פוליש לרצפה ישנה וחדשה

הפיכת רצפה ישנה לחדשה זאת המומחיות שלנו! הזמן כעת שירות דרך "טופ פולישינג"  בצע השוואת מחירים ובל מחיר למטר משתלם והזול ביותר בשוק!

למה כדאי להזמין דרך "טופ פולישינג"?

שירות מהיר בכל האזורים בארץ.
מחירים הכי זולים בכל הענף!
✔ הופכים כל רצפה ישנה לחדשה!
קבלו עד שלוש הצעות מחיר לצורך השוואה.

פוליש לרצפה מחיר מבצע עכשיו באתר!

בכל בית , גם אם נזהרים מאוד בו לא לכלך וכל יום עושים ניקיון באורח יסודי הרצפה לא תראה כמו חדשה לאחר תקופה מסוימת. שומנים, כתמים של אוכל, שריטות וכו' לא ינוקו אפילו באמצעות התכשיר הכי טוב והכי יקר הקיים בשוק. לכן מיועד השירות פוליש לרצפה אשר יחזיר לרצפה שלך יופי ומראה כאילו עכשיו יצאו מהמפעל. אתם תהיו מאוד מופתעים שתראו את הרצפה המחודשת שלכם.

גם ניקיון וגם פוליש לרצפה ישנה

כאשר מבצעים פוליש לרצפה ישנה משתמשים בפעולת קרצוף, הברקה וחידוש ובכך הופכים אותה לחדשה. כיום קיימת מכונה מיוחדת ויקרה שהתחתית שלה מסתובבת ושמחובר אליה מעין סקוטש ברייט. פעולה זאת משפשפת את המרצפת הישנה וחודרת לשכבה התחתונה ברצפה. לבסוף המכונה מורחת שעווה ומגינה עליה. אך ורק קרצוף מקצועי וחזק יסיר לכלוכים ושריטות ע"ג הרצפה שלכם שאינם יורדים בשטיפה רגילה, באמצעות פעולת השפשפוף של המכוכנה ניתן לקבל רצפה נקייה לחלוטין.

למי שבחר לעשות זאת בעצמו, הנה מדריך וידאו:

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך

האם ניתן לעשות באופן עצמאי פוליש לרצפה? ניתן אבל ממש לא כדאי, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש להפעיל לחץ מתאים על הרצפה. דבר שמפעיל מכונה מקצועי ידע בדיוק כיצד עושים זאת. לחץ ניכר מדי של המכונה יכול לגרום נזק ואילו לחץ פחות לא ייתן תוצאה משביעת רצון. בנוסף יש מס' שיטות אשר אינן מתאימות למרצפות מסוימות, למשל בעת ביצוע פוליש לרצפת גרניט פורצלן משתמשים בחומרים שונים, בספוג שונה וכל התהליך הוא שונה לגמרי מקרצוף ומפוליש של רצפת קרמיקה, ישנם המון סוגי הברקות וחשוב להבין עניין בתחום טרם תגרמו לנזק בלתי הפיך לריצוף שלכם.

רצפה מפולשת

כמה ואילו סוגי פוליש לרצפה קיימים היום?

יש שלושה סוגי פוליש לרצפה עיקריים הקיימים בשוק:

1. פוליש ווקס - לאחר קרצוף בעל המקצוע מורח שעווה חמה על הרצפה, היתרון הוא במחיר הזול יחסית לאחרים חסרון, מחליק מאוד ולא מומלץ למקומות עם ילדים או קשישים.

2. פוליש אקרילי - המתאים בעיקר למוסדות ומפעלים ענקיים ופחות לבתים פרטיים.

3. פוליש קריסטלי - מבוסס על מגנזיום ומעניק הגנה חזקה וברק ייחודי. הטיפול היקר ביותר אך הכי איכותי, לא מחליק.

למה חשוב לבצע השוואת מחירים?

כיום חשוב לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים חברת פוליש שתעבוד בביתכם, יש מבחר גדול מאוד בשוק והמחירים משתנים על פי סוג הרצפה וסוג ההברקה הנבחר וכמובן איכות השירות.
אל תהססו וקבלו כמה הצעות מחיר וזכרו כי יש לציין איזה סוג פוליש לרצפה אתם רוצים, בין אם מדובר על רצפת קרמיקה או שיש וגם לגרניט פורצלן המחירים עשויים להיות שונים בהחלט.
אז שלא יעבדו עליכם - בצעו השוואת מחירים מקיפה, תוכלו גם להציץ במחירון שלנו על מנת לגלות מהם מחירי השוק העדכניים ביותר.

מזמינים רק דרך "טופ פולישינג".

כמעט כל בית בישראל שתכנסו אליו, תראו רצפה עשויה משיש או גרניט טבעיים שנחשבים לחומרים מאוד איכותיים ויוקרתיים, אך, עם הזמן הברק נעלם ומופיעות שריטות לא יפות על הרצפה. למזלנו, אין צורך לפרק את הרצפה הישנה ולבנות אחת חדשה במקום, אלא ניתן להשתמש בפתרון אחר, הרבה יותר פשוט והוא פוליש לרצפות שיגרום לרצפה להראות כחדשה לגמרי. חשוב לציין כי שיש וגרניט הם אבנים בעלי מאפיינים שונים. שיש הינו רך יותר והעבודה איתו היא יותר קלה מאשר עם גרניט שהינו הרבה יותר קשיח ודורש זמן קרצוף רב יותר. לכן, המחירים וצורת העבודה משתנה בהתאם לסוג האבן שהרצפה שלכם בנויה ממנה.

ניקוי מרצפות הוא חלק בלתי נפרד

לפני תחילת העבודה מכינים את הרצפה לקראת ההברקה ועוברים בקפידה על כל חלק קטן בציפוי. ייתכן, כי עם הזמן נוצרו סדקים ושריטות עמוקות שאותם צריך למלא בחומר מיוחד שעשוי בדרך כלל על בסיס דבק או תערובת של חול ומלט. לאחר מכן שוטפים את הרצפה עם חומר ניקוי מיוחד (שלב זה נחוץ בכל מקרה, גם אם לא בוצע מילוי סדקים לפני), מחכים שהרצפה תתייבש ורק לאחר מכן מתחילים "לפלש". חשוב להבין כי ישנה אפשרות לבצע זאת באופן עצמאי, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת ובמקום זאת לפנות למומחה בתחום שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. נתקלנו לא פעם ולא פעמיים במקרים בהם הרצפה נהרסה לחלוטין עקב שימוש לא נכון בחומרים ובחלק מהמקרים לא היה ניתן לשחזרה למצב המקורי.