פוליש לרצפה

הפיכת רצפה ישנה לחדשה זאת המומחיות שלנו! הזמן כעת פוליש לרצפה דרך "טופ פולישינג"  בצע השוואת מחירים וקבל מחיר למטר משתלם והזול ביותר בשוק, שירות הפוליש מיועד לרצפה ישנה או חדשה מכלל הסוגים הקיימים בשוק!

למה לעשות פוליש לריצוף דרך "טופ פולישינג"?

שירות מהיר בכל האזורים בארץ.
 השוואת מחירים לפוליש לרצפה על ידי כמה חברות!
✔ הופכים כל רצפה ישנה לחדשה!
קבלו עד שלוש הצעות מחיר לצורך השוואה.

מהו מחיר פוליש לרצפה לפני השוואת מחירים?

ישנו הבדל מהותי בין מחיר לפוליש מרצפות לפני שעושים השוואת מחירים ואחרי, כאשר תמיד ניתן להוזיל עלויות בעזרת קצת עבודה, מחייגים, מקבלים הצעות ומשווים מחירים ולבסוף נהנים מהנחה מקיפה בעבור השירות אותו אתם צריכים, לעניין המרכזי, אם אתם רוצים לדעת מהו המחיר הסטנדרטי אז הוא נע בין 9 ש"ח ומגיע עד 28 שקלים, תלוי באיזה ריצוף יש, משהו גודל הדירה שלכם ובאיזה סוג הברקה בחרתם, כאשר המחיר ההתחלתי זול כלכך הוא מיועד בעיקר לקרצוף עם חומר ניקוי בסיסי ולא כולל הברקה ייעודית, אך האחרים יקרים יותר וממוצע השוק כיום הוא בין 19 - 24 שקלים בעבור מטר, לעוד מידע על מחירי פוליש לרצפה וסוגים נוספים.
פוליש לרצפה עם מכונה

סוגי פוליש לכלל סוגי המרצפות:

לפניהם סוגים שונים של מרצפות להם מתאימה הברקה שונה, לכולם ניתן לעשות פוליש ולחדש את המראה שלהן אך בטכניקה שונה, עם חומר אחר וכמובן שקיים הבדל בין העלויות והמחירים לכל סוג ריצוף.
פוליש לטרצו
פוליש לרצפת טרצו
גרנוליטניקוי ריצוף גרנוליט קרמיקהפוליש לריצוף קרמיקה ריצוף אבןפוליש לרצפת אבן
       
גרניט פורצלןפוליש לגרניט פורצלן פוליש לבלטות
פוליש לבלטות
רצפת פרקטפוליש לפרקטים בטון מוחלקפוליש לרצפת בטון
 

פוליש לריצופים במחיר מבצע עכשיו באתר!

בכל בית , גם אם נזהרים מאוד בו לא לכלך וכל יום עושים ניקיון באורח יסודי הרצפה לא תראה כמו חדשה לאחר תקופה מסוימת. שומנים, כתמים של אוכל, שריטות וכו' לא ינוקו אפילו באמצעות התכשיר הכי טוב והכי יקר הקיים בשוק. לכן מיועד השירות פוליש יסודי לרצפות אשר יחזיר למרצפות שלך יופי ומראה כאילו עכשיו יצאו מהמפעל. אתם תהיו מאוד מופתעים שתראו את הרצפה המחודשת שלכם.

גם ניקיון וגם פוליש לרצפה ישנה

כאשר מבצעים פוליש מקצועי לרצפה ישנה משתמשים בפעולת קרצוף, הברקה וחידוש ובכך הופכים אותה לחדשה. כיום קיימת מכונה מיוחדת ויקרה שהתחתית שלה מסתובבת ושמחובר אליה מעין סקוטש ברייט. פעולה זאת משפשפת את המרצפת הישנה וחודרת לשכבה התחתונה ברצפה. לבסוף המכונה מורחת שעווה ומגינה עליה. אך ורק קרצוף מקצועי וחזק יסיר לכלוכים ושריטות ע"ג הריצוף שלכם שאינם יורדים בשטיפה רגילה, באמצעות פעולת השפשפוף של המכוכנה ניתן לקבל רצפה נקייה לחלוטין.

