פוליש ווקס לרצפה

מחפש אחר שירות פוליש ווקס לבית מחיר זול ומשתלם?
הגעת למקום הנכון! חברת טופ פולישינג תשמח לספק לך שירותי פוליש ווקס לרצפה מחיר חסר תקדים והזול בשוק! אנו מתמחים בכל סוגי הרצפות ובעיקר מעניקים שירות פוליש ווקס לגרניט פורצלן.

עושים פוליש ווקס לבית מחיר שאסור לפספס

פעולת פוליש ווקס לרצפה הינה החדרת חומר לתוך הרצפה בעזרת מכונת פוליש. ניתן לבצע פוליש על כל סוגי המרצפות כמו: גרניט פורצלן וקרמיקה. פוליש הווקס הוא פוליש סטנדרטי הנעשה על כל מרצפת ומרצפת באופן שווה בעזרת המכונה. פוליש ווקס הוא מחליק לעומת פוליש קריסטלי שאינו מחליק. על פעולת פוליש לבית דורש חידוש אחת לשנה בכדי לשמור עליו, חברת טופ פולישינג מעניקה שירותי פוליש בכל רחבי הארץ ומתמחה בתחום של הברקת רצפות מכל סוג.

 

הזמן כעת שירות פוליש ווקס לרצפה מחיר זול ומשתלם!

   טלפון: 0722-601069    נייד: 053-7211673    
 
פוליש ווקס לקרמיקהפוליש ווקס לרצפותפוליש ווקס לפרקטפוליש ווקס לגרניט פורצלן

אז כמה עולה פוליש ווקס לרצפה?

כיום ניתן לקבל מגוון הצעות מחיר של חברות פוליש המספקות פוליש ווקס לרצפה במחיר זול, אבל כמה זה עולה בעצם? מחירי שירותי פוליש ווקס לרצפות נעים בין - 10-22 ש"ח, תלוי בסוג הריצוף ובגודל הבית.

בוחרים בחברת טופ פולישינג לביצוע פוליש ווקס

חברת טופ פולישינג מספקת את כל סוגי הפוליש שקיימים בשוק: פוליש ווקס לרצפה, הברקה קריסטלית, פוליש סינטטי, פוליש אקרילי. לכל רצפה וכל מקום מתאים סוג אחר של פוליש. אנו בחברת טופ פולישינג נשמח להסביר לך על סוגי הפוליש השונים ולהמליץ על הטיפול שמתאים לרצפות ביתך או בית העסק שלך. בחברת טופ פולישינג מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות והתוצאות מושלמות. צוות העבודים בחברתנו מקצועים ואמינים בעלי ידע נרחב ונסיון רב שנים בכל סוגי הפוליש השונים. פוליש ווקס לרצפה המוכר לכולם הינו הפוליש הסטנדרטי והראשון. החומר אשר מותיר רצפה חלקה ומבריקה מתמיד, הוא מומלץ בכל בית למראה נקי ויפה. לעומת פוליש קריסטל אשר מספק לנו מראה של בהברקה קריסטלית הרצפה נותרת מבריקה ונוצצת לזמן ממושך לעומת פוליש ווקס לגרניט פורצלן בו הברק נעלם לאחר כשנה. חומר השעווה הוא מחליק לעומת חומר הקריסטלי שמונע החלקה חסרון נוסף הינו שבעת משיכת חפצים על הריצפה ישארו פסים כתוצאה מגרירת החפצים לעומת הברקה קריסטלית שלא מותירה סימנים על היצפה בכלל. אם משווים בין הסוג הנ"ל לבין פוליש קריסטלי, רמת ההברקה והאיכות של פוליש קריסטלי גבוהה הרבה יותר. פוליש ווקס לבתים זהו פוליש הנעשה על כל סוגי המרצפות וביניהם: גרינט פורצלן שיש מכל הסוגים, שומשום, טרצו, מרצפות שטיח ועוד.

מספקים שירות פוליש ווקס לגרניט פורצלן

אופן ביצוע פוליש ווקס לגרניט פורצלן: מקרצפים את הריצוף, מורחים חומר ווקס על הרצפה הנקייה בצורה אחידה על כל מרצפה, ולאחר מכן מבריקים את הריצוף בעזרת מכונת פוליש מקצועית. מרגע ביצוע הפוליש אין לשטוף את הרצפה במשך 3 ימים. כעבור 3 ימים כשהפוליש נספג ברצפה, יש לשטוף את הבית בסנו סופר פוליש או בסנו פוליש וויקס לפי ההוראות המצורפות לאריזה, בכל להבטיח שהחומר לא ירד מגרניט הפורצלן במהירות. המראה הסופי של פוליש ווקס על גרניט פורצלן הוא מראה מבריק ומרשים, ומומלץ לכל בית עם מרצפות. חברת טופ פולישינג מספקת שירות פוליש מקצועי ומדויק עם ניסיון עבודה של שנים ומאות לקוחות מרוצים.
פוליש ווקס לרצפה

פוליש ווקס לרצפה במחירי מבצע!

שירות פוליש ווקס לרצפה הינו למעשה פוליש המשלב טיפול בשעווה. הווקס מיועד לרצפות הינו טיפול מיוחד המעניק ברק למרצפות באמצעות שימוש המכשיר מיוחד שמשייף ומחליק את המרצפות באמצעות לחץ. מכונת פוליש הינה למעשה מכונת ליטוש עדינה שמבצעת קרצוף למרצפות. פעילות המכונה הינה דיי זהה לפעילות של שפשוף מרצפות באמצעות "סקוטש" . המכונה מדמה פעולה זו ומבצעת את הפעולה בצורה מהירה, מדוייקת וטובה מאשר עבודה ידנית ונכנסת לעומק הריצוף. ווקס הינו למעשה שעווה שעברה התכה. כאשר מורחים את החומר על המרצפות הן מקבלות ציפוי מבריק ושקוף. כמובן שקיימים בשוק מוצרי מדף למכירה אשר מאפשרים לבצע פוליש ווקס לבד, אך ברור לכולנו שאין כמו עבודת רצפה ייסודית ואיכותית המתבצעת על ידי איש מקצוע. הסוג הזה הוא בעצם שילוב בין שני הטיפולים שהוזכרו. עבודת פוליש לרצפה איכותית מבטיחה שמרצפות הבית תהיינה נקיו , יפות ומבריקות.

מזמינים פוליש ווקס לרצפות במחיר מוזל

חברת טופ פולישינג דואגת ללקוחותייה ומספקת מחירון מוזל, אם אתה מחפש אחר שירותי פוליש ווקס לרצפות, דע כי חברתנו תשמח לספק לך את השירות במחיר שפוי, זול ומשתלם.
כאשר אנו מבצעים את עבודתנו, אנחנו דואגים לספק ללקוח מחיר מוזל, שירות אדיב וכמובן מקצועיות שאין כמותה, לא תמצא עוד חברת פוליש אשר תספק לך שירות מקצועי כמו טופ פולישינג.
בכל הנוגע לשירות פוליש לרצפה ישנה אנחנו יודעים את העבודה ומבצעים אותה על הצד הטוב ביותר, אז אל תהסס, אל תחפש חברות פוליש נוספות כי מצאת את הטובה מבין כולם הן ברמה המקצועית והן במחירים שלנו


אנו ממליצים לבצע פוליש ווקס לבית אחת לשנה עד שנתיים ואם עד היום לא ביצעתם טיפול כזה למרצפות ביתיכם סביר להניח שאתם תופתעו מאוד מהתוצאות המדהימות של הטיפול.