פוליש לרצפה ישנה וחדשה

מחפש אחר שירותי פוליש לרצפה מחיר זול למטר?
טופ פולישינג גאה לספק שירותי פוליש לרצפה ישנה ולהפוך אותה לחדשה במחירים משתלמים, רבים מנסים לבצע פוליש לרצפה חדשה בשטית ;עשה זאת בעצמך ובאופן עצמאי, אך הם יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך, כידוע פוליש לרצפת גרניט פורצלן הוא רגיש מאוד ולכן יש לשים לב לכל סוגי פוליש לרצפה הקיימים והמתאימים.

פוליש לרצפה מחיר מבצע עכשיו באתר!

בכל בית , גם אם נזהרים מאוד בו לא לכלך וכל יום עושים ניקיון באורח יסודי הרצפה לא תראה כמו חדשה לאחר תקופה מסוימת. שומנים, כתמים של אוכל, שריטות וכו' לא ינוקו אפילו באמצעות התכשיר הכי טוב והכי יקר הקיים בשוק. לכן מיועד פוליש לרצפה אשר יקנה לרצפה שלך יופי ומראה כאילו עכשיו יצאו מהמפעל. אתם תהיו מאוד מופתעים שתראו את הרצפה החדשה שלכם, הזמינו כעת את שירות פוליש לרצפה מחיר זול ומשתלם מחברת טופ פולישינג.

פוליש לרצפה מחירים מיוחדים ומשתלמים, להזמנות:

   טלפון: 0722-601069    נייד: 053-7211673    

ניקיון וגם פוליש לרצפה ישנה

כאשר מבצעים פוליש לרצפה ישנה משתמשים בפעולת קרצוף, הברקה וחידוש של הרצפה הישנה והופכים אותה לחדשה. כיום קיימת מכונה מיוחדת ויקרה שהתחתית שלה מסתובבת ושמחובר אליה מעין סקוטש ברייט . פעולה זאת משפשפת את הרצפה הישנה וחודרת לשכבה התחתונה ברצפה. לבסוף המכונה מורחת שעווה על הרצפה ומגינה עליה. אך ורק פוליש לרצפה יסיר לכלוכים ושריטות ע"ג הרצפה שלכם שאינם יורדים בשטיפה רגילה, באמצעות פעולת השפשפוף של מכונת הפוליש ניתן לקבל רצפה נקייה לחלוטין. הזמן עוד היום שירותי פוליש לרצפה ישנה וקבלו את הרצפה שלכם כחדשה.

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך?

האם ניתן לעשות באופן עצמאי פוליש לרצפה? ניתן אבל ממש לא כדאי, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש להפעיל לחץ מתאים על הרצפה. דבר שמפעיל מכונה מקצועי ידע בדיוק כיצד עושים זאת. לחץ ניכר מדי של המכונה פוליש לרצפה יכול לגרום נזק ואילו לחץ פחות לא ייתן תוצאה משביעת רצון. בנוסף יש מס' שיטות של פוליש לרצפה אשר אינן מתאימות למרצפות מסוימות, למשל ביצוע פוליש לרצפת גרניט פורצלן משתמשים בחומרים שונים, בספוג שונה וכל התהליך הוא שונה לגמרי מקרצוף ופוליש של רצפת קרמיקה, ישנם המון סוגי פוליש לרצפה וחשוב להבין עניין בתחום טרם תגרמו לנזק בלתי הפיך לריצוף שלכם.

למי שבחר לעשות זאת בעצמו, הנה מדריך:

כמה ואילו סוגי פוליש לרצפה קיימים היום?

יש שלושה סוגי פוליש לרצפה עיקריים הקיימים בשוק:
1) פוליש ווקס - לאחר קרצוף בעל המקצוע מורח שעווה חמה על הרצפה, היתרון הוא במחיר הזול יחסית לאחרים חסרון, מחליק מאוד ולא מומלץ למקומות עם ילדים או קשישים.
2) פוליש אקרילי - המתאים בעיקר למוסדות ומפעלים ענקיים ופחות לבתים פרטיים.
3) פוליש קריסטלי - מבוסס על מגנזיום ומעניק הגנה חזקה וברק ייחודי. הטיפול היקר ביותר אך הכי איכותי, לא מחליק.

פוליש לרצפה השוואת מחירים

כיום חשוב לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים חברת פוליש שתעבוד בביתכם, יש מבחר גדול מאוד בשוק והמחירים משתנים על פי סוג החברה, סוג הפוליש הנבחר וכמובן איכות השירות.
אל תהססו וקבלו כמה הצעות מחיר בעבור פוליש לרצפה, זכרו כי יש לציין איזה סוג פוליש לרצפה אתם רוצים, בין אם מדובר על פוליש לרצפת קרמיקה או לגרניט פורצלן המחירים עשויים להיות שונים בהחלט.
אז שלא יעבדו עליכם - בצעו בכל הנוגע לשירות פוליש לרצפה השוואת מחירים ובכך תהיו מוכנים להזמין פוליש לרצפה במחירים שפויים.