חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

​ניקיון משרדים בראשון לציון

בפורטל 'טופ פולישינג' ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של חברות ניקיון משרדים בראשון לציון המספקות שירותי ניקיון בערב או בבוקר על פי דרישה. השאר פרטים או חייג והתחל לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו.

השוואת מחירים לניקיון משרדים בראשון לציון

ניקיון המשרד הוא חשוב ואין מקום העסקה אשר לא מחזיק חברת ניקיון המספקת לו שירות באופן יומי או שבועי בכל חודש במהלך השנה. על שירותי כאלו מסוג "רטיינר" משלמים בכל חודש ולכן, חסכון בעלויות עשוי להוזיל באופן משמעותי את ההוצאה השנתית. בעזרת השוואת מחירים בין חברות ניקיון למשרדים בראשון לציון תוכלו לקבל עד 3 הצעות, להשוות מחירים ולהוזיל את העלויות (כמעט באופן וודאי). כך שחסכון חודשי, יהפוך שנתי ומדובר בלא מעט כסף, אז למה לא? נסו כבר עכשיו - זה לגמריי בחינם.

ניקיון משרדים בראשון לציון

מה כוללים שירותי ניקיון בראשון לציון?

לכל חברת ניקיון משרדים ישנה "חבילת סטנדרט" כאשר היא מציעה שירות למשרד, אלו הם השירותים הכלולים בדרך כלל כאשר מזמינים אותן:

  • ניקיון רצפה: בין אם זה שטיפת מרצפות או שאיבת שטיחים.
  • פינוי פסולת: לרבות איסוף פחים בעמדות העבודה, פחי זבל בשירותים ובמטבחים.
  • סדר ואבק: מנקים את עמדות העבודה ומעבירים ניגוב, סדר כללי כמו מיקום כיסאות.
  • ניקיון מטבחים: שטיפת הכלים בכיור, ניגוב השיש, ניקוי שולחן האוכל ועוד.
  • שירותים: ניקוי וחיטוי חדרי השירותים, מילוי נייר טואלט וידיים.
  • אספקת חומרי ניקיון: סבון כלים, סקוצ'ים, חומרים מתכלים (בדרך כלל בתוספת מחיר).

מעבר לכך ישנם עוד שירותים משתנים אשר אינם נכללים באופן "אוטומטי" בהצעת המחיר, אך יכולים להיכלל במידה וסיכמתם על כך מול חברת ניקיון המשרדים.

ניקיון משרדים בערב (עם מפתח) - מה היתרון?

מה זה אומר ניקיון משרדים בערב עם מפתח? המשמעות היא שחברת הניקיון תשלח את עובדת הניקיון אל המשרד בשעות שאינו פעיל או פעיל חלקית, בדרך כלל זה יהיה בשעות הערב והיא תגיע עם מפתח, ככה שיכולה לפתוח את המשרד לבדה מבלי לפריע. הסיבה שעושים זאת היא שרק לאחר שהעובדים סיימו את עבודתם יש צורך בניקיון ובשנית שלא יהיה "הפרעה" כלשהי לעובדים במהלך יום העבודה. אבל כן, שיגיעו יום למחרת ויקבלו את המשרד נקי.

משרד פרטי: גדול או קטן, פעם או בכל פעם

ניקיון משרד פרטי בראשון לציון יכול להיות קטן או גדול, זה לא משנה כי את השירות ניתן לקבל כל עסק או חברה גדולה, השוני היחידי יהיה הוא כוח האדם והזמן בו תשהה חברת הניקיון במקום על מנת לסיים את העבודה. אם שאלתכם היא מהו הגודל המינימלי שאנו מספקים הצעות מחיר בעבורו? אז - כל גודל של משרד ואפילו בתדירות נמוכה של פעם בשבוע.