חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים במרכז

צריכים חברת ניקיון משרדים מקצועית שתבריק ותצחצח את המשרד שלכם? בפורטל שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות מקצועיות המספקות שירותי ניקיון משרדים במרכז במהלך היום וגם בשעות הערב.

ניקיון משרדים במרכז עם חברה מקצועית

הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המשרד שלכם? לא משנה אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון משרדים על בסיס קבוע או באופן חד פעמי, כדאי שתדעו שהגעתם אל המקום הנכון ואנו נשמח לעזור לכם בנושא. רובנו מבלים זמן רב במשרד במהלך כל יום וחשוב לשמור עליו נקי מאבק ולכלוך בשביל לספק הרגשה נעימה ותחושת ניקיון לשוהים בו. השאירו פנייה באתר שלנו ותוכלו לקבל הצעות מחיר שונות עבור ניקיון משרדים במרכז מהחברות המובילות בתחום הפועלות באזור זה.

 

ניקיון משרדים במרכז

מה משפיע על העלות של ניקיון המשרד?

יש מגוון פרמטרים שמשפיעים על המחיר שתשלמו על שירותי הניקיון כאשר המרכזיים בהם הם כמובן תדירות הניקוי - ככל שתרצו שחברת הניקיון תגיע יותר, כך התשלום מתייקר. גם שעות העבודה עצמן משפיעות וסביר להניח שתראו פערים במחיר עבור אותה ההצעה בדיוק, באותה התדירות - כאשר הניקיון יתבצע בשעות הערב ולא בבוקר. דבר נוסף שמשפיע מאוד הוא מה כלול במסגרת השירות מאחר והצרכים משתנים ממשרד למשרד. כמו כן  יש חשיבות גם לגודלו של המשרד כמובן ובמשרדים גדולים המחיר מתייקר בכמה מאות ולעיתים אפילו אלפי שקלים.

כמה עולים שירותי ניקיון משרדים במרכז?

ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות למחירים ועלויות של שירתי ניקיון משרדים במרכז הארץ, על מנת שתוכלו לקבל מושג כללי אודות טווחי המחירים. חשוב להבין שיש לא מעט פערים בין חברה לחברה בתחום וכמובן שכל הצעת מחיר שונה מהאחרת בעקבות בקשות של הלקוח באשר לאופי העבודה והשירותים המוזמנים. 

מחירון ניקוי משרדים במרכז

כמה עולה ניקוי של פעם בשבוע במשרדי הייטק?

עבור משרד בגודל של 300 מ"ר.


2,000 - 2,700 ש"ח
ניקוי של משרד בשעות הערב

משרד בגודל של 100 מ"ר. הגעה של עד 3 פעמים בשבוע.


1,700 - 2,400 ש"ח
מה העלות של ניקיון משרד לאחר שיפוץ?

ניקיון משרד אחרי שיפוץ עבור משרד שגודלו עד 100 מ"ר.


3,500 - 5,500 ש"ח
כמה עולה פוליש במשרד גדול?

פוליש מסוג קריסטל עבור משרד שגודלו עד 200 מ"ר.


13 - 19 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

מה כוללת עבודת ניקיון משרדים בדרך כלל?

ראשית, חשוב לדעת שעל אף שיש סטנדרט מסוים באשר לשירותי הניקיון למשרד, תמיד קיימת האפשרות להוסיף או להסיר שירותים שאינם רלוונטיים עבור המשרד שלכם מהצעת המחיר.

יחד עם זאת השירותים הנפוצים הם:

  • ניקוי ייסודי של חדרי השירותים כולל החלפה של שקיות בפחים, הוספת נייר טואלט, סבון לשטיפת ידיים ועוד.
  • שטיפה של הרצפה ולעיתים גם שאיבה של שטיחי המשרד אחת לתקופה.
  • ניקוי אבק מעמדות העבודה והמחשבים.
  • ריקון הפחים והוצאת הזבל מכל המשרד.
  • ניתן להוסיף שירותי פוליש למשרד במידת הצורך מסוגים שונים (קריסטל, ווקס וכדומה)
  • ניקוי של המטבחון ולעיתים שירותי שטיפת כלים.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר מדויקות יותר? השאירו פרטים בטופס המופיע מטה ואנו נדאג שתקבלו הצעות מעולות של חברות ניקיון במרכז הארץ המספקות שירות גם למשרדים בכל גודל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

יתרונות של ניקיון משרדים בשעות הערב במרכז 

רבים כיום מחפשים שירותים של ניקיון בשעות הערב מאחר ויש לשירות שכזה לא מעט יתרונות. שעות הערב פחות עמוסות מבחינת העבודה במשרד ואפשר להגיד שהמשרד פנוי יותר ומאפשר לבצע עבודה מקיפה יותר. יתרון נוסף הוא שכאשר המשרד פנוי יותר, כך יש פחות הפרעה לעבודה השוטפת וצוות הניקיון לא עוצר את העובדים בשביל לנקות את העמדות השונות, המחשבים, חדרי הישיבות וכדומה.