חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים ברמת גן

באמצעות פורטל "טופ פולישינג" ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות לניקיון משרדים ברמת גן, בין אם השירות בערב עם מפתח או בשעות היום, השאר פרטים או חייג אלינו וקבל עד שלוש הצעות מחיר בחזרה. השירות ניתן בחינם וללא כל החייבות.

השוו מחירים בין חברות לניקיון משרדים ברמת גן

שירותי ניקיון בעבור משרדים הנם שירותים מתחדשים מידי חודש (רטיינר), מה שאומר שחוזה עליו תחתמו, תשלמו לחברה בכל חודש תשלום X למשך שנה אחת לפחות, לכן חשוב לבדוק שאכן המחיר שקיבלתם הנו מחיר מקובל וטוב.

 

הדרך היעילה ביותר לבחון זאת היא באמצעות השוואת מחירים בין חברות הניקיון ברמת גן, אנו ממליצים לבצע השוואה עם לפחות 3 חברות שונות ולקבל מהם הצעות מחיר לאחר סיור במקום ואיפיון מלא של הדרישות שלכם. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו להתמקח על המחיר, לבחון את האפשרות הזולה ביותר ולחסוך מידי חודש בתשלום. באמצעות 'טופ פולישינג' תוכלו לקבל 3 הצעות מחיר כבר עכשיו.


ניקיון משרד ברמת גן

חברה לניקיון משרדים ברמת גן בשעות הערב

לא כל חברת ניקיון משרדים ברמת גן מספקת שירותי ניקיון למשרד בערב, אתם צריכים למצוא את החברה המתאימה ובאמצעתנו אתם יכולים לעשות זאת. השאירו פרטים או חייגו ונדאג להשלים מולכם את הפרטים הדרושים, החל מגודל המשרד, כמות הפעמים בשבוע שהחברה מגיעה אליכם, האם הניקיון הוא בערב עם מפתח או בשעות הבוקר והצהריים כאשר יש פעילות במשרד? האם זה כולל את חומרי הניקיון וגם המתכלים? כל הפרטים הנ"ל יסייעו לכם לקבל את הצעת המחיר המתאימה לכם.

מה כולל ניקיון למשרד כ"סטנדרט" ?

באופן קבוע כל חברה תציע לכם את הבסיס הכלול תחת ניקיון המשרד, אז מה זה כולל? ניקיון הרצפה ושטיפה, ריקון הפחים והחלפת שקיות, שטיפת הכלים במטבחונים, ניקוי חדרי השירותים ומילוי נייר טואלט, סידור עמדות וניקוי השולחנות.

 

במקומות עם שטיחים תקבלו שאיבה כמובן, במקומות עם פרקט החברה תעשה שימוש בחומר תואם. ישנם המוסיפים גם שירותי חד שנתיים או חצי שנתי כמו ניקיון חלונות, פוליש לרצפה ועבודות אחזקה נוספות. כמו כן, ניתן לבקש שירותי ניקיון נוספים מהחברה הפעילה אצלכם ולקבל תמחור.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כך תבדקו אם חברת הניקיון אכן מנוסה ואמינה

הניסיון לא משקר, כאשר בוחרים בחברת ניקיון למשרד צריך לבדוק כמה שנות ניסיון יש לה בתחום, בנוסף אישור ממשרד הכלכלה כיום הוא בגדר חובה וחברה אשר מחזיקה בו מחויבת לפעול על פי הנהלים של משרד הכלכלה, לספק את התנאים המתאימים לעובדים שלה ולעמוד בתקנים מסוימים.

 

אם אינכם רגועים, בקשו המלצות ושאלו היכן החברה פועלת ומי הלקוחות שלה. ככל שתבררו יותר, תגלו יותר על החברה, על השירות, המחיר והמקצועיות שהיא מעניקה לכם. המחיר לא קובע הכל, לכן חשוב לברר אודות החברה גם מעבר.