חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקיון משרדים בתל אביב

ניקיון משרדים מקצועי בתל אביב על ידי חברות ניקיון אשר מתמחות בניקוי משרדים קטנים וגדולים בשעות הבוקר וגם בשעות הערב בהתאם לבקשת הלקוח. בואו להזמין חברה לניקוי וגם פוליש לקבלת מראה מושלם ותחושת ניקיון בעת העבודה.

הזמינו שירותי ניקיון משרדים בתל אביב

זקוקים לתחזוקה של המשרד? מחפשים חברה מקצועית שתספק ניקיון ייסודי ומקיף למשרד? הגעתם אל המקום הנכון. בעזרת שירות השוואת המחירים שלנו, תוכלו לקבל עוד היום עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות ניקיון משרדים בתל אביב ולהשוות בין כל הצעה והצעה. לאחר שתבצעו סקר שוק קצר, תוכלו להמשיך עם ההצעה האטרקטיבית ביותר ועם החברה שסיפקה את המחיר הנוח ביותר.

ניקיון משרדים בתל אביב

כמה עולה ניקיון משרדים בתל אביב יפו?

להלן טבלה אשר מרכזת דוגמאות למחירים עבור ניקיון משרדים בתל אביב יפו. לפני יצירת הקשר עם החברות השונות, תוכלו להסתכל במחירון ולקבל כיוון כללי באשר לעלויות.

עלות ניקיון משרדים בתל אביב

עלות ניקיון משרד בינוני

ניקיון חד פעמי למשרד בגודל של עד 50 מ"ר.


1,000 - 1700 ש"ח
ניקוי משרד של עד 50 מ"ר על בסיס יומי

הגעה במשך 5 ימים בשבוע.


2,800 ש"ח - 3,500 ש"ח
ניקוי משרד גדול בשעות הערב

הגעה 3 פעמים בשבוע בערב למשרד בגודל של עד 100 מ"ר.


1,800 - 2,300 ש"ח
מה העלות של פוליש למשרד גדול?

עבור פוליש קריסטלי למשרד של 200 מ"ר.


13 - 19 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

שירותים שניתן להזמין מחברות ניקיון בעיר

חברת ניקיון משרדים בתל אביב יכולה לספק מגוון רחב של שירותים ולכן חשוב לחשוב לעומק ולהבין בדיוק מה אתם מחפשים, מה תקבלו בהצעת המחיר ועל איזה שירותים אפשר לוותר. להלן מספר דוגמאות לפעולות שתוכלו להזמין מחברות ניקיון ופוליש למשרדים בעיר תל אביב.

  • ניקוי ושטיפת רצפה: איסוף הלכלוך מהרצפה באמצעות מטאטא ולאחר מכן שטיפת הרצפה באמצעות מים וחומרי ניקוי לצורך קבלת תוצאה מושלמת.

  • החלפת שקיות בפחי הזבל: בדרך כלל בכל עמדה יש פח זבל אשר דורש ריקון והחלפה של השקיות. חברת הניקיון מוציאה את כל הזבל מהמשרד ושומרת על המשרד נקי מאשפה.

  • ניקוי חלונות: ניתן להזמין שירות ניקוי חלונות פנימי או גם להזמין אחת לתקופה ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג אשר מאפשר הסרת כתמים ואבק מחלקם החיצוני.

  • פוליש לרצפה: אם ברצונכם להעניק מראה נקי, מבריק ומיוחד למשרד שלכם, תוכלו להזמין שירותי פוליש לרצפה ולבחור מבין סוגים שונים של פוליש. ניתן להזמין שירות באופן חד פעמי ואף קבוע.

  • ניקוי שולחנות ועמדות במשרד: הסרת אבק, ניקוי לכלוך מכל עמדה ועמדה, כולל מאבק אשר מצטבר מסביב למסכי המחשב או מאחוריהם.

  • ניקוי אזורים משותפים במשרדים: בין אם מדובר בחדרי ישיבות, מטבחון או חדרי שירותים - חברת הניקיון תנקה את האזורים השונים על מנת ליצור אווירה נעימה ונקייה.

ניקיון משרדים בתל אביב - קבוע או חד פעמי?

תוכלו להיעזר בנו למציאת חברת ניקיון למשרד בתל אביב על בסיס קבוע אך גם בשביל לבצע ניקוי חד פעמי למשל לאחר תהליכי שיפוץ מקיפים שבוצעו במשרד או במצבים בהם נדרש ניקוי ייסודי של משרד חדש לפני שנכנסים אליו. גם כאשר מזמינים ניקוי קבוע ישנה הבחירה באשר לתדירות הביקור ובדרך כלל רוב המשרדים זקוקים לניקיון של פעמיים או שלוש פעמים בשבוע. במשרדים גדולים יותר, נדרש לבצע ניקיון על בסיס יומי בשביל לשמור על מראה נקי, מסודר וכמובן למנוע הצטברות של לכלוך ואבק.

ניקיון משרדים בצפון תל אביב וגם בדרומה

פורטל פולישינג מסייעת במציאת שירותי ניקיון משרדים בכל אזורי העיר תל אביב החל מהשכונות הנמצאות בדרום העיר ועד למשרדים הממוקמים בצפון העיר. בין אם יש לכם משרד קטן עם פחות מ-10 עובדים ובין אם אתם עובדים במשרדים גדולים יותר עם עשרות (ואף מאות) עובדים - תוכלו להזמין חברה מקצועית, מיומנת, עם עובדים חרוצים ומסורים שידאגו לכך שהמשרד שלכם יראה כמו חדש בסוף יום בו התבצע ניקוי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

אודות ניקיון משרדים בשעות הערב בתל אביב

לניקוי של המשרד בשעות הערב יש לא מעט יתרונות. בראש ובראשונה, הניקוי אינו מפריע לעובדי החברה במהלך עבודתם. במקרים רבים חברת הניקיון עשויה להפעיל מכשירי ניקוי מקצועיים שגורמים ללא מעט רעש כמו שואבי אבק או אפילו מכשירים לצורך ניקוי פוליש והברקה של הרצפה. בנוסף, חברת הניקיון יכולה לבצע עבודה ייסודית יותר מאחר והיא יכולה לנקות גם באזורים שונים בהם קשה לנקות כאשר עובדי המשרד נמצאים.

כך למשל, יכול לצוות הניקיון להגיע אל אבק ולכלוך המצוי מתחת לשולחנות העבודה או באזור המטבח. ניקיון משרדים בשעות הערב בתל אביב יכול להתבצע על ידי השארת מפתח לנציג של חברת הניקיון אך ניתן כמובן גם לתאם עם עובדי חברת הניקיון על שעה בה מגיע נציג מטעם המשרד לצורך פתיחת המשרדים והתחלת תהליך הניקיון בו. אנו מקפידים על עבודה עם חברות אמינות שנבדקו לא פעם ונמצאו מומלצות ובעלות חוות דעת חיוביות של לקוחות שונים ומשרדים מובילים ברחבי העיר.