חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים ברעננה

מחפש חברה לניקיון המשרד בעיר רעננה? תן לטופ פולישינג לעזור לך! דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של חברות העוסקות בתחום באזורך, תוכל לבצע בינהם השוואה ולהוזיל את העלויות באופן משמעותי, נסה כעת את השירות שלנו הוא בחינם לגמריי וללא כל התחייבות.

כך תמצא חברה לניקיון משרדים ברעננה

הדרך הקלה ביותר למצוא כיום חברת ניקיון ברעננה בין אם זה למטרת פוליש או ניקיון למשרד היא דרך 'טופ פולישינג'! כאן אתם יכולים למצוא באופן מיידי עד שלוש חברות שונות הפועלות באזורכם ומספקות את השירות, אנו נדאג שתקבלו במהירות את הפניות החוזרות ממש רגע לאחר שיחה עם הנציגים שלנו או השארת הפרטים באתר.

 

היתרון המהותי בכך שאתם פונים אלינו הוא שאתם כבר לא צריכים להמשיך ולחפש עוד חברות, אלא לקבל את הצעות המחיר באופן מיידי בטלפון או בהגעה של נציג מטעם החברה למשרדכם. לאחר מכן תוכלו לבצע השוואה בין ההצעות השונות ולהוזיל באמצעות התמקחות והשוואה.

 

ניקיון משרדים ברעננה

כמה עולים שירותי ניקיון למשרד ברעננה?

מבין הדברים שיותר חשובים לבעלי העסקים והחברות הוא כמה יעלה להם השירות החודשי לאחזקה וניקיון המשרד שלהם, הנה כמה דוגמאות של הצעות מחיר ריאליות בתחום ניקיון המשרדים באזור רעננה.

  • ניקיון משרדים ברעננה למשרדים בגודל 50 מ"ר פעם בשבוע: בין 800 - 1,200 ש"ח בחודש.

  • ניקיון משרד ברעננה עד 100 מ"ר פעמיים בשבוע: 1,500 - 2,200 ש"ח לחודש.

  • ניקוי למשרד עד גודל 100 מ"ר על בסיס יומי: 3,500 - 4,200 ש"ח בממוצע לחודש.

אלו הן דוגמאות כמובן של הצעות ואינם מחייבות את נותני השירות שפועלים עימנו לעמוד בהם, ייתכן ותקבלו הצעות זולות יותר או יקרות מאלו (תלוי אם השירות כולל חומרים, לרבות מתכלים).

מה חשוב לבדוק על חברת הניקיון?

כיום קיים חוק לגבי חברות ניקיון המשרדים וניקיון בפרט, יש לקבל אישור של משרד התמ"ת שכיום נקרא "משרד הכלכלה", הוא זה שייתן את האישור לכך שהחברה יכולה לעסוק בתחום, הוא מחייב אותה לעמוד בתנאים הסוציאליים לגביי העובדים ולתת להם בטחונות לכל מקרה. אם זאת ולא רק, ישנם גם וועדי חברות ניקיון אשר דמי חבר משולמים להם בכל שנה וזאת מצד החברה אשר צריכה להיות חברה בוועד. כמו כן, רצוי לבדוק שהחברה פועלת כחוק ומספקת חשבוניות וקבלות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה כלול במסגרת ניקיון משרדים ברעננה?

כל חברה מספקת שירותים מסוימים במסגרת הניקיון. יחד עם זאת ישנם דברים שנחשבים לסטנדרט ולרוב יהיו כלולים כברירת מחדל בהצעת המחיר, בעוד אחרים עשויים להיות מתומחרים בנפרד כאשר תזמינו ניקיון משרדים ברעננה. הנה טבלה שתעזור לכם להבין מה כלול ומה לא.

 

לרוב כלול במחיר לרוב בתוספת תשלום

 

החלפת שקיות לפחים

 

פוליש לרצפה

 

שטיפת ריצפה

 

ניקוי חלונות מאבק

 

ניקוי אבק מהעמדות והשולחנות

 

הסרת שריטות וכתמים מהריצוף

 

ניקוי השירותים

 

שאיבת שטיחים מקיר לקיר

מדוע להשתמש בפורטל "טופ פולישינג"

טופ פולישינג מאפשרת לכם לבצע השוואה בין מספר חברות לניקיון משרדים ולמטרות עבודות ניקיון שונות החל מליטוש, פוליש, קרצוף ואפילו ניקיון לחדרי מדרגות. אם זאת ניקיון משרדים ברעננה הוא לרוב שירות חודשי או שבועי (על בסיס קבוע) אשר מחייב ביצוע השוואת מחירים. חשוב לבצע בכל שירות חודשי השוואה מאחר ןאפילו תוספת של כ-100 שקלים יותר מחברה אחרת בסוף השנה תעלה לכם כ-1,200 שקלים נוספים, מה שבמקרה של ניקיון משרד פעם בשבוע יכול לתת לכם חודש מתנה.