חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

חידוש מרצפות

טופ פולישינג מספקת פתרונות מגוונים לחידוש מרצפות מכל סוג, אם הרצפה שלכם ישנה וצריכה לעבור חידוש - פנו עוד היום אל המומחים שעובדים עם "טופ פולישינג", קבלו הצעות מחיר והתחילו לבצע השוואת מחירים!

חידוש רצפה ישנה במחירי מבצע

הזמן כעת שירות מקצועי ואדיב דרך הפורטל הגדול בתחום - טופ פולישינג אשר מספקת שירות חידוש רצפה ישנה וחדשה, באמצעות קרצוף, ליטוש והברקה ניתן לקבל תוצאות מרהיבות ומרשימות במיוחד, אל תחכו עוד עם הרצפה הישנה שלכם, פנו עוד היום אלינו על מנת לקבל עד 3 הצעות מחיר של חברות מובילות.

חידוש מרצפות חידוש פרקטים חידוש רצפת קרמיקה
מרצפות מסוג טרצו ריצוף דמוי פרקט רצפה מסוג קרמיקה

חידוש מרצפות טרצו, גרניט פורצלן ושיש

סוגים של רצפות יכולים להוות בעיה בעת ניסיון החידוש שלהם, כל סוג רצפה דורש טיפול שונה, כך שצריך להיות בעל ידע וניסיון על מנת לא להרוס את המרצפות עם חומרים שאינם מתאימים לסוג הרצפה וגם סוג הטיפול צריך להיות שונה. 

 

כאשר נבצע חידוש לרצפת גרניט פורצלן, עדיף לא להשתמש בחומרים מחדירי קריסטל (בדומה לפוליש קריסטל) על מנת לא לפגוע בברק הטבעי שלה ולגרום לפגמים אשר יכולים בעתיד להרוס את הרצפה לחלוטין, לעומת זאת - בעת ביצוע חידוש מרצפות טרצו, אכן רצוי ומומלץ להשתמש בחומר קריסטלי, על מנת להחיות את הקריסטלים הקיימים ברצפת הטרצו ולשמר אותה לתקופה ארוכה יותר.

מחירון חידוש מרצפות

הנה דוגמאות לטווחי המחירים עבור חידוש של מרצפות מסוגים שונים. נדגיש כי גם אם לא מצאתם את סוג המרצפות שברצונכם לחדש, ייתכן מאוד שאנו מספיק שירות שכזה ולכן אל תהססו לפנות אלינו. נדגיש כי העלות עשויה להשתנות מעת לעת בעקבות שיקולים מקצועיים וכי המחירים אינם מחייבים את בעלי המקצוע שאיתם תדברו במהלך התהליך.

כמה עולה לחדש מרצפות?

מחיר חידוש רצפת שיש

35 - 45 ש"ח
עלות חידוש רצפות עץ (דק או פרקט)

25 - 30 ש"ח
כמה עולה חידוש רצפת בטון מוחלק?

25 - 35 ש"ח
הברקה של רצפת גלרייה

20 - 30 ש"ח
חידוש מרצפות גרניט פורצלן

20 - 40 ש"ח
חידוש רצפת טרצו בעלות

20 - 35 ש"ח
ליטוש וקרצוף ריצוף מסוג קרמיקה

25 - 35 ש"ח
הסרת כתמים וחידוש מרצפות בחדרי אמבטיה

30 - 45 ש"ח

הדפס מחירון

חידוש מרצפות עשה זאת בעצמך

נכון, להגיע לתוצאה מושלמת כמו של חברת פוליש מקצועית, לא תוכלו להגיע - אבל ניתן לקבל תוצאה זהה באמצעות שימוש בחומרים הנכונים והמכונות הנכונות. באמצעות השכרת מכונת פוליש, אשר ניתן להשכיר לכמה שעות, סבון רצפות והרבה מים, עזרה מחבר ניתן לבצע חידוש מרצפות באופן עצמאי.

 

השימוש במכונת פוליש הוא קל, כאשר לוחצים על המכונה היא זזה אחורה, כאשר משחררים את הלחיצה היא זהה קדימה, על מנת לעמוד במקום עם המכונה מפעילים מעט ממשקל הגוף על המכונה כלפי מטה, אותו דבר על מנת לפנות ימינה או שמאלה, משקל גוף ונטייה לאחד הצדדים. 

 

על מנת לבצע חידוש מרצפות ישנות בעצמך, עלייך לשפוך הרבה סבון על הרצפה ולהתחיל בפועלת הקרצוף באמצעות המכונה, כאשר אתה מסיים אזור מסוים, עלייך לעבור לאזור נוסף, מומלץ לעשות זאת לאורך או לרחוב המשטח חדר אותו אתה מנקה, במקביל לגרוף את המים המלולכים החוצה, לאחר סיום ביצוע פוליש יסודי לרצפה - יש לשטוף את הרצפה במים נקים ולנגב היטב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

בצעו השוואת מחירים היקפית

תהליך עשה זאת בעצמך לא הלך? הגיע הזמן לחפש אחר חברות פוליש אשר מספקות את השירות במחירים משתלמים, בצעו השוואת מחירים בין כל החברות אשר מצאתם שמספקות את השירות של חידוש רצפה וקבלו הצעות מחיר, על מנת לקבל מידע מקיף אודות המחירים בשוק, ניתן לעיין בעמוד: מחירון פוליש וניקיון שמציע אתר טופ פולישינג.