פוליש אקרילי

​חברת טופ פולישינג מתמחים בעבודות פוליש אקרילי מקצועי לכל סוגי המרצפות ובמחירים זולים. אז אם אתה מחפש אחר ביצוע פוליש אקרילי איכותי ונכון יעניק למרצפות מראה נוצץ, חדש ומרשים ויחזיר להם את הברק כמו ביום קנייתם, אנחנו החברה המתאימה בעבורך.

במה מיוחד פוליש אקרילי מהאחרים?

פוליש אקרילי עמיד בפני החלקות ומתאים במיוחד עבור שטחים בהם ישנה תנועה מרובה, כמו מפעלים, מחסנים ובתי מלאכה. ידוע לכולנו שככל שעובר הזמן המרצפות בבית מאבדות את הברק שלהם ונשחקות, ביצוע פוליש אקרילי למרצפות הבית יאט את תהליך שחיקת המרצפות ואף ישמור על היופי והברק של הריצוף. סוג הפוליש האקרילי עמיד בפני נזקי אלכוהול וחומרי חיטוי וכמו כן מונע החלקות וסימני עקבות. לאחר ייבוש הריצוף אין צורך להשתמש במכונת הברקה על מנת להשיג את התוצאה הרצויה. פוליש אקרילי מומלץ ומתאים ביותר למפעלים ומשרדים וכמו כן פוליש אקרילי מונע הולכת חשמל ומכאן שהוא מתאים למפעלים שמייצרים רכיבים חשמליים ומקומות עבודה מהסוג הזה.

לקבל ייעוץ והכוונה בתחום של פוליש אקרילי חייגו:

   טלפון: 0722-601069    נייד: 053-7211673    

מה זה פוליש אקרילי לרצפות?

למי שאינו יודע החומר האקרילי הינו חומר מסוג אנטי סנטטי שיוצר שכבת הגנה לריצפה ויוצר ברק ללא צורך בהברקה נוספת של הריצפה על ידי מכונת פוליש או שימוש בפוליש ווקס. החומר האקרילי מתייבש לדרגת קושי קשה במיוחד ויוצר שכבת הגנה קשיחה לרצפה, אותה שיכבת הגנה קשה מונעת היווצרות סימני שחיקה על הריצפה ומונעת ספיגת נוזלים שמכתימים את הריצפה לכן הוא מתאים לבתי עסק בהם יש תנועה מרובה ובהם משתמשים בחומרים חריפים כגון אלכוהול וחומרי חיטוי חריפים אחרים, כמו שמנים, גריז ועוד. את החומר האקרילי נפגוש בעיקר במקומות בהם יש רצפה מסוג P.V.C.

פוליש אקרילי

תכונה נוספת וחשובה של החומר האקרילי היא שהוא אוטם מונע הולכת חשמל ולכן בבתי עסק רבים מבקשים לבצע פוליש אקרילי ולהבטיח בטיחות מרבית. פוליש אקרילי מבצעים רק בחברת פוליש מקצועית ומנוסה כמו חברת טופ פולישינג מאחר ושימוש לא תקין בחומר אקרילי עלול לגרום למרצפות נזק בלתי הפוך והסרה שלו כמעט בלתי אפשרית בשל חוזקו.כשבוחרים בחברת ניקיון חשב ללכת על הכי טוב, טופ פולישינג חברה מנוסה עם וותק של שנים בתחום.

חברתנו מציעה שירותי פוליש אקרילי

לפוליש האקרילי יתרונות רבים הוא ידוע בהאטת תהליך שחיקת הרצפות ובשמירה על שלמותן ויופיין הראשוניים. הטיפול בפוליש אקרילי עמיד בפני חומרי חיטוי חריפים, שמנים, דלקים וגריז ומתאים למשטחי P.V.C. למשטחי בטון או לכל משטח אחר הנמצא בשימוש רב במפעלים וחדרי אחסון.לאחר שהוא מתייבש, הוא מונע החלקות וסימני עקבות. נוסף לכך, אין צורך להבריק את המרצפות לאחריו באמצעות מכונת הברקה או סקוטש ברייט. מונע הולכת חשמל.

הזמינו פוליש אקרילי במחיר מבצע!

טופ פולישינג מתמחה במתן שירות מקצועי ואדיב, בין השירותים שאנו מספקים ניתן לקבל גם את השירות של פוליש אקרילי, מוזמן להתקשר עוד היום, לבצע השוואת מחירים בין חברות ולקבל פוליש אקרילי למפעלים במחירים מוזלים במיוחד, כי חברת טופ פוליש תדאג לספק לכם עד כ-3 הצעות מחיר משתלמות ממגוון רחב של חברות שונות אשר מספקות את השירות המבוקש: פוליש אקרילי - הזמינו את חברתנו עוד היום.