חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בקריות

בשביל לשמור על משרד נקי, כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בקריות שמתמחה מעבודות מסוג זה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לניקוי ייסודי ומקיף של המשרד שלכם - השאירו לנו פנייה ונסייע בנושא.

ניקיון משרדים בקריות במחירים נהדרים

באזור הקריות יש לא מעט משרדים קטנים וגדולים של חברות שונות והביקוש לניקיון ייסודי ומקצועי על ידי חברה מנוסה - עולה מאוד בשנים האחרונות. לכל משרד יש צרכים שונים בעוד בחלק מהמקומות יש ביקוש לניקוי הכולל פוליש לרצפה אחת לתקופה ובאחרים ישנו צורך רק בשטיפה או טאטוא הרצפה.

 

ומה באשר לסוגיית המחיר? ניקיון משרדים בקריות לא חייב לעלות המון כסף ואפשר בהחלט למצוא חברות המספקות את השירות במחיר משתלם למדי, מבלי שתצטרכו להתפשר על האיכות של העבודה. דרך פורטל 'טופ פולישינג' תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר לניקוי משרדים בקריות ורק לאחר מכן לבחור את החברה הטובה ביותר.

 

ניקיון משרדים בקריות

כמה עולה ניקיון של משרד קטן בקריות?

בשביל לחשב את העלות של ניקיון משרדים בקריות, צריך לקחת בחשבון את השירותים המוזמנים, גודלו המשרד המדויק וגם את תדירות הביקור. לצורך הדוגמה - ניקוי של משרד בגודל של עד 50 מ"ר פעמיים בשבוע בשעות הצהריים, יעלה בדרך כלל בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח, כאשר המחיר כולל את חומרי הניקיון.

מחיר לניקוי משרד עד 50 מ"ר בקריות

מחיר לניקוי משרד עד 50 מ"ר בקריות: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

כל כמה זמן נהוג לבצע ניקיון במשרד?

בדרך כלל במשרדים קטנים בשטח של 50 מ"ר פחות או יותר, יספיק ניקיון בתדירות של פעם בשבוע אך במשרדים גדולים יותר (100 מ"ר ומעלה) בדרך כלל נהוג להזמין את השירות פעמיים בשבוע ולפעמים אפילו על בסיס יומי. התדירות משתנה בהתאם לצרכים של המשרד והשירותים המוזמנים מחברת הניקיון וגם כמובן למסגרת התקציב שיש עבור שירותים אלו. רוב הלקוחות יודעים בעצמם מה התדירות הרצויה להזמנת צוות הניקיון אבל תמיד ניתן להתייעץ על נציגי החברה בשביל לשמוע מה דעתם ולהזמינם פיזית אל המשרד לצורך הצעת המחיר המדויקת.

האם ניקוי משרד בקריות בשעות הערב יקר יותר?

בדרך כלל כאשר נדרשים שירותי ניקוי של המשרד בשעות הערב ולא במהלך היום, ייתכנו שינויים במחיר והעלות תתייקר בכמות מאות שקלים. מאחר וחברות רבות מעוניינות לספק סביבת עבודה נוחה לעובדים, מבלי הפרעות של צוות הניקיון, ההעדפה היא כמובן להזמין את חברת הניקיון בשעות שהמשרד לא מאויש בכוח אדם אלא פנוי יותר. ניקיון של משרדים בשעות הערב מתבצע על ידי השארת מפתח לנציג של שירותי הניקיון שמגיע עצמאית בעצמו (או עם צוות) ומנקה את המשרד בערב כך שהעובדים מגיעים למחרת אל משרד נקי ומסודר.

שירותים נפוצים של חברות ניקיון משרדים בקריות

כאשר מזמינים חברות המבצעות ניקוי משרדים מקצועי, חשוב לזכור שעליכם לבחור מתוך "בנק השירותים" שהחברה מציעה. כלומר, רוב שירותי ניקיון המשרדים הם בהתאמה אישית מאחר והדרישות משתנות בהתאם לכמות העובדים, העמדות וגם לאופיו של המשרד ועיצובו. ברור שבמשרד בו אין שטיחים, שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר לא יהיה רלוונטי, בעוד הסרת כתמים מהרצפה הוא בהחלט שירות חיוני. השירותם הנפוצים בניקוי משרדים הם בדרך כלל ניקוי ייסודי של חדרי השירותים הכולל גם הוספת נייר טואלט, סבון וגם ניקוי של התאים ורצפת השירותים + ניקוי מטבחון החברה + מעבר על העמדות של המשרד, ניקוי השולחנות וכמובן ריקון הפחים והוצאת האשפה מכל אזורי המשרד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

תמחור השירות מבלי להגיע פיזית - אפשרי?

חלק מהחברות יוכלו להעניק לכם הערכת מחיר ראשונית כבר בטלפון אך חשוב להבין שבשביל לתמחר בצורה טובה את שירותי הניקיון של המשרד, צריך להגיע בסופו של דבר פיזית בשביל לראות כיצד הוא בנוי, מה סוג הרצפה וכמה עמדות יש במשרד שלכם. לכן רוב החברות המקצועיות יעדיפו לקבוע איתכם מועד לביקור קצר וסיור במשרדי החברה בשביל לגבש הצעת מחיר מדויקת יותר גם לאחר שהבינו בדיוק איזה שירותים חשובים לכם.