חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים ברחובות

מזמינים חברת ניקיון מקצועית לניקוי של המשרד ושומרים על מחירים זולים למדי! אנו מציעים שירותי ניקיון גם למשרדים קטנים וגם למשרדים גדולים.

ניקיון משרדים ברחובות חד פעמי או קבוע

בואו נגיד את האמת, רוב המשרדים זקוקים לניקוי של המשרד על בסיס קבוע, כאשר תדירות הביקור עצמה יכולה להשתנות בין משרד למשרד. בשל העובדה שכמידי יום נוצר לכלוך ואבק וכמובן פסולת שנאגרת בפחים - חשוב לשמור על תחזוקה מתמדת.

 

תדירות הביקור של צוות הניקיון יכול להשתנות בהתאם לגודלו של המשרד שלכם, בעוד למשרדים קטנים (50 מ"ר בערך) אפשר להזמין שירות של פעם בשבוע, בעוד ניקוי משרדים גדולים יותר, יצריך ככל הנראה ניקוי של פעמיים בשבוע לפחות. ניקוי חד פעמי נהוג לעשות רק במצבים בהם מדובר בשירות מיוחד כמו למשל פוליש למשרד או ניקוי של חלונות באמצעות סנפלינג למשל.

 

ניקיון משרדים ברחובות

ניקיון משרדים באזור רחובות - מה כלול?

כמובן שאפשר תמיד לבצע התאמה אישית של שירותי הניקיון שתספק לכם החברה אך בדרך כלל, כאשר מזמינים ניקיון משרדים, מקבלים את שירותי הבסיס והם: ניגוב של העמדות השונות והסרת אבק מהמחשבים, השולחנות והמדפים, פינוי פחי האשפה בכל המשרד והחלפת השקיות בשקיות נקיות, ניקוי המטבחון של החברה - כולל שטיפת הכלים וניקוי השיש ועוד.

 

כמו כן, כחלק מהשירותים נהוג לבצע ניקוי של חדרי השירותים החל מהאסלות והכיורים ועד למילוי עמדות הסבון, עמדות הטואלט וגלילי הנייר בתאים. חשוב לבדוק לפני הזמנת ניקיון משרדים באזור רחובות מה בדיוק החברה מציעה מאחר והשירותים משתנים בין חברה לחברה.

ההבדל בין ניקיון עצמאי לניקיון מקצועי

במשרדים רבים, שוקלים לבצע את עבודות הניקוי והתחזוקה באופן עצמאי, מבלי להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון ברחובות, כאשר הסיבה העיקרית היא הרצון לחסוך בעלויות. בהחלט אפשר לנקות את המשרד לבד אך חשוב לקחת בחשבון שקיים הבדל באיכות הניקוי.

 

הבדל זה נוצר ברוב המקרים בשל איכות חומרי הגלם - חברה מקצועית משתמשת בחומרי ניקיון מתקדמים, כמו גם מכשירים חזקים החל משואבי אבק עוצמתיים ועד למכונות פוליש מתקדמות. בנוסף, ניקיון עצמאי גוזל מאיתנו זמן עבודה יקר ולכן לעיתים כדאי לשקול את האלטרנטיבה של הבאת חברת ניקיון שתאפשר לנו לחזור אל עיסוקינו.

שירותי ניקיון משרדים ברחובות בערב עם מפתח

רוב חברות הניקיון שאיתן אנו עובדים, ישמחו להעניק לכם שירות של ניקוי המשרד גם לאחר שעות העבודה, מתוך הבנה שהניקיון עשוי להפריע לעבודתם של עובדי החברה בשל הרעש או העובדה שנדרש להזיז אותם מהעמדה לצורך תהליך הניקוי. ניקיון משרדים ברחובות בערב, מתאפשר במקרים רבים גם במידה והמשרד סגור ואין בו עבודה וזאת על ידי השארת מפתח לנציג מטעם צוות הניקיון, אשר מגיע, מסיים את העבודה ונועל את המשרד בסיום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

חברות ניקיון משרדים ברחובות לכל סוג עבודה

פרט לניקיון הבסיסי והסטנדרטי, ניתן למצוא באתר טופ פולישינג גם חברות ניקיון משרדים ברחובות המספקות שירותים מיוחדים כמו ליטוש מרצפות מכל סוג או ניקוי של חדרי מדרגות. במידה ויש לכם כתמים או שריטות על הרצפה וברצונכם להסירם באופן מקצועי, אפשר להזמין שירות שכזה באתר, כאשר בדרך כלל מדובר בשירות חד פעמי ולא בשירות קבוע.