למי שבחר לעשות זאת בעצמו, הנה מדריך וידאו:

פוליש לריצוף עשה זאת בעצמך

האם ניתן לעשות באופן עצמאי פוליש לרצפה? ניתן אבל ממש לא כדאי, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש להפעיל לחץ מתאים על הרצפה. דבר שמפעיל מכונה מקצועי ידע בדיוק כיצד עושים זאת. לחץ ניכר מדי של המכונה יכול לגרום נזק ואילו לחץ פחות לא ייתן תוצאה משביעת רצון. בנוסף יש מס' שיטות אשר אינן מתאימות למרצפות מסוימות, למשל בעת ביצוע פוליש לגרניט פורצלן משתמשים בחומרים שונים, בספוג שונה וכל התהליך הוא שונה לגמרי מקרצוף ומפוליש של רצפת קרמיקה, ישנם המון סוגי הברקות וחשוב להבין עניין בתחום טרם תגרמו לנזק שניתן לתקן רק באמצעות ליטוש שכבה מהריצוף שלכם.

רצפה מפולשת

כמה ואילו סוגי הברקות וטכניקות למרצפות קיימים היום?

יש שלושה סוגים עיקריים הקיימים בשוק:

1. פוליש ווקס - לאחר קרצוף בעל המקצוע מורח שעווה חמה על הרצפה, היתרון הוא במחיר הזול יחסית לאחרים חסרון, מחליק מאוד ולא מומלץ למקומות עם ילדים או מבוגרים.

2. פוליש אקרילי - המתאים בעיקר למוסדות ומפעלים ענקיים ופחות לבתים פרטיים, נועד למניעת סימני גרירה על גבי משטחים.

3. פוליש קריסטלי - מבוסס על מגנזיום ומעניק הגנה חזקה וברק ייחודי לרצפות מסיומות. הטיפול היקר ביותר אך הכי איכותי, לא מחליק.

למה חשוב לבצע השוואת מחירים?

כיום חשוב לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים חברת פוליש שתעבוד בביתכם, יש מבחר גדול מאוד בשוק והמחירים משתנים על פי סוג המרצפה וסוג ההברקה הנבחר וכמובן איכות השירות. אל תהססו וקבלו כמה הצעות מחיר וזכרו כי יש לציין איזה סוג פוליש לרצפה אתם רוצים, בין אם מדובר על רצפת קרמיקה או שיש וגם לגרניט פורצלן המחירים עשויים להיות שונים בהחלט. אז שלא יעבדו עליכם - בצעו השוואת מחירים מקיפה, תוכלו גם להציץ במחירון שלנו על מנת לגלות מהם מחירי השוק העדכניים ביותר.

מזמינים רק דרך "טופ פולישינג".

כמעט כל בית בישראל שתכנסו אליו, תראו רצפה עשויה משיש או גרניט טבעיים שנחשבים לחומרים מאוד איכותיים ויוקרתיים, אך, עם הזמן הברק נעלם ומופיעות שריטות לא יפות. למזלנו, אין צורך לפרק את הריצוף הישן ולבנות אחד חדש במקום, אלא ניתן להשתמש בפתרון אחר, הרבה יותר פשוט והוא פוליש לרצפות שיגרום להן להראות כחדשה לגמרי. חשוב לציין כי שיש וגרניט הם אבנים בעלי מאפיינים שונים. שיש הינו רך יותר והעבודה איתו היא יותר קלה מאשר עם גרניט שהינו הרבה יותר קשיח ודורש זמן קרצוף רב יותר. לכן, המחירים וצורת העבודה משתנה בהתאם לסוג האבן שהריצוף שלכם בנויה ממנה.

ניקוי המרצפות הוא חלק בלתי נפרד

לפני תחילת העבודה מכינים את הרצפה לקראת ההברקה ועוברים בקפידה על כל חלק קטן בציפוי. ייתכן, כי עם הזמן נוצרו סדקים ושריטות עמוקות שאותם צריך למלא בחומר מיוחד שעשוי בדרך כלל על בסיס דבק או תערובת של חול ומלט. לאחר מכן שוטפים אותה עם חומר ניקוי מיוחד (שלב זה נחוץ בכל מקרה, גם אם לא בוצע מילוי סדקים לפני), מחכים שהיא תתייבש ורק לאחר מכן מתחילים "לפלש". חשוב להבין כי ישנה אפשרות לבצע זאת באופן עצמאי, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת ובמקום זאת לפנות למומחה בתחום שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. נתקלנו לא פעם ולא פעמיים במקרים בהם הרצפה נהרסה לחלוטין עקב שימוש לא נכון בחומרים ובחלק מהמקרים לא היה ניתן לשחזרה למצב המקורי.