חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בפתח תקווה

מחפש חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה בשעות הערב או היום? בעזרת פורטל "טופ פולישינג" תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון למשרדים באזורך, כך שתוכל לבצע השוואת מחירים בינהם במהירות, לבחור בחברה המתאימה לך ולחסוך בכל חודש.

השתמש ב"טופ פולישינג" ותתחיל לחסוך!

פורטל טופ פולישינג מאפשר לכל גולש לבצע השוואת מחירים בקלות ובפשטות, כאשר אינו גובה עמלה או מחייב אתכם בשום צורה, אתם משאירים פרטים או מחייגים אל המוקד שלנו ואנו דואגים לכך שתקבלו לפחות שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון משרדים מפתח תקווה, לאחר שתקבלו את הצעות המחיר, תוכלו לבצע השוואה בין המחירים ולבדוק מי מבין החברות אכן מתאים לכם. בעזרת השיטה הזו תוכלו להיות בטוחים שתדעו את מחירי השוק ותוכלו לחסוך ובגדול.

 

ניקיון משרד בפתח תקווה

כמה עולה ניקיון משרדים בפתח תקווה?

מחירי ניקיון המשרדים משתנים על פי מספר פרמטרים שונים, החל מגודל המשרד, סוגי המשטחים בו (שטיח, פרקט, רצפה), האם זה כולל את החומרים ולרבות מתכלים וכמו כן, תדירות הגעת החברה למשרד לצורך ביצוע הניקיון. גם שעות פעילות חברת הניקיון במשרדכם עשויה להשפיע על המחיר, בין אם מדובר על ניקיון בשעות הערב או הבוקר.

 

טווחי המחירים לניקיון משרדים: ניקוי משרד פעם בשבוע (עד 50 מ"ר) ינוע בין 800 - 1,000 ש"ח, ניקיון משרדים פעמיים בשבוע ינוע בין 1,500 - 1,800 ש"ח וניקיון בכל יום למשרד בגודל של כ-100 מ"ר ינוע בין 2,400 - 3,000 שקלים. על מנת לקבל מחיר מדוייק יש להזמין את נותן השירות למשרדכם ולאפיין את הדרישות שלכם באופן מלא.

מצא חברות ניקיון משרדים בערב בפתח תקווה

לא כל חברת ניקיון מאפשרת שירותי ניקיון בשעות הערב עם מפתח, ישנם כאלו הפעולות במערך יומי הכולל הסעת העובדים למקום, ביצוע הניקיון והמשך ליעד הבא. כאשר מדובר על ניקיון משרד בערב צריך לקחת בחשבון כי יתכנו תוספות במחיר בשל הגעה פרטנית אל המשרד שלכם. כל זה כמובן יהיה מתומחר בהצעת המחיר שתקבלו ולכן חשוב לציין זאת מראש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה כולל ניקיון המשרד?

ראשית דעו כי חשוב לציין את כלל הדרישות שלכם לפני קבלת הצעת המחיר, בין אם זה ניקוי של חלונות אחת לתקופה, שטיפת הכלים בכיור ואספקת חומרים. בגדול האפשרויות בניקיון משרדים הכלולות בהצעות סטנדרטיות הנם: ניקיון ושטיפה של כלל החלל, פינוי פחים והחלפת שקיות, שטיפת כלים, ניקוי חלונות אחת לחודש - חודשיים, תלוי בחברה, ניקוי אבק וסידור עמדות. כמובן שניתנת אפשרות להזמין פוליש באופן נפרד ובדרך כלל אותן חברות יספקו לכם מחיר מוזל עקב כך שהנכם כבר לקוחות החברה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה