חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים ברעננה

מחפש חברה לניקיון המשרד בעיר רעננה? תן לטופ פולישינג לעזור לך! דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של חברות העוסקות בתחום באזורך, תוכל לבצע בינהם השוואה ולהוזיל את העלויות באופן משמעותי, נסה כעת את השירות שלנו הוא בחינם לגמריי וללא כל התחייבות.

כך תמצא חברה לניקיון משרדים ברעננה

הדרך הקלה ביותר למצוא כיום חברת ניקיון ברעננה בין אם זה למטרת פוליש או ניקיון למשרד היא דרך 'טופ פולישינג'! כאן אתם יכולים למצוא באופן מיידי עד שלוש חברות שונות הפועלות באזורכם ומספקות את השירות, אנו נדאג שתקבלו במהירות את הפניות החוזרות ממש רגע לאחר שיחה עם הנציגים שלנו או השארת הפרטים באתר. היתרון המהותי בכך שאתם פונים אלינו הוא שאתם כבר לא צריכים להמשיך ולחפש עוד חברות, אלא לקבל את הצעות המחיר באופן מיידי בטלפון או בהגעה של נציג מטעם החברה למשרדכם. לאחר מכן תוכלו לבצע השוואה בין ההצעות השונות ולהוזיל באמצעות התמקחות והשוואה.

כמה עולים שירותי ניקיון למשרד ברעננה?

מבין הדברים שיותר חשובים לבעלי העסקים והחברות הוא כמה יעלה להם השירות החודשי לאחזקה וניקיון המשרד שלהם, הנה כמה דוגמאות של הצעות מחיר ריאליות בתחום ניקיון המשרדים באזור רעננה.

  • ניקוי למשרד עד 50 מ"ר פעם בשבוע: בין 800 - 1,200 ש"ח בחודש.

  • ניקיון משרד ברעננה עד 100 מ"ר פעמיים בשבוע: 1,500 - 2,200 ש"ח לחודש.

  • ניקוי למשרד עד גודל 100 מ"ר על בסיס יומי: 3,500 - 4,200 ש"ח בממוצע לחודש.

אלו הן דוגמאות כמובן של הצעות ואינם מחייבות את נותני השירות שפועלים עימנו לעמוד בהם, ייתכן ותקבלו הצעות זולות יותר או יקרות מאלו (תלוי אם השירות כולל חומרים, לרבות מתכלים).

מה חשוב לבדוק על חברת הניקיון?

כיום קיים חוק לגבי חברות ניקיון המשרדים וניקיון בפרט, יש לקבל אישור של משרד התמ"ת שכיום נקרא "משרד הכלכלה", הוא זה שייתן את האישור לכך שהחברה יכולה לעסוק בתחום, הוא מחייב אותה לעמוד בתנאים הסוציאליים לגביי העובדים ולתת להם בטחונות לכל מקרה. אם זאת ולא רק, ישנם גם וועדי חברות ניקיון אשר דמי חבר משולמים להם בכל שנה וזאת מצד החברה אשר צריכה להיות חברה בוועד. כמו כן, רצוי לבדוק שהחברה פועלת כחוק ומספקת חשבוניות וקבלות.


ניקיון משרד ברעננה

מדוע להשתמש בפורטל "טופ פולישינג"

טופ פולישינג מאפשרת לכם לבצע השוואה מהירה ביןן מספר חברות לניקיון משרדים ולמטרות עבודות ניקיון שונות החל מליטוש, פוליש, קרצוף ואפילו ניקיון לחדרי מדרגות, אם זאת ניקיון למשרד הוא שירות חודשי אשר מחייב ביצוע השוואת מחירים (כמו חדרי מדרגות), חשוב לבצע בכל שירות חודשי השוואה כי אפילו תוספת של כ-100 שקלים יותר מחברה אחרת בסוף השנה תעלה לכם כ-1,200 שקלים נוספים (מה שבמקרה של ניקיון משרד פעם בשבוע יכול לתת לכם חודש מתנה). השתמשו בפורטל שלנו, חסכו בכסף כבר מהיום הראשון לאחר שתבצעו השוואת מחירים מהירה ונכונה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה