סוגי פוליש לרצפה

רוצים לדעת יותר אודות סוגי פוליש לרצפה? פורטל טופ פולישינג מוביל בתחום הפוליש בכל רחבי הארץ ומספקת את כל סוגי הפוליש הקיימים ומתאימה אותם לפי סוג הרצפה שלכם.

הנה סוגי פוליש לרצפה שאנו מספקים:

פוליש ווקס
אתם רוצים לדעת מהו סוג הפוליש ווקס? אנחנו כאן בשביל לתת לכם את המענה - הקליקו!

פוליש אקרילי
אז מהו בעצם פוליש אקרילי? לחץ על מנת לגלות.

פוליש לבית
פוליש לבית חדש וכל מילה אחרת מיותרת, הכנסו לבית מבריק ונקי.

פוליש לרצפה
שירותי פוליש לרצפות בתים במחירים זולים - הקלק למידע נוסף

פוליש קריסטל
סוג הפוליש קריסטל הוא הנפוץ ביותר, קרא עוד אודותיו.

פולי​ש סילר
למדו עוד על החומר הייחודי.

חידוש של רצפות
לחידוש רצפה יש תהליך שלם, היכנסו והבינו אותו טוב יותר.

שירותי פוליש לאחר שיפוץ
ביצעתם שיפוץ? אתם צריכים את השירות הבא.

פוליש למדרגות
בין אם זה חדר מדרגות שלם או לכמה מדרגות בודדים, יש צורך בכלים מיוחד.

פוליש למשרדים
שירותי פוליש המיועדים למשרדים, התאמת שעות העבודה והחומרים.

סוגים שונים של פוליש

נכון, בשוק כיום קיימים סוגי פוליש לרצפה שונים ומגוונים. בינהם יש הבדלים על פי סוג הרצפה המתאים, ככל הנראה אם מדובר על מחסן על רצפת PVC, יתאים יותר חומר אקרילי ובמידה ומדובר על בית פרטי פוליש קריסטל או ווקס יכולים להתאים. הכל תלוי לסוג הריצוף הקיים ומה התוצאות אשר הלקוח רוצה לקבל. חברת טופ פולישינג מספקת סוגים שונים ונותנת מענה לכל סוג ריצוף קיים, אז לפני שאתם מחליטים לבד איזה סוגי פוליש לרצפה מתאימים לכם, התייעצו עם המומחים של "טופ פולישינג" וקבלו הצעה משתלמת.
 
חומרי פוליש שונים

רבות החברות וגם הסוגים

בשוק קיימות המון חברות המספקות שירותים, בין אם זה פוליש למשטח קרמיקה או שיש, בעיקרון החברות לא מתערבבות ומבצעות גם וגם, אך חשוב לדעת כי ישנם המון סוגים של פוליש וניתן להתאים כל פוליש למשטח אחר או מרצפות שונות, כמובן שקיימת חוקיות כלשהי להתאמה, החוקיות הזו יודעות רק חברות פוליש איכותיות ובעלות מוניטין בשוק הפוליש וידע רב, רוצים לשמוע טריק קטן? חברות שמקבלות רישיון של משרד התמ"ת - משרד הכלכלה בשמו החדש, הן חברות רק בעלות ניסיון של 7 שנים בתחום, אז אם אתם רוצים לדעת כיצד להשיג חברת פוליש בעלת ניסיון בתחום, שאלו אותה הם יש לה רישיון של משרד התמ"ת ובמידה וכן, דיגלתם על כמה שלבי סינון רציניים והגעתם אל חברה מובילה, אין זה אומר שאין חברות איכותיות וטובות ללא הרישיון, אך הוא בהחלט קיצור דרך רציני בעת סינון של חברות פוליש השונות.