סוגי פוליש לרצפה

רוצים לדעת יותר אודות סוגי פוליש לרצפה? פורטל טופ פולישינג מוביל בתחום הפוליש בכל רחבי הארץ ומספקת את כל סוגי הפוליש הקיימים ומתאימה אותם לפי סוג הרצפה שלכם.

הנה סוגי פוליש לרצפה שאנו מספקים:

פוליש ווקס
פוליש ווקס
פוליש אקרילי
פוליש אקרילי
חידוש רצפה
חידוש מרצפות
הברקת רצפה
הברקת רצפה
קרצוף מרצפות
קרצוף מרצפות
פוליש סילר
פוליש סילר
פוליש קריסטל
פוליש קריסטל
פוליש יהלום
פוליש יהלום
 

סוגים שונים של פוליש

נכון, בשוק כיום קיימים סוגי פוליש לרצפה שונים ומגוונים. בינהם יש הבדלים על פי סוג הרצפה המתאים, ככל הנראה אם מדובר על מחסן על רצפת PVC, יתאים יותר חומר אקרילי ובמידה ומדובר על בית פרטי פוליש קריסטל או ווקס יכולים להתאים. הכל תלוי לסוג הריצוף הקיים ומה התוצאות אשר הלקוח רוצה לקבל. חברת טופ פולישינג מספקת סוגים שונים ונותנת מענה לכל סוג ריצוף קיים, אז לפני שאתם מחליטים לבד איזה סוגי פוליש לרצפה מתאימים לכם, התייעצו עם המומחים של "טופ פולישינג" וקבלו הצעה משתלמת.
 
חומרי פוליש שונים

רבות החברות וגם הסוגים

בשוק קיימות המון חברות המספקות שירותים, בין אם זה פוליש למשטח קרמיקה או שיש, בעיקרון החברות לא מתערבבות ומבצעות גם וגם, אך חשוב לדעת כי ישנם המון סוגים של פוליש וניתן להתאים כל פוליש למשטח אחר או מרצפות שונות, כמובן שקיימת חוקיות כלשהי להתאמה, החוקיות הזו יודעות רק חברות פוליש איכותיות ובעלות מוניטין בשוק הפוליש וידע רב, רוצים לשמוע טריק קטן? חברות שמקבלות רישיון של משרד התמ"ת - משרד הכלכלה בשמו החדש, הן חברות רק בעלות ניסיון של 7 שנים בתחום, אז אם אתם רוצים לדעת כיצד להשיג חברת פוליש בעלת ניסיון בתחום, שאלו אותה הם יש לה רישיון של משרד התמ"ת ובמידה וכן, דיגלתם על כמה שלבי סינון רציניים והגעתם אל חברה מובילה, אין זה אומר שאין חברות איכותיות וטובות ללא הרישיון, אך הוא בהחלט קיצור דרך רציני בעת סינון של חברות פוליש השונות.