חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בפתח תקווה

מחפש חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה בשעות הערב או היום? בעזרת פורטל "טופ פולישינג" תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון למשרדים באזורך, כך שתוכל לבצע השוואת מחירים ביניהם במהירות, לבחור בחברה המתאימה לך ולחסוך בכל חודש.

כמה עולה ניקיון משרדים בפתח תקווה?

מחירי ניקיון המשרדים משתנים על פי מספר פרמטרים שונים, החל מגודל המשרד, סוגי המשטחים בו (שטיח, פרקט, רצפה), האם זה כולל את החומרים ולרבות מתכלים וכמו כן, תדירות הגעת החברה למשרד לצורך ביצוע הניקיון. גם שעות פעילות חברת הניקיון במשרדכם עשויה להשפיע על המחיר, בין אם מדובר על ניקיון בשעות הערב או הבוקר.

 

טווחי המחירים לניקיון משרדים בפתח תקווה:

  • ניקוי משרד פעם בשבוע (עד 50 מ"ר) ינוע בין 800 - 1,000 ש"ח
  • ניקיון משרדים פעמיים בשבוע ינוע בין 1,500 - 1,800 ש"ח
  • ניקיון בכל יום למשרד בגודל של כ-100 מ"ר ינוע בין 2,400 - 3,000 שקלים

    הערה: המחירים עשויים להשתנות ועל מנת לקבל מחיר מדוייק, תצטרכו לעיתים להזמין את נותן השירות למשרדכם לצורך איפיון הדרישות שלכם באופן מלא.

 

ניקיון משרד בפתח תקווה

השתמש ב"טופ פולישינג" ותתחיל לחסוך!

פורטל טופ פולישינג מאפשר לכל גולש לבצע השוואת מחירים בקלות ובפשטות, כאשר אינו גובה עמלה או מחייב אתכם בשום צורה, אתם משאירים פרטים או מחייגים אל המוקד שלנו ואנו דואגים לכך שתקבלו לפחות שלוש הצעות מחיר של חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה, לאחר שתקבלו את הצעות המחיר, תוכלו לבצע השוואה בין המחירים ולבדוק מי מבין החברות אכן מתאים לכם. בעזרת השיטה הזו תוכלו להיות בטוחים שתדעו את מחירי השוק ותוכלו לחסוך ובגדול.

מצא חברות ניקיון משרדים בערב בפתח תקווה

יש לא מעט יתרונות בניקיון של המשרד במהלך שעות הערב. השירות פחות מפריע לעובדים ומונע הסחות דעת והוא גם מאפשר לצוות הניקיון לעבוד בצורה רציפה ומהירה יותר.

 

חשוב לדעת כי לא כל חברה אשר מספקת שירות של ניקיון משרדים בפתח תקווה, תציע לכם ניקיון בשעות הערב עם מפתח וישנן חברות הפועלות במערך יומי הכולל הסעת העובדים למקום, ביצוע הניקיון ומעבר ליעד הבא.

 

כאשר מדובר על ניקיון משרד בערב צריך לקחת בחשבון כי יתכנו תוספות במחיר בשל הגעה פרטנית אל המשרד שלכם. כל זה כמובן יהיה מתומחר בהצעת המחיר שתקבלו ולכן חשוב לציין זאת מראש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים את השירות?

לפני הזמנת השירות של ניקיון משרדים בפתח תקווה, כדאי לבדוק ביקורות והמלצות על חברת הניקיון, זמינות לביצוע העבודה בתדירות הרצויה לכם וגם חומרי הניקיון והציוד שבו החברה משתמשת. כדאי להבין האם הצעת המחיר כוללת גם את רכישת החומרים או רק את העבודה עצמה ומומלץ גם לבדוק האם מדובר בעובדים קבועים או שצוות הניקיון משתנה מביקור לביקור.

מה כולל ניקיון משרדים בפתח תקווה?

ראשית דעו כי חשוב לציין את כלל הדרישות שלכם לפני קבלת הצעת המחיר, בין אם זה ניקוי של חלונות אחת לתקופה, שטיפת הכלים בכיור ואספקת חומרי ניקיון. בגדול ניקיון משרדים בפתח תקווה כולל בדרך כלל: ניקיון ושטיפה של כלל החלל, פינוי פחים והחלפת שקיות, שטיפת כלים, ניקוי חלונות אחת לחודש - חודשיים, תלוי בחברה, ניקוי אבק וסידור עמדות. כמובן שניתנת אפשרות להזמין פוליש באופן נפרד ובדרך כלל אותן חברות יספקו לכם מחיר מוזל עקב כך שהנכם כבר לקוחות החברה.