניקיון למשרד, לעיתים ישנם משתנים ותוספות אשר נסגרות מול חברת הניקיון כמו למשל ביצוע פוליש או ניקוי ויטרינות גדולות.

הכר את מחירי השוק בתחום "ניקיון המשרדים" באזור כפר סבא והסביבה

באזור השרון מחירי ניקיון המשרדים יחסית זהים, בתל אביב כבר יש שינוי ובאזור הדרום והצפון המחירים משתנים גם כן, אנו נדבר כעת על מחירי השרון ובפרט על מחיר לניקיון משרד בכפר סבא.
- ניקוי משרד בינוני עד 100 מ"ר ינוע בין 1,500 - 2,200 ש"ח (3 פעמים בשבוע בשעות הערב)
- ניקיון משרד גדול בכפר סבא בין 100 ל-200 מ"ר ינוע בין 2,500 - 3,400 ש"ח
- ניקיון משרד קטן עד 50 מ"ר, ביקור של פעם בשבוע ינוע בין 600 ועד 1,000 ש"ח
* למידע נוסף על מחירי ניקיון משרדים בקרו כאן וגלו מידע נוסף ונרחב יותר.