פוליש ווקס לרצפת הדירה במחיר מומלץ

שירותי פוליש ווקס המתאימים לגרניט פורצלן, קרמיקה ושיש ועוד מגוון סוגי רצפות שונים עכשיו במחירי מבצע באתר של "טופ פולישינג", הזמן שירות כעת לדירה וקבל שירות  להסרת כתמים והברקה באופן מקצועי ע"י חברות מומלצות בלבד!

למה כדאי להזמין דרך "טופ פולישינג" את השירות?

אנו נדאג לספק לך מחירים שוברי שוק!
אצלנו תקבלו שירות בכל אזורי הארץ!
חומרי ווקס המתאימים לקרמיקה, גרניט פורצלן ועוד!
צוות מקצועי המסיר כל כתם מהרצפה.
קבל רק חברות ובעלי מקצוע מומלצים ובאופן מהיר.

עושים פוליש ווקס לדירה במחיר שאסור לפספס

לעיתים ישנם מבצעים חמים בענף, כאשר אין לחץ של חגים ואין הזמנות רבות המחירים בשוק צונחים פלאים, לדוגמא אם תזמינו שירות לפני חג הפסח תשלמו כמעט כפול מהזמנה סתם באמצע השנה, אך ישנם מועדים שהם הכי משתלמים להזמנה והחברות יוצאים למבצע על מנת להתחיל לעבוד עוד לפני החגים וזאת התקופה של כמה חודשים לפני חג הפסח, כאשר השוק רגוע ואין הרבה דרישה לביצוע עבודות בדירות ובבתים.

לאיזה רצפה מתאים פוליש ווקס?

בגדול פוליש ווקס הוא הנוח ביותר לעבודה ומתאים לכל המרצפות, זאת אומרת כן אפשר לעבוד איתו על כל סוג של ריצוף למעט ריצופים שאינם בקו גובה ישר אך לעיתים יש עדיף לעבוד על חומרים אחרים לסוגים אחרים של מרצפות, כמו למשל גרניט פורצלן שכמובן אפשר לבצע עליה פוליש ווקס, אך נקבל מראה יפה ואיכותי יותר באמצעות פוליש קריסטל, הכל כמובן עניין של תקציב והלקוח הוא שקובע כיצד הוא רוצה לראות את רצפת ביתו, בכל אופן ביצוע עבודה עם צוות מקצועי תמיד תיתן תוצאה יפה.
 
קרמיקה לאחר ווקס רצפה לאחר ווקס ווקס לפרקטים פוליש ווקס לגרניט פורצלן
רצפת קרמיקה ריצוף קרמיקה נוסף רצפת פרקט גרניט פורצלן 

אז כמה עולה פוליש ווקס לרצפה?

מחיר פוליש ווקס משתנה על פי גודל המרצפות וכמובן גודל הבית או המשרד, ככל שהחלל גדול יותר כך המחיר לפי מטר קטן, כיום ממוצע המחירים בשוק בעבור פוליש מסוג ווקס הם: 12 - 25 ש"ח למ"ר, ניתן למצוא מחירים מעולים וזולים יותר באמצעות השוואת מחירים ולחפש אחר מבצעים וחברות זולות נוספות.

למה כדאי לעשות זאת דרכנו?

פורטל "טופ פולישינג" מספק את כל סוגי הפוליש שקיימים בשוק: החל מפוליש ווקס לרצפה, הברקה קריסטלית,סינטטי, אקרילי, סילר ועוד אשר מתאים לכל רצפה אנו בטופ פולישינג נשמח להסביר לך על הסוגים השונים ולהמליץ על הטיפול שמתאים לרצפות ביתך או בית העסק שלך. אצלנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות והתוצאות מושלמות. אנו פועלים רק עם אנשים מקצועים ואמינים בעלי ידע נרחב ונסיון רב שנים בכל הענף, כמו כן נדרשת מיומנות רבה על מנת לדעת כיצד להסיר כתמים מריצוף, כאשר ניתן לפגוע באיכות הרצפה בין אם היא עשויה מקרמיקה או גרניט פורצלן ולכן יש להשתמש בחומרים המתאימים, דרך כלל באמצעות הווקס ניתן להסתיר כתמים, אך לא תמיד.

האם כדאי לבצע פוליש ווקס לגרניט פורצלן?

אפשרי בהחלט, אם החלטתם שאתם רוצים לעשות זאת הנה אופן ביצוע פוליש ווקס לגרניט פורצלן: מקרצפים את הריצוף, מורחים חומר ווקס על הרצפה הנקייה בצורה אחידה על כל מרצפה, ולאחר מכן מבריקים את הריצוף בעזרת מכונה מקצועית. מרגע ביצוע העבודה אין לשטוף את הרצפה במשך 3 ימים. כעבור 3 ימים כשהחומר נספג ברצפה, יש לשטוף את הבית בסנו סופר פוליש לפי ההוראות המצורפות לאריזה, בכל להבטיח שהחומר לא ירד מגרניט הפורצלן במהירות. המראה הסופי של גרניט הפורצלן הוא מראה מבריק ומרשים, ומומלץ לכל בית.

מה זה פוליש ווקס?

שירות פוליש ווקס לרצפה הינו למעשה ניקוי המשלב טיפול בשעווה. הווקס מיועד לרצפות הינו טיפול מיוחד המעניק ברק למרצפות באמצעות שימוש המכשיר מיוחד שמשייף ומחליק את המרצפות באמצעות לחץ. המכונה הינה למעשה מכונת ליטוש עדינה שמבצעת קרצוף למרצפות. פעילות המכונה הינה דיי זהה לפעילות של שפשוף מרצפות באמצעות "סקוטש". המכונה מדמה פעולה זו ומבצעת את הפעולה בצורה מהירה, מדוייקת וטובה מאשר עבודה ידנית ונכנסת לעומק הריצוף. ווקס הינו למעשה שעווה שעברה התכה. כאשר מורחים את החומר על המרצפות הן מקבלות ציפוי מבריק ושקוף. כמובן שקיימים בשוק מוצרי מדף למכירה אשר מאפשרים לבצע זאת לבד, אך ברור לכולנו שאין כמו עבודת חידוש רצפה ייסודית ואיכותית המתבצעת על ידי איש מקצוע. הסוג הזה הוא בעצם שילוב בין שני הטיפולים שהוזכרו.

רצפה לאחר פוליש ווקס