פוליש אקרילי מקצועי לכל סוגי המרצפות

הזמן עבודות פוליש אקרילי באופן מקצועי לכל סוגי המרצפות ביצוע איכותי ונכון יעניק למרצפות מראה נוצץ, חדש ומרשים ויחזיר להם את הברק כמו ביום קנייתם.

למה כדי להזמין דרך "טופ פולישינג"?

אצלנו תקבלו שירות מקיף הכולל ניקיון!
אנו פועלים בכל אזורי הארץ.
בפנייה אלינו תקבלו לפחות שלושה הצעות מחיר!
מתחייבים למחירים זולים ומשתלמים מאוד.

במה מיוחד הפוליש האקרילי מהאחרים?

פוליש אקרילי עמיד בפני החלקות ומתאים במיוחד עבור שטחים בהם ישנה תנועה מרובה, כמו מפעלים, מחסנים ובתי מלאכה. ידוע לכולנו שככל שעובר הזמן המרצפות מאבדות את הברק שלהם ונשחקות, שימוש בחומר אקרילי יאט את תהליך שחיקת המרצפות ואף ישמור על היופי והברק של הריצוף, החומר עמיד בפני נזקי אלכוהול וחומרי חיטוי וכמו כן מונע החלקות וסימני עקבות. לאחר ייבוש הריצוף אין צורך להשתמש במכונת הברקה על מנת להשיג את התוצאה הרצויה. הוא מומלץ ומתאים ביותר למפעלים ומשרדים וכמו כן מונע הולכת חשמל ומכאן שהוא מתאים למפעלים שמייצרים רכיבים חשמליים ומקומות עבודה מהסוג הזה.

מהו פוליש אקרילי לרצפות?

למי שאינו יודע החומר האקרילי הינו חומר מסוג אנטי סנטטי שיוצר שכבת הגנה לרצפה ויוצר ברק ללא צורך בהברקה נוספת על ידי מכונת או שימוש בפוליש ווקס. החומר מתייבש לדרגת קושי קשה במיוחד ויוצר שכבת הגנה קשיחה לרצפה, אותה שיכבת הגנה קשה מונעת היווצרות סימני שחיקה ומונעת ספיגת נוזלים שמכתימים, לכן הוא מתאים לבתי עסק בהם יש תנועה מרובה ובהם משתמשים בחומרים חריפים כגון אלכוהול וחומרי חיטוי חריפים אחרים, כמו שמנים, גריז ועוד. את החומר האקרילי נפגוש בעיקר במקומות בהם יש רצפה מסוג P.V.C.

מכונה לקרצוף רצפות

תכונה נוספת וחשובה של החומר היא שהוא אוטם מונע הולכת חשמל ולכן בבתי עסק רבים מבקשים להשתמש בו ולהבטיח בטיחות מרבית. עבודה כזו מבצעים אך ורק עם חברה מקצועית ומנוסה כמו אלו ש"טופ פולישינג" מספקת ומאחר ושימוש לא תקין בחומר עלול לגרום למרצפות נזק בלתי הפוך והסרתו כמעט בלתי אפשרית בשל חוזקו ועמידותו. כשבוחרים בחברה חשוב לבדוק אם הניסיון שלה בתחום והמוניטין.

היתרונות הרבים של החומר

לפוליש האקרילי יתרונות רבים הוא ידוע בהאטת תהליך שחיקת הרצפות ובשמירה על שלמותן ויופיין הראשוניים. הוא עמיד בפני חומרי חיטוי חריפים, שמנים, דלקים וגריז ומתאים למשטחי P.V.C. למשטחי בטון או לכל משטח אחר הנמצא בשימוש רב במפעלים וחדרי אחסון. לאחר שהוא מתייבש, הוא מונע החלקות וסימני עקבות. נוסף לכך, אין צורך להבריק את או לבצע חידוש למרצפות לאחריו באמצעות מכונת הברקה או סקוטש ברייט.